Žaidimų priedai
Pilnai pasinerkite į žaidimų pasaulį ir atraskite naujus potyrius su žaidimų priedais. Jie suteiks dar daugiau neišdildomų įspūdžių žaidžiant įvairius žaidimus. Įsijauskite į lenktynininko, lakūno, ralio dalyvio vaidmenį. Urmokaina.lt rasite žinomų ir patikimų gamintojų prekes. Rinkitės iš žaidimų vairų, pultelių, vairalazdžių, įkrovimo stotelių...
Pilnai pasinerkite į žaidimų pasaulį ir atraskite naujus potyrius su žaidimų priedais. Jie suteiks dar daugiau neišdildomų įspūdžių žaidžiant įvairius žaidimus. Įsijauskite į lenktynininko, lakūno, ralio dalyvio vaidmenį. Urmokaina.lt rasite žinomų ir patikimų gamintojų prekes. Rinkitės iš žaidimų vairų, pultelių, vairalazdžių, įkrovimo stotelių ir daug daugiau.
Plačiau

Žaidimų priedai  Yra 63 prekės(-ių).

Subkategorijos

 • Žaidimų pulteliai
  Norite žaisti kompiuterinius žaidimus su draugais? Galbūt norite pagerinti žaidžiamų žaidimų patirtį, o gal iš vis neturite pultelio? Nedvejokite ir įsigykite žaidimų pultelį mūsų parduotuvėje. Čia rasite  Xbox, Playstation, Nindendo, PC žaidimų pultelių. Didelis pasirinkimas užtikrins, jog rasite sau tinkamiausią!
 • Žaidimų vairai
  Pajuskite tikrą lenktynių dvasią ir įsijauskite į lenktynininko kailį su žaidimų vairu. Su šiuo žaidimų priedu lenktyniniai žaidimai taps dar tikroviškesni ir įdomesni, be to, galėsite lavinti ir gerinti vairavimo įgūdžius. Rinkitės iš gausaus prekių asortimento.
 • Įkrovimo stotelės
  Greitai ir patogiai įkraukite savo žaidimų pultelį su įkrovimo stotele. Visada turėkite savo pultelį pilnai įkrautą ir žaiskite žaidimus nesujaudindami, jog pultelis netrukus išsikraus. Ypač gausus įkrovimo stotelių kiekis užtikrins, kad rasite sau tinkamiausią.
 • Žaidimų vairalazdės
  Žaidimų vairalazdės leis įsikūnyti į piloto vaidmenį ir suteiks tikrovišką lėktuvo valdymo jausmą. Pajusite adrenaliną ir linksmai bei įdomiai praleisite laiką žaisdami žaidimus. Čia rasite kokybiškas prekes ir gausų asortimentą.
 • Žaidimų kėdės
  Dar labiau įsitraukite į kompiuterinių žaidimų pasaulį ir jo teikiamus malonumus su žaidimų kėde. Norint pasiekti geriausius rezultatus ir siekti savo tikslų - būtina patogi žaidimų kėdė. Mūsų parduotuvėje rasite ypač komfortabilias ir išskirtinio dizaino kėdes už ypatingą kainą.
puslapyje
Rodoma 1 - 42 iš 63 dalykų
Rodoma 1 - 42 iš 63 dalykų

Informacija

Atsiliepimai

Paskelbė Saida
Užsakant prekes,netiksliai nurodžiau mobilu num ...

27-07-2021
Paskelbė Titas
Esu tikrai nustebes kokie draugiški ir malonūs ...

30-05-2021
Paskelbė Gintarė
Pirkau vaikišką paspirtuką vyresnei mergaitei, ...

20-05-2021
Paskelbė ŽYDRŪNAS
Pirkau batutą LIT-305. Visai neaukštas į lipima ...

14-05-2021
Paskelbė Rasa
Ačiū konsultantui - Velykų kiškiui Edvardui (je ...

11-04-2021

Peržiūrėti visus