Kepsninių priedai
Kepsninių priedai pagelbės visada, kai tik norėsite gaminti lauke. Gaminkite be rūpesčių ir mėgaukitės kiekviena gaminimo akimirka. Mūsų parduotuvėje kepsninių priedų suras kiekvienas. Čia galite išsirinkti griliaus įrankių, kamado priedų, kepimo paviršių, termometrųgrotelių ir dar dagiau. 
Kepsninių priedai pagelbės visada, kai tik norėsite gaminti lauke. Gaminkite be rūpesčių ir mėgaukitės kiekviena gaminimo akimirka. Mūsų parduotuvėje kepsninių priedų suras kiekvienas. Čia galite išsirinkti griliaus įrankių, kamado priedų, kepimo paviršių, termometrųgrotelių ir dar dagiau. 
Plačiau

Kepsninių priedai  Yra 122 prekės(-ių).

Subkategorijos

 • Uždangalai
  Neretai savininkai palieka kepsnines tiesiog lauke. Nepalankios oro sąlygos tokios kaip: smarkus lietus, vėjas ar staigūs temperatūros pokyčiai gali smarkiai pakenkti jai. Norint, kad kepsninė tarnautu ilgai ir suteiktu daug malonių akimirkų, jums būtina įsigyti uždangalą. Urmokaina.lt rasite itin kokybiškų ir patvarių uždangalų kepsninėms.
 • Griliaus įrankiai

  Mėgstantiems griliuje keptą maistą verta pagalvoti apie griliaus įrankius. Griliuje keptas maistas gali būti itin skanus. Kepant maistą griliuje, svarbu ne tik kokybiški gaminiai, tačiau taip pat verta pagalvoti apie griliaus įrankius, kurie kepimo procesą padarys komfortišką. UrmoKaina.lt siūlo įvairų griliaus įrankių asortimentą. Naudojant griliaus įrankius kepimo procesas taps malonus ir komfortiškas. Čia rasite griliaus šaukštų, šakučių,  mentelių, samčių, žnyplių ir kitų įrankių skirtų maisto ruošai griliuje.

 • Prijuostės ir pirštinės

  Naudojant kepsninė, nuolat reikia vartyti maistą, kilnoti dangtį, papildyti anglis ar matuoti maisto temperatūrą. Tam, kad apsaugotumėt rankas ir rūbus nuo nudegimų, jums reikia turėti pirštines ir prijuostę. Mūsų parduotuvėje rasite labai platų asortimentą bei kokybiškas prekes.

 • Kamado priedai
  Mėgstantiems KAMADO griliuje keptą maistą verta pagalvoti apie griliaus priedus. Griliuje keptas maistas gali būti itin skanus. Kepant maistą griliuje, svarbu ne tik kokybiški gaminiai, tačiau taip pat verta pagalvoti apie Kamado griliaus priedus, kurie kepimo procesą padarys komfortišką. UrmoKaina.lt siūlo įvairų Kamado griliaus priedų asortimentą. Naudojant griliaus įpriedus kepimo procesas taps malonus ir komfortiškas. Čia rasite griliaus groteles, karščio deflektorius, ketaus paviršius, iešmus, kepsninės stovus, uždangalus ir kitus priedus reikalingus Kamado griliams
 • Grotelės

  Atnaujinkite savo kepsninę ir paverskite maisto gaminimą dar didesniu malonumu. Kepsninių grotelės užtikrins, kad maisto ruošimas būtų kuo patogesnis ir sklandesnis, o paruoštas maistas skanesnis ir šviesesnis. Čia visada galite išsirinkti jums tinkamiausią produktą bet kuriuo paros metu.

 • Griliaus priežiūra
  Griliaus ilgaamžiškumą užtikrina tinkama jo priežiūra. Gaminant maistą griliuje, svarbu pagalvoti apie priežiūros priemones. UrmoKaina.lt siūlo įvairų griliaus priežiūros asortimentą. Čia rasite griliaus valymo priemones, šepečius, kempines, apsauginius kilimėlius ir kitus priežiūros įrankius griliaus kokybei palaikyti.
 • Termometrai
  Maisto termometro paskirtis - palengvinti maisto ruošimo procesą. Šio prietaiso pagalba paruošite dar skanesnius ir sultingesnius patiekalus. Urmokaina.lt parduotuvėje galėsite išsirinkti Jums tinkamiausią termometrą iš plataus asortimento.
 • Kepimo paviršiai
  Mėgstantiems griliuje keptą maistą verta pagalvoti apie griliaus pavišius. Griliuje keptas maistas gali būti itin skanus. Kepant maistą griliuje, svarbu ne tik kokybiški gaminiai, tačiau taip pat verta pagalvoti apie griliaus kepimo paviršius, kurių pagalba maistas iškepa itin skaniai. UrmoKaina.lt siūlo įvairių griliaus paviršių asortimentą. Naudojant griliaus padėklus, plokštumas ir kitus paviršius kepimo procesas taps malonus, o maistas kaip iš restorano. Čia rasite griliaus plokštumas, padėklus, dangčius ir kitus priedus reikalingus griliams.
 • Kepimo priedai
  Maisto kepimo priedai palengvins maisto ruošimą, ypač jei šioje srityje nesate patyręs. Nesvarbu ar esate tik pradedantysis ar jau patyręs kepėjas, mūsų prekių asortimentas nustebins kiekvieną. Pjaustymo lentos, grilio krepšiai, ližės, laikikliai, kepimo popierius ir kiti, čia rasite viską ko jums reikia!
   
puslapyje
Rodoma 1 - 42 iš 122 dalykų
Rodoma 1 - 42 iš 122 dalykų

Informacija

Atsiliepimai

Paskelbė Titas
Esu tikrai nustebes kokie draugiški ir malonūs ...

30-05-2021
Paskelbė Gintarė
Pirkau vaikišką paspirtuką vyresnei mergaitei, ...

20-05-2021
Paskelbė ŽYDRŪNAS
Pirkau batutą LIT-305. Visai neaukštas į lipima ...

14-05-2021
Paskelbė Rasa
Ačiū konsultantui - Velykų kiškiui Edvardui (je ...

11-04-2021
Paskelbė Olga
Labai esu dėkinga konsultantui Pauliui už greit ...

25-03-2021

Peržiūrėti visus