Garso aparatūra

Garso aparatūra – tai viskas ko jums reikia jaukių namų sukūrimui. Puikią atmosferą garantuoja kokybiška garso aparatūra – kolonėlės, ausinės, radijo imtuvai ar mikrofonai. Renkantis garso aparatūrą atkreipkite dėmesį į technikos parametrus. UrmoKaina.lt rasite akustines sistemas, garso sistemas, nešiojamas kolonėles, laidines ir belaides ausin...

Garso aparatūra – tai viskas ko jums reikia jaukių namų sukūrimui. Puikią atmosferą garantuoja kokybiška garso aparatūra – kolonėlės, ausinės, radijo imtuvai ar mikrofonai. Renkantis garso aparatūrą atkreipkite dėmesį į technikos parametrus. UrmoKaina.lt rasite akustines sistemas, garso sistemas, nešiojamas kolonėles, laidines ir belaides ausines, įvairius radijo imtuvus ir mikrofonus.

Plačiau

Garso aparatūra  Šioje kategorijoje prekių nėra.

Subkategorijos

 • Ausinės

  Kiekvienas šiuolaikinis žmogus įvardytų, kad ausinės, tai vienas reikalingiausių įrenginių kasdienybėje. Ausinės – įrenginys skirtas klausytis muzikos, audio knygų, įrašų, skirtas kokybiško garso atkūrimui žaidžiant ar bendraujant su klientais, kolegomis ir šeimos nariais. Ausinių asortimente rasite belaidžių, laidinių, bluetooth, žaidimų ausinių kiekvieno norams ir poreikiams.

 • Kolonėlės

  Namų jaukumas garantuotas su kokybiška garso aparatūra – garso kolonėlėmis, kurių dėka sukursite nepriekaištingą atmosferą. Kokybiško garso atkūrimui reikalinga kokybiška garso sistema. Renkantis kolonėlę atkreipkite dėmesį į jos parametrus, dydį, kolonėlės garso sistemą, gamintoją. Mėgaukitės kokybiškais garsų efektais namuose, lauke ar biure.

 • Radijo imtuvai

  Su radijo imtuvu galėsite mėgautis savo mėgstamiausiomis radijo stotimis. UrmoKaina.lt asortimente rasite įvairių radijo imtuvų modelių, kurie pasižymi skirtingais dizainais, funkciomis ir parametrais.

 • Mikrofonai

  Šiuolaikiniame pasaulyje svarbu išlikti technologiškai inovatyviu vartotoju. Audio technika – ji naudojama kiekviename gyvenimo procese. Renkantis mikrofoną, visų pirma, reikia atkreipti dėmesį į garso sklidimą, kuris skirstomas į vienakrypčius, įvairiakrypčius, dvikrypčius, superkardiodinius, hyperkardiodinius. Dažnio charakteristikos pasirinkimas turėtų priklausyti nuo jūsų veiklos naudojant mikrofoną. UrmoKaina.lt rasite laidinių, belaidžių, įvairių parametrų, dažnių mikrofonus. Rinkitės atsakingai ir džiaukitės kokybiško garso atkūrimu.

Informacija

Atsiliepimai

Paskelbė Rasa
Ačiū konsultantui - Velykų kiškiui Edvardui (je ...

11-04-2021
Paskelbė Olga
Labai esu dėkinga konsultantui Pauliui už greit ...

25-03-2021
Paskelbė Vilius
Puikus servisas, kilus nesklandumams tai buvo i ...

23-03-2021
Paskelbė Jolita
Malonus, atsakingas ir greitas aptarnavimas. Dė ...

22-03-2021
Paskelbė Danutė
Labai dėkoju konsultantui Žygimantui,kuris prof ...

27-02-2021

Peržiūrėti visus