Šildymo ir klimato kontrolės technika
Šildymo ir klimato kontrolės technika - prietaisai, kuriantys komfortą ir jaukumą namams. Naudojant šildymo ir klimato kontrolės techniką namuose galėsime reguliuoti norimą šilumą ir drėgmės lygį. Visada malonu bus grįžti į gaivius ir švarius namus. UrmoKaina.lt šildymo ir klimato kontrolės technikos asortimente rasite kondicionierių, ventiliato...
Šildymo ir klimato kontrolės technika - prietaisai, kuriantys komfortą ir jaukumą namams. Naudojant šildymo ir klimato kontrolės techniką namuose galėsime reguliuoti norimą šilumą ir drėgmės lygį. Visada malonu bus grįžti į gaivius ir švarius namus. UrmoKaina.lt šildymo ir klimato kontrolės technikos asortimente rasite kondicionierių, ventiliatorių, oro valymo prietaisų, oro drėkintuvų, kvapų difuzorių, drėgmės rinktuvų, ozono generatorių, meteorologinių stotelių,šildytuvų, kaloriferių ir kitų namams reikalingų prietaisų. Šildymo ir klimato kontrolės techniką rinkitės iš žinomiausių gamintojų, tokių kaip Dyson, Elektrolux, Sencor, Standart ir kt. ir mėgaukitės namų gaivumu kartu su įvairia šildymo ir klimato kontrolės technika.

Plačiau

Šildymo ir klimato kontrolės technika  Yra 63 prekės(-ių).

Subkategorijos

 • Šildytuvai ir...
  Namų bei pramoniniai šildytuvai, infraraudonųjų spindulių šildytuvai, elektriniai šildytuvai, keraminiai šildytuvai, dyzeliniai šildytuvai, konvekciniai šildytuvai, kaloriferiai.
 • Ozono generatoriai
  Buitiniai bei pramoniniai ozono generatoriai
 • Meteorologinės stotelės
  Meteorologinė stotelė - prietaisas, tiksliai parodantis lauko ir vidaus temperatūrą. Dalis jų parodo drėgmės lygį, paros laiką, kalendorių ir debesuotumą, prognozę.
 • Kondicionieriai
  Kondicionieriai - puikus pasirinkimas tiems kas mėgstą švarų ir gaivų orą, tyrą ir malonų kvapą namuose. Norint turėti gerą vedinimą namuose ar biurų patalpose, kondicionierius puikiai tam tiks ir užtikrins kokybišką oro vedinimą ir šildymą. UrmoKaina.lt parduotuvė siūlo platų kondicionierių asortimentą kiekvieno poreikiams.


 • Drėgmės rinktuvai
  Drėgmė - nepageidaujamas reiškinys namuose. Dėl drėgmes susidaro pelėsis, greičiau genda maisto produktai. Norint sumažinti drėgmes lygį, kontroliuoti jos kiekį namuose ir kvėpuoti šviežiu oru, reikia turėti drėgmės rinktuvą. Urmokaina.lt galėsite išsirinkti iš kokybiškų ir ilgaamžių drėgmės rinktuvų už patrauklią kaina.
 • Ventiliatoriai
  Ventiliatoriai - patalpas vėdinantys prietaisai, puikiai tinkantys žmonėms mėgstantiems švarą ir gaivą namuose ar darbe. Yra įvairiausių skirtingų ventiliatorių tipų iš kurių galėsite išsirinkti sau tinkamiausią. Renkantis ventiliatorių atkreipkite dėmesį į galingumą ir veikimo garsą. UrmoKaina.lt parduotuvė siūlo platų ventiliatorių asortimentą kiekvieno poreikiams.


 • Kvapų difuzoriai
  Kvapų difuzorius yra puikus prietaisas, norint pasirūpinti namų aromatu. Geras aromatas pakelia nuotaiką, padeda susikaupti, geriną miegą ir užtikriną jaukią aplinką namuose. Gausiame kvapų difuzorių asortimente išsirinks kiekvienas. Nepraleiskite progos namuose turėti malonių kvapų!
 • Oro valymo prietaisai
  Oro valymo prietaisai - filtrų pagalba valo patalpų orą, kuriame susikaupia dulkių gausa. Alergiškiems žmonėms tai vienas iš sprendimo būdų kvėpuoti gaiviu ir neužterštu oru. Norint turėti gerą vedinimą namuose ar biurų patalpose, oro valytuvas puikiai tam tiks ir užtikrins kokybišką oro vedinimą, bei švarą. UrmoKaina.lt parduotuvė siūlo platų oro vedinimo prietaisų asortimentą kiekvieno poreikiams.

 • Oro drėkintuvai
  Oro drėkintuvas suteiks jūsų namams šviežio oro pojūtį, pašalins nemalonius kvapus bei palaikys tinkamą drėgmės kiekį. Švarus ir gaivus oras padės atsilaiduoti, pailsėti ir jaustis maloniai.  Mūsų internetinėje parduotuvėje rasite tik kokybiškus drėkintuvus už patrauklią kainą.
puslapyje
Rodoma 1 - 42 iš 63 dalykų
Rodoma 1 - 42 iš 63 dalykų

Informacija

Atsiliepimai

Paskelbė Titas
Esu tikrai nustebes kokie draugiški ir malonūs ...

30-05-2021
Paskelbė Gintarė
Pirkau vaikišką paspirtuką vyresnei mergaitei, ...

20-05-2021
Paskelbė ŽYDRŪNAS
Pirkau batutą LIT-305. Visai neaukštas į lipima ...

14-05-2021
Paskelbė Rasa
Ačiū konsultantui - Velykų kiškiui Edvardui (je ...

11-04-2021
Paskelbė Olga
Labai esu dėkinga konsultantui Pauliui už greit ...

25-03-2021

Peržiūrėti visus