Smulki buitinė technika namams

Smulki buitinė technika namams - prietaisai kuriantys jaukumą namams. Naudojant smulkiąją buitinę techniką, namų tvarkymas gali tapti malonumu. UrmoKaina.lt smulkiosios buitines technikos asortimente rasite dulkių siurblių, siuvimo mašinų, lyginimo įrangų, valymo garais įrangų,langų valymo robotų, langų valytuvų ir kitų namams reikalingų prieta...

Smulki buitinė technika namams - prietaisai kuriantys jaukumą namams. Naudojant smulkiąją buitinę techniką, namų tvarkymas gali tapti malonumu. UrmoKaina.lt smulkiosios buitines technikos asortimente rasite dulkių siurblių, siuvimo mašinų, lyginimo įrangų, valymo garais įrangų,langų valymo robotų, langų valytuvų ir kitų namams reikalingų prietaisų. Buitinę techniką rinkitės iš žinomiausių gamintojų, tokių kaip AEG, Elektrolux, Siemens, Miele ir kt. ir mėgaukitės namų tvarkymo procesu kartu su įvairia smulkia buitine technika.

Plačiau

Smulki buitinė technika namams  Yra 9 prekės(-ių).

Subkategorijos

 • Siuvimo mašinos
  Siuvimo mašinos - skatina kūrybiškumą tiek pradedantiesiems, tiek profesionalams, bei padeda įgyvendinti įvairiausias idėjas. Šių dienų siuvimo mašinos yra kompiuterizuotos, ir leidžia siuvinėti įvairiausius norimus audinius bei išskirtinius raštus. Rekomenduojam siuvimo mašinas rinktis pagal jų galingumą ir paskirtį, kur ir kaip jos bus naudojamos. Urmokaina.lt parduotuvė siūlo platų siuvimo mašinų asortimentą kiekvieno poreikiams.

   
 • Lyginimo įranga
  Lyginimo įranga - leis kokybiškai ir greitai išsilyginti norimus drabužius ar audinius kasdien. Gera lyginimo lenta ir patikimas lygintuvas nekels abejonių dėl drabužių ar audinių lyginimo kokybės. Lyginimas dažniausiai nėra pats maloniausias namų ruošos darbas, ypač jei drabužis sudėtingai pasiūtas. Tačiau tinkamai pasiruošus, bet koks darbas gali tapti malonumu. UrmoKaina.lt parduotuvė siūlo platų lyginimo įrangos asortimentą kiekvieno poreikiams.
 • Valymo garais įranga
  Valymo garais įranga - protingas pasirinkimas siekiant greičiausio ir kokybiškiausio rezultato. Valymo garais įranga užtikrins švarią aplinką ir suteiks gaivumo jausmą. Šluota, kuri valo garais puikiai pasitarnaus grindų ir kilimų valymui. Svarbu paminėti, kad valymas garais neteršia jūsų oro chemikalais. Renkantis valymo garais įrangą atkreipkite dėmesį kiek garų srauto intensyvumo rėžimų jis turi. UrmoKaina.lt parduotuvė siūlo platų valymo garais įrangos asortimentą kiekvieno poreikiams. • Langų valymo robotai,...
  Langų valymo robotai, langų valytuvai - svajonių prietaisai, kuriais naudojant galima išvengti ilgo ir nemalonaus darbo. Ne paslaptis, kad langų valymas yra vienas nemėgstamiausių namų ruošos darbų. Langų valymo robotai ir valytuvai yra puiki galimybė sutrumpinti valymo laiką ir pagreitinti procesą siekiant geriausio rezultato. Žmonėms, kurie bijo aukščio, tai puiki išeitis turėti švarius ir spindinčius langus su robotų pagalba. UrmoKaina.lt parduotuvė siūlo platų langų valymo robotų ir langų valytuvų asortimentą kiekvieno iš jūsų poreikiams. 

 • Pelenų siurbliai
  Pelenų siurbliai skirti pelenams iš židinio ar krosnelės išsiurbti. Pelenų dulkės vienos smulkiausių iš buityje sutinkamų dulkių, tačiau pelenų siurbliai yra sukurti taip, kad sulaikytų šias dulkes. UrmoKaina rasite pelenų siurblių ir jų priedų itin patraukliomis kainomis.
 • Dulkių siurbliai
  Dulkių siurbliai - būtini valymo įrenginiai švaros palaikymui namuose. Dulkių siurbliai atlieka keletą funkcijų, valo plytelių, kiliminę ir kitokio paviršiaus dangas. Gali valyti tiek sausu, tiek šlapiu būdu. Rekomenduojam dulkių siurblius rinktis pagal jų galingumą ir paskirtį, kur jie bus naudojami. Atitinkamai namuose būtų galima naudoti mažiau galingą, nei biuruose ar kitos paskirties didesnėse patalpose. Naudojant dulkių siurblį, palengvinsite savo namų ruošos darbus, bei turėsi švarius ir jaukius namus. Urmokaina.lt parduotuvė siūlo platų dulkių siurblių asortimentą kiekvieno poreikiams.
 • Langų valytuvai
  Langų valymas yra sudėtingas ir daug pastangų bei energijos reikalaujantis darbas. Atsisveikinkite su įprastais langų valymo skudurėliais ir varginančiu darbu. Langų valytuvas - nuostabus pagalbininkas jūsų namuose! Jo pagalba langai visada bus nepriekaištingai švarūs ir be vargo pasieksite net atokiausius kampelius. Mūsų parduotuvėje galėsite išsirinkti iš kokybiškų ir patvarių prekių.
Rodoma 1 - 9 iš 9 dalykų
Rodoma 1 - 9 iš 9 dalykų

Informacija

Atsiliepimai

Paskelbė Titas
Esu tikrai nustebes kokie draugiški ir malonūs ...

30-05-2021
Paskelbė Gintarė
Pirkau vaikišką paspirtuką vyresnei mergaitei, ...

20-05-2021
Paskelbė ŽYDRŪNAS
Pirkau batutą LIT-305. Visai neaukštas į lipima ...

14-05-2021
Paskelbė Rasa
Ačiū konsultantui - Velykų kiškiui Edvardui (je ...

11-04-2021
Paskelbė Olga
Labai esu dėkinga konsultantui Pauliui už greit ...

25-03-2021

Peržiūrėti visus