Trimeriai ir krūmapjovės

Trimeriai ir krūmapjovės gali būti akumuliatoriniai, benzininiai ir elektriniai. Tai prietaisai, be kurių neįsivaizduojame sodo vejos ar krūmų priežiūros. Šiuolaikiniai trimeriai, krūmapjovės pasižymi funkcijų gausa kiekvieno norams ir poreikiams. Renkantis trimerį ar krūmapjovę atkreipkite dėmesį į prietaiso galingumą, manevringumą, papildomas...

Trimeriai ir krūmapjovės gali būti akumuliatoriniai, benzininiai ir elektriniai. Tai prietaisai, be kurių neįsivaizduojame sodo vejos ar krūmų priežiūros. Šiuolaikiniai trimeriai, krūmapjovės pasižymi funkcijų gausa kiekvieno norams ir poreikiams. Renkantis trimerį ar krūmapjovę atkreipkite dėmesį į prietaiso galingumą, manevringumą, papildomas funkcijas. UrmoKaina.lt siūlo platų trimerių, krūmapjovių gamintojų asortimentą. Kokybiškas įrenginys prisidės prie jūsų gyvenimo kokybės - rinkitės atidžiai įvertinę savo poreikius!

Plačiau

Trimeriai ir krūmapjovės  Yra 27 prekės(-ių).

Subkategorijos

 • Benziniai trimeriai
  Benzininiai trimeriai pasižymi didesne galia nei elektriniai ar akumuliatoriniai trimeriai, todėl greitai ir lengvai nupjausite įvairaus tipo veją ar žolę. Su šio tipo trimeriais pasieksite pačius atokiausius kampelius, nes jų nereikia jungti prie elektros lizdo. Vienas iš benzininių trimerių privalumų yra nepertraukimas darbas. Pasibaigus trimerio kurui, jį galima iškarto papildyti ir nereikia laukti kol įsikraus elektrinė baterija.
 • Akumuliatoriniai...
  Akumuliatoriniai trimeriai pasižymi ypač tyliu veikimu. Skirtingai nei benzininiai trimeriai, šie prietaisai nereikalauja ypatingos priežiūros. Viskas ko jums reikia tai įsikrauti bateriją ir pradėti vejos pjovimo darbus. Akumuliatoriniai trimeriai yra mobilūs, todėl nupjausite net ir labiausiai nutolusius vejos kampelius.
 • Elektriniai trimeriai
  Elektriniai trimeriai veikia tyliai ir visiškai neteršia aplinkos, be to, nereikalauja didelės priežiūros. Pagrindinis privalumas - ilgas ir nepertraukiamas darbas. Kadangi trimeris yra laidu pajungtas į maitinimo šaltinį, jo nereikės papildomai įkrauti ar pripildyti kuro baką. Mūsų parduotuvėje rasite kokybiškus ir patikimus elektrinius trimerius.
 • Trimeriai-krūmapjovės
  Trimeriai-krūmapjovės pasižymi labai dideliu galingumu, todėl be vargo galėsite nupjauti aukštą žolę nelygiame paviršiuje, sumedėjusius augalus ar nedidelius krūmus. Šis įrankis taps neatsiejamu pagalbininku kieme ar sode. Urmokaina.lt rasite itin platų pasirinkimą ir kokybiškus gamintojus.
Rodoma 1 - 27 iš 27 dalykų
Rodoma 1 - 27 iš 27 dalykų