Įmontuojama buitinė technika

Įmontuojama buitinė technika kuria estetinį, jaukų vaizdą namuose. Įmontuojami prietaisai sukuria ne tik stilingų namų interjerą, tačiau taip pat prisideda prie funkcionalumo. Funkcionaliai išdėstyta įmontuojama buitinė technika leidžia patogiai ir su malonumu gaminti maistą, užsiimti namų ruošos darbais. Įmontuojamos orkaitės, mikrobangų krosn...

Įmontuojama buitinė technika kuria estetinį, jaukų vaizdą namuose. Įmontuojami prietaisai sukuria ne tik stilingų namų interjerą, tačiau taip pat prisideda prie funkcionalumo. Funkcionaliai išdėstyta įmontuojama buitinė technika leidžia patogiai ir su malonumu gaminti maistą, užsiimti namų ruošos darbais. Įmontuojamos orkaitės, mikrobangų krosnelės, kavos aparatai, kaitlentės, indaplovės, šaldytuvai, gartraukiai - tai viskas ko jums reikia funkcionaliems, stilingiems namams!

Plačiau

Įmontuojama buitinė technika  Yra 2 prekės(-ių).

Subkategorijos

 • Įmontuojamos kaitlentės

  Įmontuojama kaitlentė - viena iš pagrindinių ir reikalingiausių buitinės technikos prietaisų kiekvieno virtuvėje. Kokybiška įmontuojama kaitlentė gali džiuginti savo išskirtine išvaizda, išskirtinėmis techninėmis savybėmis, paprastumu prižiūrėti. Vienas iš svarbiausių aspektų renkantis įmontuojamą kaitlentę - pasirinkti kaitlentės tipą, kaitviečių skaičių, norimą paviršių ar montavimo tipą pagal kiekvieno poreikius ir norus. UrmoKaina.lt asortimente rasite indukcines, elektrines, dujines, keramikines, infraraudonųjų spindulių kaitlentes. Išsirinkite jūsų poreikius atitinkančią įmontuojamą kaitlentę ir mėgaukitės kokybišku gaminimo procesu.

 • Įmontuojamos orkaitės

  Kokybiška įmontuojama orkaitė leidžia mėgautis skaniu maistu ir gali džiuginti savo išskirtiniu dizainu virtuvėje. Šiuolaikinės įmontuojamos orkaitės pasižymi kepimo programų gausa, temperatūros išlaikymo, reguliavimo tikslumais, lengvos priežiūros privalumais. Virtuvės  virtuozams galime pasiūlyti įmontuojamų kaitlenčių su išskirtinėmis funkcijomis maksimaliam malonumui maisto ruošoje - galite rinktis orkaites su garų, mikrobangų, grilio, mėsos termometro, savaiminio išsivalymo funkcijomis. Gausus įmontuojamų orkaičių asortimentas leis išsirinkti kokybišką orkaitę pagal jūsų poreikius.

 • Įmontuojamos indaplovės
  Įmontuojamos indaplovės pasirinkimas, tai šiuolaikinės virtuvės įsirengimo sprendimas. Indų plovimas, tai kone labiausiai varginantis buities darbas maisto ruošoje. Indaplovių pagalba sutaupysite laiko, galėsite leisti sau pailsėti ir užsiimti norima veikla. Indaplovės ne tik sutaupys kiekvieno laiką, bet ir išplaus indus itin švariai ir net sumažins vandens sąnaudas. Indaplovių funkcijos leidžia rinktis indų plovimo programas pagal vandens temperatūrą atsižvelgiant į indų švarą. Indų plovimą pakeiskite kita malonia veikla.
 • Įmontuojami šaldytuvai

  Įmontuojamas šaldytuvas - šiuolaikinės ir stilingos virtuvės pasirinkimas. Įmontuojami šaldytuvai tampa visai nepastebimi ir puikiai įsilieja į bendrą virtuvės vaizdą. Šiuolaikiniai šaldytuvai pasižymi pažangiomis funkcijomis. Rinkitės iš gausaus įmontuojamų šaldytuvų asortimento pagal norimą dydį, gamintoją, papildomas funkcijas ir mėgaukitės kokybiškais maisto produktais kiekvieną dieną.

 • Įmontuojamos skalbimo...

  Įmontuojama skalbimo mašina - puikus pasirinkimas išskirtiniam vonios kambariui ar kitos patalpos dizainui norint skalbimo mašiną padaryti nematomą ir įlieti į bendrą namų interjerą. Šiuolaikinės įmontuojamos skalbimo mašinos leidžia naudoti įvairias plovimo, gręžimo, džiovinimo funkcijas. UrmoKaina.lt asortimente rasite įvairios talpos, gamintojų, funkcijų įmontuojamas skalbimo mašinas, taip pat įmontuojamas skalbimo mašinas su džiovykle. Rinkitės jūsų poreikius atitinkančią įmontuojamą skalbimo mašiną ir mėgaukitės funkcionaliu, kokybišku prietaisu jaukiuose namuose.

 • Įmontuojami gartraukiai

  Įmontuojamas gartraukis, tai puikus sprendimas apsaugantis namus nuo nepageidaujamų kvapų išlaikant namuose šiuolaikišką, stilingą virtuvės interjerą. Renkantis įmontuojamą gartraukį atsižvelkite į patalpos dydį, gartraukio garso stiprumą, galingumą, gamintoją, gartraukio dydį, energijos sąnaudų efektyvumą. UrmoKaina.lt asortimente rasite šiuolaikiškų įmontuojamų gartraukių visiems jūsų poreikiams.

 • Įmontuojami kavos...

  Kiekvienas rytas prasideda nuo gardžios kavos puodelio. Įmontuojami kavos aparatai puikiai tinka norint namus paversti stilingais ir šiuolaikiškais, o ypač jei namuose dominuoja buitinė technika. Įmontuojami kavos aparatai tinka išskirtinę kavos kokybę mėgstantiems žmonėms. Mūsų asortimente rasite platų kavos aparatų asortimentą visų poreikiams. Kavos aparatų gausa siūlo skirtingos stilistikos, galios, skirtingus kavos pagaminimo būdus turinčius įmontuojamus kavos aparatus - nuo visiems įprastos espresso, kavos su pienu, late iki moka, amerikano, kapučino ir kt. kavos pagaminimo būdų. Rinkitės savo poreikius atitinkantį įmontuojamą kavos aparatą ir vieno mygtuko paspaudimu mėgaukitės kokybiška kava kiekvieną dieną.

 • Įmontuojamos...

  Siekiant mėgautis skaniu maistu būtina kokybiška buitinė technika. Įmontuojama mikrobangų krosnelė padeda maistą pašildyti siekiant atkurti šviežiai pagaminto maisto kokybę. Skirtingi mikrobangų krosnelės tipai skirtingiems žmonių poreikiams - paprastos mikrobangų krosnelė mechanizmas skirtas šildyti maistą, mikrobangų krosnelė su griliumi suteiks maistui išskirtinio skonio, nes ji ne tik pašildo, bet ir paskrudina maistą, kombinuota mikrobangų krosnelė turi tiek įprastos mikrobangų krosnelės funkcijas, tiek su griliumi ir dar papildomai ventiliavimo sistemą oro srauto maišymui. UrmoKaina.lt įmontuojamų mikrobangų krosnelių asortimente rasite platų asortimentą kiekvieno norams. 

 • Įmontuojamos džiovyklės
  Įmontuojama džiovyklė, tai šiuolaikinis buitinis prietaisas suteikiantis gyvenimui kokybės. Įmontuojama džiovyklė - puikus pasirinkimas išskirtiniam patalpos dizainui norint džiovyklę padaryti nematomą ir įlieti į bendrą namų interjerą. Skalbinių džiovinimas daug laiko ir vietos atimantis procesas. Džiovyklės skirtos atlikti rūbų bei tekstilės gaminių džiovinimo bei lyginimo funkcijas. Įmontuojamos džiovyklės ypač aktualios šeimoms, žmonėms mėgstantiems tvarką, bei gyvenimo kokybę. Renkantis džiovyklę svarbu įvertinti savo poreikius - yra dviejų tipų džiovyklės - ventiliacinės ir kondensacinės. Kondensacinės džiovyklės galima statyti įvairiose patalpose, tokių džiovyklių vanduo iš prietaisų surenkamas į filtrą, kurį paprasta pašalinti. Ventiliacinės džiovyklės vanduo pašalinamas per ventiliacijos šachtą arba orlaidę, todėl tokios džiovyklės turi būti specialiose vietose prie ventiliacijos angos. UrmoKaina.lt asortimente rasite įmontuojamas džiovykles funkcionaliems ir stilingiems namams.
Rodoma 1 - 2 iš 2 dalykų
Rodoma 1 - 2 iš 2 dalykų

Informacija

Atsiliepimai

Paskelbė Saida
Užsakant prekes,netiksliai nurodžiau mobilu num ...

27-07-2021
Paskelbė Titas
Esu tikrai nustebes kokie draugiški ir malonūs ...

30-05-2021
Paskelbė Gintarė
Pirkau vaikišką paspirtuką vyresnei mergaitei, ...

20-05-2021
Paskelbė ŽYDRŪNAS
Pirkau batutą LIT-305. Visai neaukštas į lipima ...

14-05-2021
Paskelbė Rasa
Ačiū konsultantui - Velykų kiškiui Edvardui (je ...

11-04-2021

Peržiūrėti visus