Telefonai, planšetiniai kompiuteriai

Telefonai, planšetiniai kompiuteriai, tai įrenginiai be kurių neįsivaizduojame savo gyvenimo. Išmaniųjų technologijų pasaulyje telefonus, planšetinius kompiuterius naudojame savo laisvalaikyje, darbe, kasdienėje veikloje būtinoms procedūroms atlikti. Išmanieji telefonai ir planšetiniai kompiuteriai atlieka įvairias funkcijas, jais galima fotogr...

Telefonai, planšetiniai kompiuteriai, tai įrenginiai be kurių neįsivaizduojame savo gyvenimo. Išmaniųjų technologijų pasaulyje telefonus, planšetinius kompiuterius naudojame savo laisvalaikyje, darbe, kasdienėje veikloje būtinoms procedūroms atlikti. Išmanieji telefonai ir planšetiniai kompiuteriai atlieka įvairias funkcijas, jais galima fotografuoti, filmuoti, naršyti internete, klausytis muzikos, žiūrėti filmus, skaityti elektronines knygas ir daug kitų funkcijų. Telefonai, planšetiniai kompiuteriai, tai nebėra tik įrenginiai su kuriais galima tik paskambinti ar parašyti žinutę, tai įrenginiai, kuriais naudojantis galima atlikti svarbiausias gyvenimo procedūras – įrenginiai gali atlikti mokėjimo kortelių paskirtis, atstoti popierinę užrašinę, jų pagalba galima stebėti savo sveikatą ir kt. Parduotuvėje UrmoKaina.lt rasite įvairių telefonų, planšetinių kompiuterių asortimentą. Žinomiausių gamintojų, įvairių dydžių, spalvų telefonai ir planšetiniai kompiuteriai kiekvieno norams ir poreikiams.

Plačiau

Telefonai, planšetiniai kompiuteriai  Yra 136 prekės(-ių).

Subkategorijos

 • Mobilieji telefonai

  Mobilusis telefonas, tai įrenginys be kurio neįsivaizduojame savo gyvenimo. Išmaniųjų technologijų pasaulyje telefonus naudojame savo laisvalaikyje, darbe, kasdienėje veikloje būtinoms procedūroms atlikti. Išmanieji telefonai atlieka įvairias funkcijas, jais galima fotografuoti, filmuoti, naršyti internete, klausytis muzikos, žiūrėti filmus, skaityti elektronines knygas ir daug kitų funkcijų. Mobilusis telefonas, tai nebėra tik įrenginys su kuriuo galima tik skambinti ar parašyti žinutę, tai įrenginys, kuriuo naudojantis galima atlikti svarbiausias gyvenimo procedūras – telefonas atlieka mokėjimo kortelių paskirtis, atstoja popierinę užrašinę, jo pagalba galima stebėti savo sveikatą ir kt. Parduotuvėje UrmoKaina.lt rasite įvairių mobiliųjų telefonų gamintojų asortimentą. Žinomiausi prekių gamintojai Samsung, Xiaomi, Huawei, Apple, Asus, LG, Cat ir kt. siūlo įvairių dydžių, spalvų, dizainų mobiliuosius telefonus kiekvieno norams ir poreikiams.

 • Planšetiniai kompiuteriai

  Planšetinis kompiuteris, tai nešiojamo kompiuterio ir išmaniojo telefono alternatyva. Tai įrenginys, kurį galime rasti beveik kiekvieno namuose. Išmaniųjų technologijų pasaulyje planšetinį kompiuterį naudojame savo laisvalaikyje, darbe, kasdienėje veikloje būtinoms procedūroms atlikti. Planšetiniai kompiuteriai atlieka įvairias funkcijas, jais galima patogiai naršyti internete, klausytis muzikos, žiūrėti filmus, skaityti elektronines knygas ir daug kitų funkcijų. Planšetinis kompiuteris yra itin patogus darbinėje veikloje kaip priemonė atlikti greitas procedūras, be to planšetiniai kompiuteriai yra patogaus dydžio, lengvi – priešingai nei nešiojami kompiuteriai. Parduotuvėje UrmoKaina.lt rasite įvairių planšetinių kompiuterių asortimentą. Žinomiausi prekių gamintojai Samsung, Apple, Asus, LG, Lenovo ir kt. siūlo įvairių dydžių, spalvų, dizainų planšetes kiekvieno norams ir poreikiams.

 • Elektroninių knygų...
  Elektroninių knygų skaityklė – tai specializuotas įrenginys skirtas knygų leidžiamų elektroniniu formatu skaitymui. Elektroninių knygų skaitymas per elektroninę knygų skaityklę yra itin malonus akims, lengvas skaityti, nes naudojant įprastus LCD ekranus, dėl skleidžiamos ekrano šviesos akys labiau pavargstą ir skaitymas tampa ne toks malonus. UrmoKaina.lt siūlo įvairių dydžių, funkcijų, spalvų elektronines knygų skaitykles. Renkantis elektroninę knygų skaityklę atkreipkite dėmesį į įrenginio valdymą, dydį, palaikomus formatus, elektroninius knygynus, integruoto apšvietimo funkciją, belaidį Wifi ryšį, vidinę atmintį ir kitas papildomas prietaiso galimybes. Taupykite savo laiką, gamtos resursus ir mėgaukitės patogiu elektroninių knygų skaitymu kiekvieną dieną.
 • Išmanieji laikrodžiai...
  Išmanieji laikrodžiai ir apyrankės tampa kiekvienos dienos aksesuaru. Išmanieji laikrodžiai ir apyrankės atlieka įvairias funkcijas mūsų gyvenimo patogumui, kokybei palaikyti. Išmanieji įrenginiai matuoja pulsą, seka žingsnių skaičių, atlieka išmaniųjų telefonų pagrindines funkcijas priimant skambučius, gaunant pranešimus. Naujausi išmanieji laikrodžiai ir apyrankės lengvai susisieja su išmaniaisiais įrenginiais: telefonuplanšetiniu ar nešiojamu kompiuteriu. Renkantis išmaniąją apyrankę ar laikrodį atkreipkite dėmesį į įrenginio teikiamas funkcijas ir mėgaukitės funkcionaliu, patogiu ir gražių įrenginiu kiekvieną dieną.
 • Belaidžiai ir...

  Belaidžiai ir stacionarūs telefonai – puikus prietaisas namams ar biurui. Kompaktiškas, patogus dizainas suteiks namams subtilų interjero stilių. UrmoKaina.lt rasite įvairių dydžių, dizainų, spalvų belaidžių ir stacionarių telefonų asortimentą. Telefoninius pokalbius paverskite patogiu komunikavimo procesu.

 • Priedai telefonams

  Išmaniųjų technologijų pagalba bendravimas telefonu tapo kasdieniu reiškiniu. Telefono naudojimas tapo visiems įprastu reiškiniu, dėl šios priežasties svarbu suteikti telefonams įvairiapusę apsaugą, papildyti jais aksesuarais, papildomomis funkcijomis. UrmoKaina.lt siūlo platų telefonų priedų asortimentą telefonų apsaugai, išskirtiniam dizaino kūrimui ar priedų skirtų įvaizdžio pagerinimui. Čia rasite telefono apsauginių plėvelių, aksesuarų, kroviklių, atminties kortelių ir kitų priedų skirtų telefonams.

puslapyje
Rodoma 1 - 42 iš 136 dalykų
Rodoma 1 - 42 iš 136 dalykų

Informacija

Atsiliepimai

Paskelbė Saida
Užsakant prekes,netiksliai nurodžiau mobilu num ...

27-07-2021
Paskelbė Titas
Esu tikrai nustebes kokie draugiški ir malonūs ...

30-05-2021
Paskelbė Gintarė
Pirkau vaikišką paspirtuką vyresnei mergaitei, ...

20-05-2021
Paskelbė ŽYDRŪNAS
Pirkau batutą LIT-305. Visai neaukštas į lipima ...

14-05-2021
Paskelbė Rasa
Ačiū konsultantui - Velykų kiškiui Edvardui (je ...

11-04-2021

Peržiūrėti visus