Dekoratyvinė kosmetika
Dekoratyvinė kosmetika itin patraukliomis kainomis. Gausiame asortimente rasite tokių priemonių kaip: akių šešėliai, tušai, antakių pieštukai, lūpų dažai, makiažo pagrindai, pudros ir kitos kosmetikos priemonės. Rinkitės iš gausaus asortimento ir mėgaukitės nepriekaištingu makiažu!

Dekoratyvinė kosmetika  Šioje kategorijoje prekių nėra.

Subkategorijos

 • Dekoratyvinė akių...

  Dekoratyvinė akių kosmetika itin patraukliomis kainomis. Gausiame asortimente rasite tokių priemonių kaip: blakstienų tušai, akių šešėliai, akių pieštukai, akių kontūrai, akių šešėlių bazės, blakstienų tušo pagrindai, blakstienų priežiūros priemonės, antakių kosmetika ir kitos kosmetikos priemonės. Rinkitės iš gausaus asortimento ir mėgaukitės nepriekaištingu makiažu!

 • Dekoratyvinė lūpų...
  Atskleiskite savo tikrą grožį ir žavesį su dekoratyvine lūpų kosmetika. Galime pasiūlyti lūpdažių, lūpų blizgesio, lūpų pieštukų ir daug daugiau. Rinkitės iš gausaus asortimento itin patraukliomis kainomis ir mėgaukitės nepriekaištingu lūpų žvilgesiu!
 • Makiažo pagrindai, pudros

  Makiažo pagrindai, pudros yra vienos svarbiausių priemonių norint sukurti gražų odos atspalvį suteikiant jai švytėjimo, matiškumo ar natūralumo įvaizdį. Tinkamas makiažo pagrindas sukurs norimą įvaizdį, kuris suteiks pasitikėjimo savimi. Makiažo pagrindas, pudra privalo atitikti jūsų odos atspalvį ir odos tipą, pagal kuriuos pasieksite norimų rezultatų. Čia galite rinktis iš gausaus asortimento kreminius, kompaktinius, birius makiažo pagrindus, pudras sausai, mišriai, riebiai veido odai. 

 • Bronzantai, skaistalai

  Skaistalai ir bronzatai suteikia odai norimą atspalvį, tekstūrą, skaistumo efektą. Odos švytėjimui išgauti ypatingai svarbu tinkamai parinkti priemones pagal odos tipą. Mūsų skaistalų ir bronzantų asortimente rasite kremines, birias šiltesnių ir šaltesnių atspalvių priemones, kurias tinkamai pritaikius sukursite nepriekaištingą įvaizdį.

 • Makiažo šepetėliai
  Makiažo šepetėliai akims, veidui, antakiams ir lūpoms

Informacija

Atsiliepimai

Paskelbė Titas
Esu tikrai nustebes kokie draugiški ir malonūs ...

30-05-2021
Paskelbė Gintarė
Pirkau vaikišką paspirtuką vyresnei mergaitei, ...

20-05-2021
Paskelbė ŽYDRŪNAS
Pirkau batutą LIT-305. Visai neaukštas į lipima ...

14-05-2021
Paskelbė Rasa
Ačiū konsultantui - Velykų kiškiui Edvardui (je ...

11-04-2021
Paskelbė Olga
Labai esu dėkinga konsultantui Pauliui už greit ...

25-03-2021

Peržiūrėti visus