Pavadėliai, antkakliai, petnešos

Pavadėliai, antkakliai, petnešos - tai priemonės be kurių neįsivaizduojame gyvūno vedžiojimo lauke. Pavadėliai ir kitos vedžiojimo priemonės pasirinkimas turėtų būti renkamas atsižvelgiant į gyvūno dydį, svorį, sudėjimą. UrmoKaina.lt siūlo pavadėlius, antkaklius ir petnešas kiekvieno gyvūno poreikiams. Čia rasite automatinių, reguliuojamų, įvai...

Pavadėliai, antkakliai, petnešos - tai priemonės be kurių neįsivaizduojame gyvūno vedžiojimo lauke. Pavadėliai ir kitos vedžiojimo priemonės pasirinkimas turėtų būti renkamas atsižvelgiant į gyvūno dydį, svorį, sudėjimą. UrmoKaina.lt siūlo pavadėlius, antkaklius ir petnešas kiekvieno gyvūno poreikiams. Čia rasite automatinių, reguliuojamų, įvairių medžiagų pavadėlių, antkaklių ir petnešų šunims ir katėms. Rinkitės gyvūno poreikius atitinkančią vedžiojimo priemonę ir mėgaukitės komfortu vedžiojant augintinį!

Plačiau

Pavadėliai, antkakliai, petnešos  Yra 57 prekės(-ių).

Subkategorijos

  • Pavadėliai

    Pavadėliai - tai priemonės be kurių neįsivaizduojame gyvūno vedžiojimo lauke. Pavadėliai turėtų būti renkamia tsižvelgiant į gyvūno dydį, svorį, sudėjimą. UrmoKaina.lt siūlo platų pavadėlių asortimentą kiekvieno gyvūno poreikiams. Čia rasite automatinių, reguliuojamų, įvairių medžiagų pavadėlių. Rinkitės gyvūno poreikius atitinkančią vedžiojimo priemonę ir mėgaukitės komfortu vedžiojant augintinį!

  • Petnešos
    Petnešos – tai priemonės skirtos šunų, kačių ir kitų gyvūnų vedžiojimui. UrmoKaina.lt siūlo petnešas kiekvieno gyvūno poreikiams. Čia rasite reguliuojamų, įvairių medžiagų, dizainų petnešų. Rinkitės gyvūno poreikius atitinkančias petnešas ir mėgaukitės komfortabiliu augintinio vedžiojimu lauke!
  • Antkakliai
    Antkakliai – tai priemonės skirtos šunų, kačių ir kitų gyvūnų vedžiojimui. UrmoKaina.lt siūlo antkaklius kiekvieno gyvūno poreikiams. Čia rasite reguliuojamų, įvairių medžiagų, dizainų antkaklių. Rinkitės gyvūno poreikius atitinkantį antkaklį ir mėgaukitės komfortabiliu augintinio vedžiojimu lauke!
puslapyje
Rodoma 1 - 42 iš 57 dalykų
Rodoma 1 - 42 iš 57 dalykų

Informacija

Atsiliepimai

Paskelbė Titas
Esu tikrai nustebes kokie draugiški ir malonūs ...

30-05-2021
Paskelbė Gintarė
Pirkau vaikišką paspirtuką vyresnei mergaitei, ...

20-05-2021
Paskelbė ŽYDRŪNAS
Pirkau batutą LIT-305. Visai neaukštas į lipima ...

14-05-2021
Paskelbė Rasa
Ačiū konsultantui - Velykų kiškiui Edvardui (je ...

11-04-2021
Paskelbė Olga
Labai esu dėkinga konsultantui Pauliui už greit ...

25-03-2021

Peržiūrėti visus