Kavos aparatai, priedai

Praturtinkite savo virtuvės įrangą su puikios kokybės kavos aparatais ir priedais. Šie aparatai ir priedai kavą pavers dar skanesnę, o kavos ruošimą malonesniu. Urmokaina.lt rasite automatinius, pusiau automatinius, kapsulinius, lašelinius ir kombinuotus kavos aparatus, kavamalės, bei įvairius kavos aparatų priedus. Pradėk savo dieną su nuostab...

Praturtinkite savo virtuvės įrangą su puikios kokybės kavos aparatais ir priedais. Šie aparatai ir priedai kavą pavers dar skanesnę, o kavos ruošimą malonesniu. Urmokaina.lt rasite automatinius, pusiau automatinius, kapsulinius, lašelinius ir kombinuotus kavos aparatus, kavamalės, bei įvairius kavos aparatų priedus. Pradėk savo dieną su nuostabiu kavos puodeliu!

Plačiau

Kavos aparatai, priedai  Yra 40 prekės(-ių).

Subkategorijos

 • Automatiniai kavos...
  Automatinių kavos aparatų pagalba lengvai ir greitai galėsite paruošti įvairių rūšių kavas. Šie kavos aparatai ypatingi tuo, kad gali pilnai sumalti kavos pupeles, įkaitinti vandenį, išplakti pieną ir turi automatinio valymo sistemą. Kelių mygtukų paspaudimu mėgaukitės nuostabaus skonio espreso, kapučino ar putojančia late. Mūsų parduotuvėje rasite platų asortimentą ir kokybiškas prekes.
 • Pusiau automatiniai...
  Pusiau automatiniai kavos aparatai yra skirti žmonėms, kurie nori pilnai įsitraukti į kavos gaminimo procesą. Šie aparatai nemala kavos pupelių, todėl prieš gaminant kavą pupeles reikėtu susimalti pačiam. Pusiau automatiniai kavos aparatai, taip pat, turi garo antgalį, kuriuo galėsite išplakti pieną ir pagardinti savo kavą. Šis prietaisas ne tik gamina skanią kava, bet ir yra išskirtinė interjero detalė.
 • Kapsuliniai kavos...
  Mėgstantiems kavą, tačiau nuolat skubantiems ir neturintiems laiko, geriausiai tiks kapsuliniai kavos aparatai. Šie kavos aparatai greitai bei paprastai pagamins norimą kavos puodelį. Viskas ką jums reikės padaryti, tai į kavos aparatą įdėti norimos kavos kapsulę ir paspausti ruošimo mygtuką. Čia rasite patrauklias kainas ir itin gausų kapsulinių kavos aparatų asortimentą.
 • Lašeliniai, kombinuoti...
  Lašeliniai, kombinuoti kavos aparatai leis paprastai ir greitai pasigaminti didelį kiekį kokybiškos kavos be tirščių. Šis aparatas ypatingas tuo, kad turi filtrus, pro kuriuos laša kava, be to, juos lengva valyti ir prižiūrėti. Mūsų parduotuvėje galėsite pasirinkti kokybiškų ir patvarių lašelinių, kombinuotų kavos aparatų.
 • Kavamalės
  Norint kas dieną mėgautis šviežią ir aromatinga kavą, savo namuose reikia turėti kavamalę. Jos pagalba galėsite sumalti kavos pupeles ir mėgautis tobulo skonio kava. Sumaltą kavą galėsite naudoti tiek kavos aparatuose, tiek plikyti puodelyje. Urmokaina.lt siūlo rinktis iš plataus asortimento kavamalių.
 • Kavos aparatų priedai
  Kavos aparatų priedai padarys kavos gaminimo ritualą dar malonesnį ir suteiks kavai daugiau skonio. Priedai užtikrins, kad kavos aparatai veiktų sklandžiai ir be priekaištų. Čia galėsite išsirinkti grūstuvų, kavos filtrų, pieno žarnelių ir daug daugiau.
Rodoma 1 - 40 iš 40 dalykų
Rodoma 1 - 40 iš 40 dalykų

Katalogas

Informacija

Atsiliepimai

Paskelbė Saida
Užsakant prekes,netiksliai nurodžiau mobilu num ...

27-07-2021
Paskelbė Titas
Esu tikrai nustebes kokie draugiški ir malonūs ...

30-05-2021
Paskelbė Gintarė
Pirkau vaikišką paspirtuką vyresnei mergaitei, ...

20-05-2021
Paskelbė ŽYDRŪNAS
Pirkau batutą LIT-305. Visai neaukštas į lipima ...

14-05-2021
Paskelbė Rasa
Ačiū konsultantui - Velykų kiškiui Edvardui (je ...

11-04-2021

Peržiūrėti visus