Vaikams ir kūdikiams

Vaiko pilnatvei užtikrinti reikalingi daiktai, atitinkantys aukščiausius kokybės standartus, vaiko amžių ir poreikius. Šiuolaikiniame pasaulyje vaiko auginimas tapo itin patogus. Vaikų ir kūdikių asortimente rasite viską ko reikia patogiam, kokybiškam vaiko gyvenimo užtikrinimui. Siūlome itin platų vaikų prekių asortimentą įvairioms amžiaus gru...

Vaiko pilnatvei užtikrinti reikalingi daiktai, atitinkantys aukščiausius kokybės standartus, vaiko amžių ir poreikius. Šiuolaikiniame pasaulyje vaiko auginimas tapo itin patogus. Vaikų ir kūdikių asortimente rasite viską ko reikia patogiam, kokybiškam vaiko gyvenimo užtikrinimui. Siūlome itin platų vaikų prekių asortimentą įvairioms amžiaus grupėms. Čia rasite lauko baldus vaikams, lauko žaislus, dviračius, paspirtukus, ugdomuosius žaislus, konstruktorius ir kt. žaislus vaikams.

Pirmiesiems vaiko gyvenimo metams svarbu suteikti kokybišką pagrindinių poreikių užtikrinimą. Vienas pirmųjų reikalingiausių daiktų kūdikiui – automobilinė kėdutė. Automobilinė kėdutė suteiks vaikui apsaugą kelionėms automobiliu. Patogiam laiko leidimui lauke – vežimėliai. Kokybiškas, funkcionalus vežimėlis suteikia komfortą ne tik vaikui, bet ir tėvams. Vežimėlių asortimentas siūlo 3in1 vežimėliai, 2in1 vežimėliai, vežimėliai dyynukams, vežimėliai trynukams. Tokio tipo vežimėliai gali sutaupyti ne tik jūsų pinigus, bet ir papildomą vietą jūsų namuose. Patogiam vaiko maitinimui, UrmoKaina.lt siūlo platų maitinimo kėdučių asortimentą, laisvalaikio užtikrinimui vaikų ir kūdikių asortimente rasite kategorijas: gultukai, lavinamieji kilimėliai, vaikštynės.

Vaikų raidai ir ugdymuisi didelę svarbą užima žaislai. Lavinamieji žaislai, lauko žaislai, mediniai žaislai, kūrybiniai žaislai, stalo žaidimai, konstruktoriai, paspirtukai, dviračiai ir kt. žaislai įvairioms amžiaus kategorijoms. Renkantis žaislus svarbu atkreipti į rekomenduojamą vaiko amžių atitinkančius žaislus. Čia rasite mediniai žaislus, kurie įkvepia vaikų kūrybišką žaidimą dėl savo paprasto ir organiško dizaino – lėlių namai, medinės kaladėlės, medinės virtuvės, mediniai vežimėliai, mediniai lavinamieji žaislai. Taip pat rasite populiariuosius radijo bangomis valdomus žaislus – RC mašinėlės, RC laivai, robotai ir kt., dėliones, 3D rašiklius, spalvoto smėlio rinkinius, stalo žaidimus ir daug kitų.

Itin plati žaislų pasiūla užtikrina, kad rasite tai, ko ieškote!

Plačiau

Vaikams ir kūdikiams  Yra 1897 prekės(-ių).

Subkategorijos

 • Žaislai

  Vaiko pilnatvei užtikrinti reikalingi daiktai, atitinkantys aukščiausius kokybės standartus, vaiko amžių ir poreikius. Vaikų raidai ir ugdymuisi didelę svarbą užima žaislai. Žaislai plečia vaikų vaizduotę, skatina kūrybiškumą, lavina socialinius įgūdžius.

  Vaikų kūrybiškumui, socialinių įgūdžių lavinimui – žaislinės virtuvės ir kita buitinė technika, įvairūs mediniai žaislai – medinės kaladėlės, lėlių namai, mediniai vežimėliai, medinės mašinėlės, lavinamieji žaidimai. Virtuvės su garso ir šviesos efektais, medinės virtuvės, kurios maisto gaminimą padarys dar žaismingesnį. Leiskite savo mažyliams atrasti kulinarinį pasaulį. Vaizduotės praplėtimui, lėlių namai su baldais, lėlėmis ir kitais atributais prisidės prie vaikų kūrybiškumo ugdymo.

  Aktyviems nuotykių ieškotojams siūlome radijo bangomis valdomus žaislus, dronus, aerodinaminius lėktuvus. Didelį vaikų susidomėjimą kelia RC laivai, RC mašinėlės, RC robotai, RC lėktuvai, todėl neabejojame vaiko džiaugsmu! Ramaus būdo vaikams mūsų parduotuvė siūlo kūrybinius žaislus: stalo žaidimai, modelinas, 3D rašikliai, kinetinis smėlis, POP IT žaislai, spalvoto smėlio rinkiniai, mediniai žaislai. 

  UrmoKaina.lt siūlo platų žaislų asortimentą. Ieškantiems dovanos, neabejojame, mūsų asortimentas pasiūlys tai, ko ieškote!

 • Maitinimo kėdutės

  Patogiam vaiko maitinimo proceso užtikrinimui reikalinga maitinimo kėdutė. Maitinimo kėdutės naudojimas prasideda nuo 4-6 mėnesio, kai vaikas būna savarankiškai pasiruošęs sėdėti. Renkantis kėdutę atsižvelkite kėdutės saugumo užtikrinimą, papildomas funkcijas. UrmoKaina.lt siūlo įvairių spalvų, dizainų, funkcijų maitinimo kėdučių asortimentą.

 • Automobilinės kėdutės

  Automobilinės kėdutės ypatingai svarbus pirkinys besilaukiant vaiko. Šis atributas yra neatsiejama dalis tiems, kurie keliauja automobiliu ir nori su savimi pasiimti savo mažylį. Nors šiuolaikiniai automobiliai yra labai saugūs, tačiau be specialios įrangos jūsų vaikas nebus maksimaliai saugus. Mūsų parduotuvėje rasite saugias, patvarias ir patikimas automobilines kėdutes.

 • Lavinamieji kilimėliai

  Lavinamieji kilimėliai skatina vaikų smalsumą, padeda vystyti smulkiąją motoriką. Spalvingas žaidimų kilimėlis – saugiam aplinkos ir pojūčių tyrinėjimui.  Lavinamojo kilimėlio dėka mažyliai pradeda greičiau pažinti įvairias formas ir spalvas, greitai įsitraukia, bei linksmai leidžia laiką juose. Urmokaina.lt gali pasiūlyti platų lavinamųjų kilimėlių pasirinkimą.

 • Vaikiškos palapinės
  Vaikiškos palapinės - tai puiki priemonė vaiko kūrybiškumui lavinti. Erdvė skirta vaikų žaidimams tiek lauke, tiek namuose. UrmoKaina.lt siūlo platų vaikiškų palapinių asortimentą. Čia rasite princesės pilį, indišką palapinę ir daug kitokių dizainų palapinių vaikams.
 • Triratukai, vežimėliai
  Patogiam laiko leidimui lauke – vežimėliai. Kokybiškas, funkcionalus vežimėlis suteikia komfortą ne tik vaikui, bet ir tėvams. Vežimėlių asortimentas siūlo 3in1 vežimėliai, 2in1 vežimėliai, vežimėliai dyynukams, vežimėliai trynukams. Tokio tipo vežimėliai gali sutaupyti ne tik jūsų pinigus, bet ir papildomą vietą jūsų namuose. Daugiafunkciniai triratukai leis paįvairinti kasdienį gyvenimą su vaiku. Tokio tipo vežimėliai puikiai pasitarnauja, kai vaikai nelinkę ilgai vaikščioti ir prašosi būti nešami. Tyrinėkite ir pažinkite jus supančią aplinką kartu su savo mažyliais. Urmokaina.lt siūlo platų triratukų ir vežimėlių asortimentą.
 • Žaidimų stalai
  Turėdami žaidimų stalą savo namuose sukursite jaukų ir malonų kampelį savo vaikams.  Tokio tipo stalai suteiks vaikams daug džiaugsmo ir nuostabių akimirkų, leis naudingai praleisti laiką, bei padės lavinti įgūdžius, ypač smulkiąją motoriką. Mūsų parduotuvėje rasite žaidimų stalų, kurie jūsų atžaloms tikrai patiks!
 • Gultukai
  Gultukai vaikams - vienas pagrindinių pagalbinių įrankių tėvams. Gultukų, sūpuojančių kėdučių pagalba galima greičiau užmigdyti, nuraminti vaiką, ar tiesiog leisti jam saugiai gulėti ir žaisti. Urmokaina.lt siūlo platų gultukų, sūpuojančių kėdučių asortimentą kūdikiams ir vaikams.
 • Vaikštynės

  Vaikštynės naudojamos kaip pagalba vaikščioti besimokinančiam vaikui. Vaikštynės pagalba vaikai gali judėti savarankiškai – pilnai patenkinamas vaikų judėjimo poreikis. UrmoKaina.lt rasite įvairių dizainų, spalvų vaikštynes. Rinkitės vaikštynę ir džiaukitės vaikų pasaulio tyrinėjimo laisve.

puslapyje
Rodoma 1 - 42 iš 1897 dalykų
Rodoma 1 - 42 iš 1897 dalykų