Apšvietimas

Kokybiškas apšvietimas yra vienas iš svarbiausių interjero elementų. Tinkamai parinktas šviesos šaltinis sukurs jaukumą jūsų namuose ar darbo aplinkoje. Čia rasite vidaus šviestuvus, lauko šviestuvus, LED šviestuvus, žibintuvėlius, prožektorius ir jų priedus.

Ieškote lauko apšvietimo? Apšvietimas sukuria ne tik jaukią, bet ir saugią aplinką. Gyv...

Kokybiškas apšvietimas yra vienas iš svarbiausių interjero elementų. Tinkamai parinktas šviesos šaltinis sukurs jaukumą jūsų namuose ar darbo aplinkoje. Čia rasite vidaus šviestuvus, lauko šviestuvus, LED šviestuvus, žibintuvėlius, prožektorius ir jų priedus.

Ieškote lauko apšvietimo? Apšvietimas sukuria ne tik jaukią, bet ir saugią aplinką. Gyvenantiems nuosavuose namuose, turintiems sodybą, mėgstantiems sėdėti terasoje, neabejotinai reikia gerai pagalvoti apie lauko apšvietimą, jo išdėstymą. Lauko šviestuvų dėka galite susikurti išskirtinį eksterjerą savo namuose. Sieniniai šviestuvai gali būti tvirtinami prie sienos, jie sukurs subtilią, gražią šviesą, atspindinčią nuo jūsų namo. Mėgstantiems taupyti – saulės energijos įkraunami šviestuvai. Šių šviestuvų dėka nereikės nerimauti dėl laidų sujungimų ar išnaudotos elektros. Susikurkite jaukią aplinką savo kieme!

Platus vidaus apšvietimo asortimentas leis susikurti stilingą apšvietimą savo namuose. Mėgstate modernų namų stilių? Patinka išskirtinumas? UrmoKaina.lt siūlo platų apšvietimo asortimentą: lubų šviestuvai, sienų šviestuvai, LED šviestuvai. Asortimentas siūlo šviestuvus visiems namų interjero stiliams, poreikiams, kambariams.

Plačiau

Apšvietimas  Yra 471 prekės(-ių).

Subkategorijos

 • Prožektoriai /...

  Prožektoriai, žibintuvėliai, jų dėka, tamsiu paros metu, nesant apšvietimui, būsite ramūs turėdami apšvietimą. Rankiniai prožektoriai, prožektoriai ant galvos, prožektoriai su UV, pastatomi LED prožektoriai, prožektoriai medžioklei ir daug kitų – plačiame prožektorių asortimente rasite tai, ko reikia.

  Ieškote universalaus prožektoriaus? Rankiniai prožektoriai nuo itin siauro iki itin plataus apšvietimo kampo, su USB jungčių pakrovimu, baterijomis. Galingi lęšiniai prožektoriai kasdienėms veikloms, ar medžioklei. Atvejais, kai užsiimate veikla, kurioje reikia rankų, idealiai tinka prožektoriai ant galvos. Apšvietimui pasirinktoje, konkrečioje vietoje – pastatomi prožektoriai. Mėgstate turistauti? Specialūs, pastatomi ar pakabinami turistiniai prožektoriai suteiks jaukumą gamtoms apsuptyje. Turite hobį medžioti? Profesionalūs prožektoriai ant šautuvo. Prožektoriai ant šautuvo su keičiamais filtrais atitinkamų gyvūnų stebėjimui tamsiu paros metu. Prožektorių asortimentas įvairiems gyvenimo atvejams!

 • Lauko šviestuvai

  Kokybiškas apšvietimas yra vienas iš svarbiausių interjero elementų. Ieškote lauko apšvietimo? Apšvietimas sukuria ne tik jaukią, bet ir saugią aplinką. Gyvenantiems nuosavuose namuose, turintiems sodybą, mėgstantiems sėdėti terasoje, gerai apgalvokite lauko apšvietimo išdėstymą. Lauko šviestuvų dėka galite susikurti išskirtinį eksterjerą savo namuose. Sieniniai šviestuvai gali būti tvirtinami prie sienos, jie sukurs subtilią, gražią šviesą, atspindinčią nuo jūsų namo. Mėgstantiems taupyti – saulės energijos įkraunami šviestuvai. Šių šviestuvų dėka nereikės nerimauti dėl laidų sujungimų ar išnaudotos elektros. Susikurkite jaukią aplinką savo kieme!

 • LED šviestuvai

  Kokybiškas LED apšvietimas mokykloms, biurams, prekybos centrams ar namams. LED šviestuvai pasižymi efektyvumu ir ekonomiškumu. LED šviestuvai, LED panelės dažniausiai montuojamos į lubas. LED juostiniai šviestuvai naudojami apšvietimo sukūrimui po spintelėmis, spintose ar vietose, kur reikalingas išskirtinis dizainas. Funkcionalios LED panelės, LED juostos sukurs jaukų apšvietimą jūsų namuose.

 • Vidaus šviestuvai

  Kokybiškas apšvietimas yra vienas iš svarbiausių interjero elementų. Tinkamai parinktas šviesos šaltinis sukurs jaukumą jūsų namuose ar darbo aplinkoje. Renkantis vidaus šviestuvą, gerai apgalvokite šviestuvo lokaciją pasirinktame kambaryje. Įvertinkite kokio dizaino šviestuvas būtų tinkamas jūsų namuose. Apšvietimas sukurs jaukią atmosferą jūsų namuose. Ieškote lubų šviestuvo? Norite sukurti papildomo žavesio namams su sieniniais šviestuvais? Platus sieninių šviestuvų, lubinių šviestuvų ir LED juostų asortimentas įvairiems namų dizainams. 

puslapyje
Rodoma 1 - 42 iš 471 dalykų
Rodoma 1 - 42 iš 471 dalykų