Smulki buitinė technika virtuvei

Smulki buitine technika virtuvei - prietaisai kuriantys jaukumą virtuvėje. Naudojant smulkiąją buitinę techniką maisto gamyba gali tapti malonumu. UrmoKaina.lt smulkiosios buitines technikos asortimente rasite virtuvinių kombainų, mėsmalių, mikrobangų krosnelių, trintuvų, plakiklių, sulčiaspaudžių, virdulių ir kitų maisto ruošimui reikalingų pr...

Smulki buitine technika virtuvei - prietaisai kuriantys jaukumą virtuvėje. Naudojant smulkiąją buitinę techniką maisto gamyba gali tapti malonumu. UrmoKaina.lt smulkiosios buitines technikos asortimente rasite virtuvinių kombainų, mėsmalių, mikrobangų krosnelių, trintuvų, plakiklių, sulčiaspaudžių, virdulių ir kitų maisto ruošimui reikalingų prietaisų. Buitinę techniką rinkitės iš žinomiausių gamintojų, tokių kaip AEG, Elektrolux, Siemens, Miele ir kt. ir mėgaukitės gaminimo procesu kartu su įvairia smulkia buitine technika.

Plačiau

Smulki buitinė technika virtuvei  Yra 97 prekės(-ių).

Subkategorijos

 • Virtuviniai kombainai

  Virtuvinis kombainas – svajonių prietaisas kiekvieno virtuvėje. Virtuvinio kombaino pagalba galima smulkinti, trinti, tarkuoti, plakti, minkyti tešlą, ar net spausti sultis. Virtuvinis kombainas, tai kelių smulkiosios technikos prietaisų rinkinys. Naudojant virtuvinį kombainą sutaupysite ne tik laiko, bet ir vietos virtuvės spintelėse. Renkantis virtuvinį kombainą atkreipkite dėmesį į galingumą, indo tūrį, kombaino funkcijas ir priedus. UrmoKaina.lt parduotuvė siūlo platų virtuvinių kombainų asortimentą kiekvieno poreikiams.

 • Mėsmalės
  Kokybiškam mėsos malimui reikalinga gera mėsmalė. Mėsmalės pagalba galima malti ne tik mėsą, bet ir kitus maisto produktus. Naudojant papildomus mėsmalės priedus galima gaminti dešreles, sausainius, smulkinti vaisius, daržoves. Šiuolaikinės mėsmalės pasižymi funkcijų įvairove, kurių pagalba ne tik sutaupysite laiko, bet ir galėsite mėgautis gaminimo procesu. Parduotuvės UrmoKaina.lt mėsmalių asortimente rasite įvairių dydžių, funkcijų, komplektacijų Philips, Bosch, Kenwood ir kitų žinomų gamintojų mėsmales.
 • Mikrobangų krosnelės

  Siekiant mėgautis skaniu maistu būtina kokybiška buitinė technika. Mikrobangų krosnelė padeda maistą pašildyti siekiant atkurti šviežiai pagaminto maisto kokybę. Skirtingi mikrobangų krosnelės tipai skirtingiems žmonių poreikiams – paprastos mikrobangų krosnelės mechanizmas skirtas šildyti maistą, mikrobangų krosnelė su griliumi suteiks maistui išskirtinio skonio, nes ji ne tik pašildo, bet ir paskrudina maistą, kombinuota mikrobangų krosnelė turi tiek įprastos mikrobangų krosnelės funkcijas, tiek su griliumi ir dar papildomai ventiliavimo sistemą oro srauto maišymui. UrmoKaina.lt mikrobangų krosnelių asortimente rasite platų asortimentą kiekvieno norams.

 • Trintuvai ir plakikliai

  Trintuvai ir plakikliai atlieka svarbų vaidmenį gaminimo procese. Trintuvai padeda taupyti laiką gaminant maistą, atlikti plakimo ir trynimo procesus kokybiškai. Parduotuvėje. UrmoKaina.lt rasite įvairių žinomų prekių gamintojų, tokių kaip Bosch, AEG, Philips ir kt. trintuvų ir plakiklių. 

 • Kokteilinės

  Kokteilinė – viena universaliausių smulkios buitinės technikos prietaisų. Kokteilinę galima naudoti visuose gaminimo procesuose, kuriuose reikia smulkinti, trinti, plakti. Kokybiškos kokteilinės siūlo greičio reguliavimo funkcijas skirtas ledukų ar kitų specifinių produktų smulkinimui ar plakimui. Šiuolaikinės kokteilinės išsiskiria savo dizainu, todėl tai gali būti ne tik buitinės technikos prietaisas, tačiau taip pat ir stiliaus detalė. Parduotuvėje UrmoKaina.lt rasite platų kokteilinių asortimentą kiekvieno poreikiams.

 • Elektriniai virduliai

  Virdulys, tai prietaisas be kurio neįsivaizduojame savo virtuvės. Elektrinių virdulių gausa siūlo įvairių dydžių, dizainų, spalvų, talpos virdulius. Skirtingų korpusų elektriniai virduliai pasižymi specifinėmis savybėmis. Parduotuvėje. UrmoKaina.lt galite rinktis iš plataus asortimento plastikinius, nerūdijančio plieno, stiklo ar keramikinius elektrinius virdulius.

 • Daugiafunkciai puodai

  Daugiafunkcis puodas atlieka kelių buitinių prietaisų darbą. Daugiafunkciai puodai gali virti, kepti, troškinti, skrudinti. Renkantis puodą svarbu atkreipti dėmesį į siūlomas funkcijas, galią, talpą. Daugiafunkcių puodų dubuo gali būti pagamintas iš įvairių medžiagų, tokių kaip nerūdijantis plienas, anoduotas aliuminis ir kt. Svarbu atkreipti dėmesį į daugiafunkcių puodų valdymą, kuo didesnis ekranas, tuo gaminimo procesas daugiafunkciu puodu bus paprastesnis ir greitesnis. Parduotuvė UrmoKaina.lt siūlo platų daugiafunkcių puodų asortimentą gardiems patiekalams.

 • Sumuštinių keptuvai

  Sumuštinių keptuvė, tai puikus prietaisas greitiems ir gardiems pusryčiams. Virtuvinio prietaiso pagalba greitai, lengvai ir skaniai pagaminsite traškius, karštus sumuštinius. Sureguliuotas sumuštinių keptuvų laikas leis neperkepti sumuštinių. Parduotuvė UrmoKaina.lt siūlo platų sumuštinių keptuvų asortimentą.

 • Skrudintuvai

  Skrudintuvas – buitinės technikos prietaisas skirtas riestainių, bandelių, duonos skrudinimui. Skrudintuvai gali skrudinti nuo dviejų iki keturių riekių, įvairaus pločių riestainius, todėl renkantis skrudintuvą svarbu įvertinti poreikius atitinkantį skrudintuvą. Šiuolaikiniai skrudintuvai siūlo patogų  skrudinimo lygio valdymą, riekių išmetimo funkciją. UrmoKaina.lt siūlo platų skrudintuvų asortimentą kiekvieno norams. Skrudintuvus rinkitės iš žinomų gamintojų, tokių kaip Philips, Delonghi, Tefal, AEG ir kt. ir mėgaukitės skania skrudinta duona.

 • Vaisių džiovintuvai

  Maisto džiovintuvė – nedidelis ir patogus įrenginys, kurio pagalba paspartinsite vaisių, grybų ar daržovių džiovinimą. Gėrybių džiovinimas, tai vienas iš maisto konservavimo būdų, kuris leis mėgautis džiovintais vaisiais, daržovėmis, grybais ilgą laiką. Renkantis maisto džiovintuvą pagalvokite kaip dažnai naudositės prietaisu, atkreipkite dėmesį į džiovintuvo talpą, padėklų skaičių. UrmoKaina.lt rasite platų maisto džiovintuvų asortimentą.

 • Sulčiaspaudės
  Sulčiaspaudė – buitinės technikos prietaisas, kurio pagalba galėsite mėgautis šviežiai spaustomis sultimis kiekvieną dieną. Mūsų asortimente rasite lėtaeiges, rankines ir išcentrines sulčiaspaudes. Renkantis sulčiaspaudę, reikia pagalvoti kokias sultis norėsite gerti. Lėtaeigės sulčiaspaudės spaudžiamos sultys bus su minkštimu, šios sulčiaspaudės tipas bus lėtesnis, tačiau sultys bus išspaudžiamos iki paskutinio lašo. Rankinė sulčiaspaudė – tyli, nekelia triukšmo ir lengva išplauti. Išcentrinė sulčiaspaudė – tai kone populiariausias žmonių pasirinkimas, ją paprasta prižiūrėti, tačiau ji kelia didesnį veikimo triukšmą. UrmoKaina.lt siūlo platų lėtaeigių, išcentrinių, rankinių sulčiaspaudžių asortimentą. Rinkitės jūsų poreikius atitinkančią sulčiaspaudę ir mėgaukitės šviežių sulčių puodeliu kiekvieną rytą
 • Garpuodžiai
  Garuose gamintas maistas gali būti ne tik sveikas, bet ir labai gardus. Garpuodis – buitinis prietaisas, kurio pagalba skaniai ir paprastai pagaminsite skanų maistą. Garpuodžių asortimente rasite įprastus puodus su padėklu ir elektrinius garpuodžius. Elektriniai garpuodžiai puikiai tiks žmonėms turintiems mažai laiko, jie turi įvairių maisto gaminimo funkcijų leidžiančių pamišti gaminimo procesą. Įprasti garų puodai tinka žmonėms mėgstantiems maisto ruošoje turėti kontrolę. UrmoKaina.lt parduotuvėje išsirinkite tinkamą prietaisą ir mėgaukitės kokybišku, skaniu maistu.
 • Gruzdintuvės

  Gruzdintuvėje pagamintas maistas gali būti sveikas, traškus ir gardus. Šiuolaikinių gruzdintuvių funkcijos leidžia lengvai paruošti maistą naudojant aliejų ar kepant maistą be riebalų – karšta oro srove. Parduotuvėje UrmoKaina.lt rasite platų gruzdintuvių asortimentą. Mėgaukitės skaniu maistu ir lengvu gaminimo procesu kiekvieną dieną.

 • Virtuvinės svarstyklės

  Virtuvinės svarstyklės – prietaisas leidžiantis ypač tiksliai apskaičiuoti produktų svorį ir maksimaliai pasinerti į masto gaminimo procesą. Virtuvinių svarstyklių asortimente rasite įvairių tipų, medžiagų, spalvų ir dizainų prietaisų. Parduotuvėje UrmoKaina.lt išsirinkite virtuvines svarstykles tiksliems maisto kiekių matavimams.

 • Vakuumavimo aparatai
  Maisto vakuumatoriaus veikimo principas – maisto produktai supakuojami į plėvelę ar vakuumavimo maišelį ištraukiant iš jo orą.
puslapyje
Rodoma 1 - 42 iš 97 dalykų
Rodoma 1 - 42 iš 97 dalykų

Informacija

Atsiliepimai

Paskelbė Titas
Esu tikrai nustebes kokie draugiški ir malonūs ...

30-05-2021
Paskelbė Gintarė
Pirkau vaikišką paspirtuką vyresnei mergaitei, ...

20-05-2021
Paskelbė ŽYDRŪNAS
Pirkau batutą LIT-305. Visai neaukštas į lipima ...

14-05-2021
Paskelbė Rasa
Ačiū konsultantui - Velykų kiškiui Edvardui (je ...

11-04-2021
Paskelbė Olga
Labai esu dėkinga konsultantui Pauliui už greit ...

25-03-2021

Peržiūrėti visus