Dekoratyvinė akių kosmetika

Dekoratyvinė akių kosmetika itin patraukliomis kainomis. Gausiame asortimente rasite tokių priemonių kaip: blakstienų tušai, akių šešėliai, akių pieštukai, akių kontūrai, akių šešėlių bazės, blakstienų tušo pagrindai, blakstienų priežiūros priemonės, antakių kosmetika ir kitos kosmetikos priemonės. Rinkitės iš gausaus asortimento ir mėgaukit...

Dekoratyvinė akių kosmetika itin patraukliomis kainomis. Gausiame asortimente rasite tokių priemonių kaip: blakstienų tušai, akių šešėliai, akių pieštukai, akių kontūrai, akių šešėlių bazės, blakstienų tušo pagrindai, blakstienų priežiūros priemonės, antakių kosmetika ir kitos kosmetikos priemonės. Rinkitės iš gausaus asortimento ir mėgaukitės nepriekaištingu makiažu!

Plačiau

Dekoratyvinė akių kosmetika  Yra 1 prekė.

Subkategorijos

 • Blakstienų tušai
  Bkastienų tušas yra viena dažniausiai naudojamų kosmetikos priemonių. Tinkamai parinktas blakstienų tušas leis prailginti, pastorinti, užriesti jūsų blakstienas ir padidinti akių apimtį. Suteiks ypatingo žavesio, ryškumo ir subtilumo. Kokybiškas blakstienų tušas mažiau trupės ir ilgiau išlaikys norimą įvaizdį.


 • Akių pieštukai, kontūrai

  Akių pieštukai ir kontūrai labai pagyvina moterų žvilgsnį, vieną dieną ji gali atrodyti kaip gundanti katė, kitą dieną žaisminga ar paslaptinga mergina. Viskas priklauso nuo to, kokius pieštukus ir kontūrus pasirinksite. Kruopščiai padažytas akių kontūras suteiks jūsų žvilgsniui paslapties, seksualumo, grakštumo. Galbūt reikės laiko išmokti tiksliai naudotis akių pieštuku ir kontūru, bet norint gauti gerą rezultatą, verta pasistengti.

 • Akių šešėliai
  Galingas funkcijas slepianti nedidelė akių šešėlių pakuotė priverčia susimastyti apie jų naudą. Akių šešėlių spalvų žaismas, spindintis ir matinis efektas leis jums eksperimentuoti su savo įvaizdžiu. Tinkamai parinktos akių šešėlių spalvos suteiks ypatingo žavesio, ryškumo ir subtilumo, bei padidins akių apimtį.
 • Akių šešėlių bazės
  Akių šešėlių bazės apsaugos jus nuo nubyrančių šešėlių gausos. Tai tokia priemonė, kuri sustabdo šešėlių subėgimą į akies voko raukšlę ir paryškina akių šešėlių pigmentą. Akių šešėlių bazės yra geriausias pasirinkimas, kai norisi atrodyti ryškiai su įvairiomis spalvų gamomis ir biriais blizgučiais.

 • Blakstienų tušo pagrindai
  Galite dar labiau paryškinti blakstienų grožį su blakstienų tušo pagrindu. Blakstienų tušo pagrindas yra geriausias pasirinkimas, kai norisi atrodyti ryškiai ir išlaikyti nuostabų įvaizdį visą dieną. Blakstienų tušo pagrindas pastorina ir paruošia, bei palaiko gerą būklę. Tušo pagrindas gali padaryti blakstienas storesnes ir padidinti jų apimtį. Jis padengia blakstienas balta spalva ir padaro juodą ryškesnę. Prieš naudodami įprastą tušą, tepkite blakstienų tušo pagrindą, kad sustiprintumėte efektą.
 • Blakstienų priežiūros...
  Norint, kad blakstienos būtų sveikos, gražios, stiprios, ilgos ir išraiškingos, reikalinga nepriekaištinga priežiūrą. Jei pasirinksite profesionalias blakstienų priežiūros priemones, bus paprasčiau jas prižiūrėti ir puoselėti. Gausiame asortimente rasite tokių priemonių kaip: blakstienų serumai, blakstienų želė, blakstienų dažai, blakstienų gelis ir kitos blakstienų priežiūros priemonės.
 • Antakių kosmetika
  Norint, kad antakiai būtų sveiki, gražūs, vešlūs ir išraiškingi, reikalinga nepriekaištinga jų priežiūrą. Jei pasirinksite profesionalias antakių kosmetikos priemones, bus paprasčiau juos prižiūrėti ir puoselėti. Gausiame asortimente rasite tokių priemonių kaip: antakių serumai, antakių želė, antakių dažai, antakių gelis, antakių šešėliai ir kitos antakių kosmetikos priemonės.
Rodomas 1 - 1 iš 1 dalyko
Rodomas 1 - 1 iš 1 dalyko

Informacija

Atsiliepimai

Paskelbė Saida
Užsakant prekes,netiksliai nurodžiau mobilu num ...

27-07-2021
Paskelbė Titas
Esu tikrai nustebes kokie draugiški ir malonūs ...

30-05-2021
Paskelbė Gintarė
Pirkau vaikišką paspirtuką vyresnei mergaitei, ...

20-05-2021
Paskelbė ŽYDRŪNAS
Pirkau batutą LIT-305. Visai neaukštas į lipima ...

14-05-2021
Paskelbė Rasa
Ačiū konsultantui - Velykų kiškiui Edvardui (je ...

11-04-2021

Peržiūrėti visus