TV, audio, video, žaidimų konsolės

Televizoriai, garso aparatūra, fotografijos prekės, žaidimų konsolės – tai viskas ko jums reikia namų jaukumui sukurti. Puikią atmosferą garantuoja kokybiška garso aparatūra – kolonėlės, ausinės, radijo imtuvai ar mikrofonai. Namus galite paversti pramogų oaze su žaidimų konsolėmis, o turiningam vakarui UrmoKaina.lt siūlo platų televizorių asor...

Televizoriai, garso aparatūra, fotografijos prekės, žaidimų konsolės – tai viskas ko jums reikia namų jaukumui sukurti. Puikią atmosferą garantuoja kokybiška garso aparatūra – kolonėlės, ausinės, radijo imtuvai ar mikrofonai. Namus galite paversti pramogų oaze su žaidimų konsolėmis, o turiningam vakarui UrmoKaina.lt siūlo platų televizorių asortimentą. Rinkitės iš gausaus audio ir video technikos asortimento ir nepamirškite savo gyvenimo įamžinti fotoaparatu – kokybiškam nuotraukų perteikimui siūlome užeiti į fotografijos, optikos prekių skiltį.

Plačiau

TV, audio, video, žaidimų konsolės  Yra 477 prekės(-ių).

Subkategorijos

 • Televizoriai ir priedai

  Televizorius – technikos prietaisas, kurio pagalba niūrūs dienos vakarai gali tapti įdomiu laisvalaikio praleidimo būdu. Televizorių asortimente rasite Led, Oled, Qled, išmaniuosius SmartTv televizorius su įvairiomis funkcijomis, parametrais kiekvieno norams. Renkantis televizorių, visų pirma, gerai pagalvokite kur statysite televizorių, pagal kambario plotą įvertinkite kokio dydžio televizorius būtų tinkamas jūsų namuose. UrmoKaina.lt siūlo platų žinomiausių televizorių gamintojų Philips, Samsung, Sony, LG ir kt. asortimentą visų poreikiams.

 • Garso aparatūra

  Garso aparatūra – tai viskas ko jums reikia jaukių namų sukūrimui. Puikią atmosferą garantuoja kokybiška garso aparatūra – kolonėlės, ausinės, radijo imtuvai ar mikrofonai. Renkantis garso aparatūrą atkreipkite dėmesį į technikos parametrus. UrmoKaina.lt rasite akustines sistemas, garso sistemas, nešiojamas kolonėles, laidines ir belaides ausines, įvairius radijo imtuvus ir mikrofonus.

 • Žaidimų konsolės, priedai

  Turėdami žaidimų konsolę namus galėsite paversti pramogų oaze. Žaidimo konsolės skirtos tiek suaugusiems, tiek vaikams. Žaidimų konsolė, tai viena populiariausių įrangų pramogoms namuose. UrmoKaina.lt siūlo Playstation, Nintendo, Xbox ir kt. žaidimų konsoles smagiam laikui namuose. Renkantis žaidimų konsolę atkreipkite dėmesį į įrenginio komplektaciją, vaizdo ir grafikos kokybę, prieinamų žaidimų sąrašą. Maksimaliam žaidimų konsolių funkcijų išnaudojimui reikalingas gerus parametrus turintis televizoriusmonitorius ar projektorius. Pramogoms namuose rinkitės jūsų poreikius atitinkančią žaidimų konsolę ir mėgaukitės kokybišku laiku su šeima ar draugais!

 • Fotografijos, optikos...

  Kiekvieną dieną patiriame nuostabių gyvenimo įvykių, tačiau šiuolaikinio pasaulio tempas priverčia visur skubėti lėkti, ir patirtos akimirkos, jos užsimiršta. Fotoaparatas, vaizdo kamera – puikūs video technikos prietaisai, kurie padeda įamžinti gražiausias gyvenimo akimirkas. UrmoKaina.lt siūlo platų fotografijos, optikos prekių asortimentą tiek mėgėjams, tiek profesionalams. Čia rasite kompaktiškus, hibridinius, sisteminius, momentinius, veidrodinius fotoaparatus, objektyvus, blykstes, įvairių gamintojų filmavimo kameras ir kitus priedus ar įrankius skirtus fotografavimui ir filmavimui. Renkantis fotografijos ir optikos prekes atkreipkite dėmesį į įrenginio parametrus, funkcijas ir pasirinkite jūsų poreikius atitinkančią prekę.

puslapyje
Rodoma 1 - 42 iš 477 dalykų
Rodoma 1 - 42 iš 477 dalykų

Informacija

Atsiliepimai

Paskelbė Saida
Užsakant prekes,netiksliai nurodžiau mobilu num ...

27-07-2021
Paskelbė Titas
Esu tikrai nustebes kokie draugiški ir malonūs ...

30-05-2021
Paskelbė Gintarė
Pirkau vaikišką paspirtuką vyresnei mergaitei, ...

20-05-2021
Paskelbė ŽYDRŪNAS
Pirkau batutą LIT-305. Visai neaukštas į lipima ...

14-05-2021
Paskelbė Rasa
Ačiū konsultantui - Velykų kiškiui Edvardui (je ...

11-04-2021

Peržiūrėti visus