Veido priežiūros priemonės

Žmogaus veido oda yra skirtinga, todėl kiekvienam odos tipui reikia naudoti skirtingas priemones. Čia rasite ypač platų kremų, serumų, kaukių, akių, lūpų ir barzdos priežiūros priemonių asortimentą. Sudrėkinkite, pamaitinkite, apsaugokite bei praturtinkite veidą naudingomis medžiagomis. Atrodykite jaunai kiekvieną dieną.


Žmogaus veido oda yra skirtinga, todėl kiekvienam odos tipui reikia naudoti skirtingas priemones. Čia rasite ypač platų kremų, serumų, kaukių, akių, lūpų ir barzdos priežiūros priemonių asortimentą. Sudrėkinkite, pamaitinkite, apsaugokite bei praturtinkite veidą naudingomis medžiagomis. Atrodykite jaunai kiekvieną dieną.

Plačiau

Veido priežiūros priemonės  Šioje kategorijoje prekių nėra.

Subkategorijos

 • Veido kremai
  Veido kremai praturtins odą trūkstamomis medžiagomis, apsaugos viršutinį jos sluoksnį ir suteiks nepriekaištingą išvaizdą. Pamaitinkite, apsaugokite ir sudrėkinkite savo odą aukštos kokybės veido kremu. Didžiulė produktų įvairovė leis pasirinkti labiausiai tinkantį kremą jūsų veidui. Džiaukitės nepriekaištinga veido oda ir savo atvaizdu veidrodyje.
 • Veido serumai

  Veido serumai gali pasiekti giliausius odos sluoksnius, todėl dar efektyviau sudrėkina ir pamaitina odą. Platus prekių asortimentas leis išsirinkt tinkamiausią produktą jūsų odai. Pasirinkite serumą įvairiems odos tipams, su kolagenu, su hialurono rūgštimi bei su antioksidantais. Nepraleiskite progos pasirūpinti savo veido odos sveikata ir grožiu. 

 • Veido kaukės

  Svajojate palepinti savo veido odą? Čia rasite itin didelį veido kaukių pasirinkimą visiems odos tipams. Kaukės padės išsaugoti jaunystę, atgaivins odą ir pasirūpins, kad ji būtų švari ir lygi. 

 • Veido prausikliai,...
  Veido prausiklis, valiklis yra vienas svarbiausių odos priežiūros priemonių. Norint turėti sveiką ir gražią odą yra būtina turėti veido prausiklį arba valiklį. Ši kosmetikos priemonė turi didelę įtaką odos būklei, nes paruošia odą kitiems priežiūros žingsniams. Išsirinkite patį tinkamiausią odos prausiklį, valiklį iš plataus prekių asortimento.
 • Akių priežiūros priemonės

  Pasirūpinkite savo akių išvaizdą ir atrodykite gražiai, jaunai ir patraukliai. Suteikite akims nepriekaištingą grožį, apsaugokite viršutini odos sluoksnį bei pamaitinkite akių vokus naudingomis medžiagomis. Čia rasite gausų asortimentą akių kremų, serumų, valiklių ir kitų prekių. 

   

 • Lūpų priežiūros priemonės

  Norite turėti gražias, žavias ir žvilgančias lūpas? Įsigykite aukštos kokybės lupų priežiūros priemonių ir suteikite joms nepriekaištingą išvaizdą. Išsirinkite iš gausaus lupų balzamų ir lupų kremų asortimento. 

 • Barzdos priežiūros...
  Barzda - neatsiejama stiliaus, mados ir vyriškumo detalė. Su barzdos priežiūros priemonėmis galėsite tinkamai prižiūrėti savo barzdą ir suteikti nepriekaištingą išvaizdą. Norint turėti žavią ir gražią barzdą yra būtina turėti ypač aukštos kokybės priežiūros priemonių, o  mūsų parduotuvėje būtent tai ir galėsite išsirinkti.

Informacija

Atsiliepimai

Paskelbė Saida
Užsakant prekes,netiksliai nurodžiau mobilu num ...

27-07-2021
Paskelbė Titas
Esu tikrai nustebes kokie draugiški ir malonūs ...

30-05-2021
Paskelbė Gintarė
Pirkau vaikišką paspirtuką vyresnei mergaitei, ...

20-05-2021
Paskelbė ŽYDRŪNAS
Pirkau batutą LIT-305. Visai neaukštas į lipima ...

14-05-2021
Paskelbė Rasa
Ačiū konsultantui - Velykų kiškiui Edvardui (je ...

11-04-2021

Peržiūrėti visus