Spausdintuvai, skeneriai
Spausdinimas, kopijavimas, skenavimas – tai procesai, kurie reikalingi darbinėje, mokslinėje ar buitinėje veikloje. Neretai tenka kopijuoti, skenuoti ar spausdinti dokumentus. Renkantis spausdintuvą ar skenerį reikėtų gerai pagalvoti kokių funkcijų įrenginys jums yra būtinas. Šiuolaikinės technologijos siūlo rinktis spausdintuvą-skenerį viename ...
Spausdinimas, kopijavimas, skenavimas – tai procesai, kurie reikalingi darbinėje, mokslinėje ar buitinėje veikloje. Neretai tenka kopijuoti, skenuoti ar spausdinti dokumentus. Renkantis spausdintuvą ar skenerį reikėtų gerai pagalvoti kokių funkcijų įrenginys jums yra būtinas. Šiuolaikinės technologijos siūlo rinktis spausdintuvą-skenerį viename įrenginyje. Atsižvelgdami į poreikius, rinkitės spausdintuvą, skenerį iš žinomiausių gamintojų, tokių kaip Epson, HP, Brother, Canon ir kt. greitam ir kokybiškam spausdinimui, skenavimui ir kopijavimui.
Plačiau

Spausdintuvai, skeneriai  Yra 18 prekės(-ių).

Subkategorijos

 • Daugiafunkciai...

  Spausdinimas, kopijavimas, skenavimas – tai procesai, kurie reikalingi darbinėje, mokslinėje ar buitinėje veikloje. Neretai tenka kopijuoti, skenuoti ar spausdinti dokumentus. Renkantis daugiafunkcinį spausdintuvą ar skenerį reikėtų gerai pagalvoti kokių funkcijų įrenginys jums yra būtinas. Šiuolaikinės technologijos siūlo rinktis daugiafunkcinį spausdintuvą viename įrenginyje. Atsižvelgdami į poreikius, rinkitės spausdintuvą iš žinomiausių gamintojų, tokių kaip Epson, HP, Brother, Canon ir kt. greitam ir kokybiškam spausdinimui, skenavimui ir kopijavimui.

 • Rašaliniai spausdintuvai
  Rašaliniai spausdintuvai, tai prietaisas naudojamas reklamos, nuotraukų, dokumentų, etikečių ir kitų tikslų spausdinimui. Renkantis lazerinį spausdintuvą reikėtų gerai pagalvoti kokių funkcijų įrenginys jums yra būtinas. Rašaliniai spausdintuvai dažniausiai apjungia kelis įrenginius – spausdintuvą, kopijuoklę, skaitytuvą ir rečiau faksą. Rašaliniai spausdintuvai pasižymi mažomis kainomis ir aukštos kokybės spausdinimo galimybėmis. Atsižvelgdami į savo poreikius, rinkitės spausdintuvą iš žinomiausių gamintojų, tokių kaip Epson, HP, Brother, Canon ir kt. greitam ir kokybiškam spausdinimui, skenavimui ir kopijavimui.
 • Lazeriniai spausdintuvai

  Lazerinis spausdintuvas, tai prietaisas naudojamas reklamos, nuotraukų, dokumentų, etikečių ir kitų tikslų spausdinimui. Renkantis lazerinį spausdintuvą reikėtų gerai pagalvoti kokių funkcijų įrenginys jums yra būtinas. Lazeriniai spausdintuvai pasižymi ypač tyliu veikimu, aukštos kokybės spausdinimo galimybėmis. Atsižvelgdami į savo poreikius, rinkitės lazerinį spausdintuvą iš žinomiausių gamintojų, tokių kaip Epson, HP, Brother, Canon ir kt. greitam ir kokybiškam spausdinimui, skenavimui ir kopijavimui.

 • 3D spausdintuvai
  Šiuolaikinės technologijos siūlo puikių inovatyvių spausdinimo galimybių. 3D spausdintuvas – trimačių objektų spausdinimo aparatas. Renkantis 3D spausdintuvą svarbu atkreipti dėmesį į prietaiso spausdinimo technologiją, spartą, spausdinimo taško gebą, dydį, spausdinamos medžiagos galimybes. 3D spausdintuvu galite sukurti ką tik panorėję, galbūt tai bus meno kūrinys, papuošalai ar žaislas? 3D spausdintuvo galimybės leidžia improvizuoti. UrmoKaina.lt siūlo platų 3D spausdintuvų asortimentą kiekvieno kūrybai. Rinkitės jūsų poreikius atitinkantį 3D spausdintuvą ir mėgaukitės inovatyvia technologija.
 • Spausdintuvų priedai
  Reklamos, nuotraukų, dokumentų, etikečių ir kitų tikslų spausdinimui reikalingi dažai, kasetės ir kiti priedai spausdinimui. Lazeriniam spausdintuvui reikalingos lazerinės kasetės, rašaliniam spausdintuvui – rašaliniai dažai. Kiekvienas spausdintuvo tipas reikalauja specifinių priedų reikalingų spausdinimui. Renkantis spausdintuvų priedus atkreipkite dėmesį ir išsiaiškinkite kokie priedai reikalingi ir tinkami jūsų spausdintuvui. 
Rodoma 1 - 18 iš 18 dalykų
Rodoma 1 - 18 iš 18 dalykų

Informacija

Atsiliepimai

Paskelbė Titas
Esu tikrai nustebes kokie draugiški ir malonūs ...

30-05-2021
Paskelbė Gintarė
Pirkau vaikišką paspirtuką vyresnei mergaitei, ...

20-05-2021
Paskelbė ŽYDRŪNAS
Pirkau batutą LIT-305. Visai neaukštas į lipima ...

14-05-2021
Paskelbė Rasa
Ačiū konsultantui - Velykų kiškiui Edvardui (je ...

11-04-2021
Paskelbė Olga
Labai esu dėkinga konsultantui Pauliui už greit ...

25-03-2021

Peržiūrėti visus