Maisto ruošimo priedai
Atraskite naujus skonius ir patiekalus su įvairiais maisto ruošimo priedais. Tinkamų įrankių pagalba gaminti maistą bus smagu ir lengva. Iš didžiulio asortimento išsirinkite jums labiausiai patinkančius priedus ir suteikite savo maistui dar neragauto skonio. Urmokaina.lt rasite ketaus indų, keptuvių ir puodų, peilių, pjaustymo lentų, knygųpada...
Atraskite naujus skonius ir patiekalus su įvairiais maisto ruošimo priedais. Tinkamų įrankių pagalba gaminti maistą bus smagu ir lengva. Iš didžiulio asortimento išsirinkite jums labiausiai patinkančius priedus ir suteikite savo maistui dar neragauto skonio. Urmokaina.lt rasite ketaus indų, keptuvių ir puodų, peilių, pjaustymo lentų, knygųpadažų ir prieskonių
Plačiau

Maisto ruošimo priedai  Yra 41 prekės(-ių).

Subkategorijos

 • Ketaus indai

  Ketaus indai yra nepakeičiami pagalbininkai norint kokybiškai pagaminti maistą. Šie indai yra labai patvarūs ir ilgaamžiai, todėl labai skaniais patiekalais mėgausitės labai ilgai. Kad ir kur bebūtumėt, praleiskite puikų laiką gamindami maistą. Mūsų parduotuvėje rasite žinomus prekės ženklus ir patvarius ketaus indus. 

 • Keptuvės ir puodai

  Turbūt kiekvienas pritars, kad keptuvės ir puodai - vienas svarbiausių maisto ruošimo įrankių. Be jų gaminti maistą yra beveik neįmanoma. Mūsų parduotuvėje galėsite išsirinkti itin patvarius ir aukštos kokybės keptuves ir puodus. Gaminkite maistą lengvai ir paprastai.

 • Peiliai

  Aukštos kokybės peiliai padės greitai, sklandžiai ir saugiai supjaustyti, paruošti visus norimus maisto produktus. Gausiame peilių asortimente išsirinks kiekvienas! Gaminkite maistą ir mėgaukitės kiekviena akimirka.

 • Pjaustymo lentos
  Pjaustymo lentelės apsaugos, bet kokį paviršių nuo nuo netikėtų ir nereikalingų įpjovimų. Ant jų galėsite patogiai pjaustyti ir ruošti maisto produktus. Urmokaina.lt parduotuvėje rinkitės iš gausaus asortimento!
 • Knygos

  Plėskite savo kulinarinius sugebėjimus, išmokite naujus receptus ir pradžiuginkite savo artimuosius. Čia rasite idėjų šeimos pietums, vakarėliui ar šventiniai vakarienei. Gamindami maistą jauskitės drąsiai, atraskite naujus skonius ir praturtinkite savo kulinarines žinias.

 • Padažai

  Suteikite savo patiekalams sultingumo, išraiškingumo, naujų spalvų ir skonių. Urmokaina.lt parduotuvėje esantys padažai pagardins kiekvieną patiekalą ant jūsų stalo. Čia rasite itin platų asortimentą ir žinomus prekės ženklus.

 • Prieskoniai
  Pridėkite mėgstamiems patiekalams naujų skonių ir spalvų. Tik aukščiausios kokybės ir itin kruopščiai atrinkti prieskoniai mūsų parduotuvėje leis pasinerti į tikrą skonių vandenyną.  Urmokaina.lt įsigykite prieskonių bet kuriuo paros metu.
Rodoma 1 - 41 iš 41 dalykų
Rodoma 1 - 41 iš 41 dalykų

Informacija

Atsiliepimai

Paskelbė Saida
Užsakant prekes,netiksliai nurodžiau mobilu num ...

27-07-2021
Paskelbė Titas
Esu tikrai nustebes kokie draugiški ir malonūs ...

30-05-2021
Paskelbė Gintarė
Pirkau vaikišką paspirtuką vyresnei mergaitei, ...

20-05-2021
Paskelbė ŽYDRŪNAS
Pirkau batutą LIT-305. Visai neaukštas į lipima ...

14-05-2021
Paskelbė Rasa
Ačiū konsultantui - Velykų kiškiui Edvardui (je ...

11-04-2021

Peržiūrėti visus