Mechaniniai įrankiai

Mėgstantiems savarankiškumą, dalį namų remonto darbų galime atlikti patys. Darbų atlikimui svarbų vaidmenį atlieka turimi įrankiai. Aukštos kokybės įrankiai užtikrins sklandų darbą, o įrankių ilgaamžiškumas leis džiaugtis puikiomis investicijomis. Norint patiems atlikti smulkius remonto darbus, surinkti baldus, sutvarkyti dviratį, ar įkalti į s...

Mėgstantiems savarankiškumą, dalį namų remonto darbų galime atlikti patys. Darbų atlikimui svarbų vaidmenį atlieka turimi įrankiai. Aukštos kokybės įrankiai užtikrins sklandų darbą, o įrankių ilgaamžiškumas leis džiaugtis puikiomis investicijomis. Norint patiems atlikti smulkius remonto darbus, surinkti baldus, sutvarkyti dviratį, ar įkalti į sieną vinį, prireikia papildomų mechaninių įrankių. Visrakčiai, replės, markiratoriai – mechaniniai įrankiai profesionalams ir mėgėjams.

Plačiau

Mechaniniai įrankiai  Yra 20 prekės(-ių).

Subkategorijos

  • Visrakčiai
    Visrakčiai ir spynininkų įrankiai. Čia parduodami visrakčiai, automobilių visrakčiai, greitojo spynų atrakinimo visrakčiai, avarinio durų atidarymo įranga, elektriniai visrakčiai, aklojo atrakinimo visrakčiai, spynų kodo nuskaitymo įrankiai ir kiti įrankiai bei prietaisai skirti darbui su spynomis ir avariniu atidarymu. Visi įrankiai ir prietaisai skirti tik profesionaliam naudojimui.
  • Replės

    Replės, tai vienas iš pagrindinių darbo įrankių, kuriuos privalu turėti namuose. Replių pagalba galėsite atlikti įvairius darbus, kur reikalingas suspaudimas ar karpymas. 

    UrmoKaina.lt siūlo įvairių tipų reples visiems darbo poreikiams.
  • Markiratoriai
Rodoma 1 - 20 iš 20 dalykų
Rodoma 1 - 20 iš 20 dalykų