Išmanieji laikrodžiai ir apyrankės
Išmanieji laikrodžiai ir apyrankės tampa kiekvienos dienos aksesuaru. Išmanieji laikrodžiai ir apyrankės atlieka įvairias funkcijas mūsų gyvenimo patogumui, kokybei palaikyti. Išmanieji įrenginiai matuoja pulsą, seka žingsnių skaičių, atlieka išmaniųjų telefonų pagrindines funkcijas priimant skambučius, gaunant pranešimus. Naujausi išmanieji lai...
Išmanieji laikrodžiai ir apyrankės tampa kiekvienos dienos aksesuaru. Išmanieji laikrodžiai ir apyrankės atlieka įvairias funkcijas mūsų gyvenimo patogumui, kokybei palaikyti. Išmanieji įrenginiai matuoja pulsą, seka žingsnių skaičių, atlieka išmaniųjų telefonų pagrindines funkcijas priimant skambučius, gaunant pranešimus. Naujausi išmanieji laikrodžiai ir apyrankės lengvai susisieja su išmaniaisiais įrenginiais: telefonuplanšetiniu ar nešiojamu kompiuteriu. Renkantis išmaniąją apyrankę ar laikrodį atkreipkite dėmesį į įrenginio teikiamas funkcijas ir mėgaukitės funkcionaliu, patogiu ir gražių įrenginiu kiekvieną dieną.
Plačiau

Išmanieji laikrodžiai ir apyrankės  Yra 104 prekės(-ių).

Subkategorijos

  • Išmanieji laikrodžiai

    Išmanusis laikrodis – funkcionalus, šiuolaikiškas aksesuaras moterims ir vyrams. Išmanieji laikrodžiai atlieka įvairias funkcijas mūsų gyvenimo patogumui, kokybei užtikrinti. Išmanieji įrenginiai matuoja pulsą, seka žingsnių skaičių, stebi miegą, matuoja sudegintų kalorijų skaičių, atlieka išmaniųjų telefonų pagrindines funkcijas priimant skambučius, gaunant pranešimus. Naujausi išmanieji laikrodžiai lengvai susisieja su išmaniaisiais įrenginiaistelefonuplanšetiniu ar nešiojamu kompiuteriu. Renkantis išmanųjį laikrodį atkreipkite dėmesį į įrenginio teikiamas funkcijas, įsitikinkite ar norimas laikrodis susisies su jūsų įrenginiu ir mėgaukitės funkcionaliu, patogiu ir gražių išmaniuoju laikrodžiu kiekvieną dieną.

  • Išmaniosios apyrankės
    Išmanioji apyrankė – funkcionalus, šiuolaikiškas aksesuaras moterims ir vyrams. Išmanioji apyrankė atlieka įvairias funkcijas mūsų gyvenimo patogumui, kokybei užtikrinti. Išmanieji įrenginiai matuoja pulsą, seka žingsnių skaičių, stebi miegą, matuoja sudegintų kalorijų skaičių, atlieka išmaniųjų telefonų pagrindines funkcijas priimant skambučius, gaunant pranešimus. Naujausios išmaniosios apyrankės lengvai susisieja su išmaniaisiais įrenginiaistelefonuplanšetiniu ar nešiojamu kompiuteriu. Išmaniųjų apyrankių privalumas – kai laikrodžio apyrankė nusidėvi, ar norisi pakeisti ją nauja, lengvai ją pakeisite ir turėsite naujai atrodan

    tį aksesuarą

    . Renkantis išmaniąją apyrankę atkreipkite dėmesį į įrenginio teikiamas funkcijas, įsitikinkite ar norimas laikrodis susisies su jūsų įrenginiu. Džiaukitės funkcionaliu, patogiu ir gražiu išmaniuoju laikrodžiu kiekvieną dieną.
puslapyje
Rodoma 1 - 42 iš 104 dalykų
Rodoma 1 - 42 iš 104 dalykų

Katalogas

Informacija

Atsiliepimai

Paskelbė Rasa
Ačiū konsultantui - Velykų kiškiui Edvardui (je ...

11-04-2021
Paskelbė Olga
Labai esu dėkinga konsultantui Pauliui už greit ...

25-03-2021
Paskelbė Vilius
Puikus servisas, kilus nesklandumams tai buvo i ...

23-03-2021
Paskelbė Jolita
Malonus, atsakingas ir greitas aptarnavimas. Dė ...

22-03-2021
Paskelbė Danutė
Labai dėkoju konsultantui Žygimantui,kuris prof ...

27-02-2021

Peržiūrėti visus