Plaukų priežiūros priemonės
Plaukų priežiūros priemonės itin patraukliomis kainomis: šampūnai, kondicionieriai, plaukų balzamai, aliejai, šukos ir kitos priemonės.

Plaukų priežiūros priemonės  Yra 693 prekės(-ių).

Subkategorijos

 • Šampūnai
  Plaukų šampūnai kasdienei jūsų plaukų priežiūrai. Itin gausus įvairių tipų šampūnų asortimentas.
 • Kondicionieriai
  Norint, kad plaukai būtų sveiki ir blizgėtų neužtenka tik reguliariai jų plauti šampūnu. Užtikrinti puikią plaukų būklę reikia pasitelkti ir papildomas priemones, viena iš jų – kondicionierius. Tai puikus kosmetikos gaminys, papildantis šampūno veikimą. Būtent kondicionierius atstato galvos odos pH, suteikia plaukams blizgesio, palengvina plaukų iššukavimą.
 • Plaukų balzamai ir kaukės
  Balzamai ir plaukų kaukės pamaitina ir atgaivina plauko struktūra, bei prisotina reikalingomis medžiagomis. Naudojant profesionalias, kokybiškas plaukų priežiūros priemones praturtinsite savo plaukus ir suteiksite sodrumo ir žvilgesio. Todėl savo plaukų priežiūrai svarbu parinkti tinkamas ir kokybiškas priemones.
 • Plaukų aliejai ir serumai

  Šampūno ir kondicionieriaus nepakanka, kad plaukai būtų sveiki, todėl juos reikia tinkamai prižiūrėti. Plaukų serumas ir aliejus padės atstatyti pažeistus, nualintus, slenkančius plaukus. Plaukų serumai ir aliejai maitina, drėkina, suteikia žvilgesio ir stimuliuoja galvos odos kraujotaka.

 • Plaukų formavimo...
  Svarbiose šventėse ir kasdieniniuose darbuose žavingai atrodantys plaukai puikiai sukuria ilgalaikį įvaizdį. Tačiau kiekvienas iš mūsų galime sutikti, kad be papildomų priemonių toks puikus rezultatas nebus pasiektas. Kad jūsų šukuosena ilgai išsilaikytu ir atrodytų lyg katik padaryta, jums bus reikalingos plaukų formavimo priemonės. Kurios padės sukurti nuostabų įvaizdį tiek palankiems tiek nepalankiems plaukams. Plaukų formavimas yra reikalingas ir vyrams ir moterims, tad geriausia rinktis profesionalias ir patikimas plaukų formavimo priemones.

 • Sausi šampūnai

  Sausi šampūnai puikiai pasitarnaus tuomet, kai nėra laiko, kai skubate išeiti, ar kai reikia atrodyti švariai ir patraukliai. Svarbiausia, kad niekas nepastebės, jei naudosit sausą šampūną. Visada atrodysite nepriekaištingos išvaizdos, ir turėsite greitą rezultatą su mažomis pastangomis. Puikus pasirinkimas tiems, kas mėgsta aktyvų gyvenimo būdą.

puslapyje
Rodoma 1 - 42 iš 693 dalykų
Rodoma 1 - 42 iš 693 dalykų

Informacija

Atsiliepimai

Paskelbė Titas
Esu tikrai nustebes kokie draugiški ir malonūs ...

30-05-2021
Paskelbė Gintarė
Pirkau vaikišką paspirtuką vyresnei mergaitei, ...

20-05-2021
Paskelbė ŽYDRŪNAS
Pirkau batutą LIT-305. Visai neaukštas į lipima ...

14-05-2021
Paskelbė Rasa
Ačiū konsultantui - Velykų kiškiui Edvardui (je ...

11-04-2021
Paskelbė Olga
Labai esu dėkinga konsultantui Pauliui už greit ...

25-03-2021

Peržiūrėti visus