Mediniai žaislai
Norėdami įkvėpti vaikus žaisti, nereikia baterijų, įmantrių garso technologijų ar ryškių spalvų. Mediniai žaislai įkvepia kūrybišką žaidimą dėl savo paprasto ir organiško dizaino. UrmoKaina.lt siūlo platų medinių žaislų asortimentą visoms amžiaus grupėms. Čia rasite medines virtuves,  medinius lėlių namus, medines kaladėles, medinius vežimėlius....
Norėdami įkvėpti vaikus žaisti, nereikia baterijų, įmantrių garso technologijų ar ryškių spalvų. Mediniai žaislai įkvepia kūrybišką žaidimą dėl savo paprasto ir organiško dizaino. UrmoKaina.lt siūlo platų medinių žaislų asortimentą visoms amžiaus grupėms. Čia rasite medines virtuves,  medinius lėlių namus, medines kaladėles, medinius vežimėlius. Rinkitės organiškus, ilgaamžius ir patvarius medinius žaislus savo vaikams ir mėgaukitės kokybišku vaikų žaidimu.
Plačiau

Mediniai žaislai  Yra 96 prekės(-ių).

Subkategorijos

 • Lėlių namai
  Padėkite savo vaikams praplėsti vaizduotę su mediniais lėlių namais. Lėlių namai su baldais, lėlėmis ir kitais atributais prisidės prie vaikų kūrybiškumo ugdymo. UrmoKaina.lt siūlo įvairių dydžių, spalvų, dizainų lėlių namus.
 • Medinės virtuvės
  Padėkite savo vaikams praplėsti vaizduotę su medinėmis virtuvėmis. Medinės virtuvės su papildomais atributais prisidės prie vaikų kūrybiškumo ugdymo. UrmoKaina.lt siūlo įvairių dydžių, spalvų, dizainų medines virtuves su indais, valgymo įrankiais, mediniais buitiniais prietaisais.
 • Medinės kaladėlės
  Medinės kaladėlės vaikų kokybiškam laiko praleidimui. Medinės kaladėlės suteikia neribotas galimybes kurti, konstruoti, statyti. UrmoKaina.lt siūlo įvairių spalvų, dizainų medinių kaladėlių asortimentą. Rinkitės medines kaladėles ir prisidėkite prie vaiko stambiosios motorikos lavinimo.
 • Mediniai vežimėliai
  Mediniai vežimėliai vaikų vaizduotės lavinimui. Mediniai vežimėliai suteikia neribotas galimybes vaizduotės lavinimui. UrmoKaina.lt siūlo įvairių spalvų, dizainų medinių vežimėlių asortimentą. Rinkitės medinius vežimėlius ir prisidėkite prie vaiko gerovės.
 • Mediniai lavinamieji...
  Mediniai lavinamieji žaislai įvairiems vaikų poreikiams ugdyti. Lavinamųjų žaislų dėka lavinsite įvairius vaiko įgūdžius, o ypatingai vaikų smulkiąją motoriką, kuri stipriai veikia vaikų kalbos raidą. UrmoKaina.lt siūlo platų medinių lavinamųjų žaislų asortimentą.
 • Medinės mašinėlės
  Padėkite savo vaikams praplėsti vaizduotę su medinėmis mašinėlėmis. Medinės mašinėlės prisidės prie vaikų kūrybiškumo ugdymo. UrmoKaina.lt siūlo įvairių dydžių, spalvų, dizainų medines mašinas, lėktuvus, traukinius ir kitas transporto priemones.
puslapyje
Rodoma 1 - 42 iš 96 dalykų
Rodoma 1 - 42 iš 96 dalykų