Namų apsauga

Užtikrinkite savo namų apsaugą su vaizdo stebėjimo kameromis. Vaizdo stebėjimo kameros gali užbėgti įvykiams už akių ir pagelbėti jums vagystės metu. Modernaus dizaino vaizdo kameros filmavimui tiek namo kieme, tiek viduje. Įvairių funkcijų vaizdo kameros užtikrina patogų prietaiso naudojimą. Stebėjimo kameros su garso įrašymo funkcijomis, ties...

Užtikrinkite savo namų apsaugą su vaizdo stebėjimo kameromis. Vaizdo stebėjimo kameros gali užbėgti įvykiams už akių ir pagelbėti jums vagystės metu. Modernaus dizaino vaizdo kameros filmavimui tiek namo kieme, tiek viduje. Įvairių funkcijų vaizdo kameros užtikrina patogų prietaiso naudojimą. Stebėjimo kameros su garso įrašymo funkcijomis, tiesiogine vaizdo transliacija, judesio davikliais, naktiniu matymu, Full HD filmavimo raiška. Nenorintiems investuoti daug pinigų – imitacinės vaizdo stebėjimo kameros. Imitacinės kameros tiks naudoti įvairiose vidaus ir lauko patalpose. Papildomą namų apsaugą užtikrins signalizacijos, vaizdo įrašymo įrenginiai, kamerų komplektai. UrmoKaina.lt siūlo IP stebėjimo kameras, vaizdo įrašymo įrenginius, kamerų komplektus, slaptas kameras, kamerų priedus, mobilias aukles ir kitas sistemas namų apsaugai užtikrinti.

Plačiau

Namų apsauga  Yra 158 prekės(-ių).

Subkategorijos

 • Stebėjimo kameros

  Užtikrinkite savo namų apsaugą su vaizdo stebėjimo kameromis. Vaizdo stebėjimo kameros gali užbėgti įvykiams už akių ir pagelbėti jums vagystės metu. Modernaus dizaino vaizdo kameros filmavimui tiek namo kieme, tiek viduje. Įvairių funkcijų vaizdo kameros užtikrina patogų prietaiso naudojimą. IP Stebėjimo kameros skirtos patalpų stebėjimui. IP kameros transliuoja vaizdą bei garsą bevieliu būdų Wi-Fi tinklu į mobilųjį telefoną, kompiuterį ar planšetę. Kameros su IR diodais geresniam naktiniam matymui, plačiam matymo kampo stebėjimui. Stebėjimo kameros su įrašo saugojimu atminties kortelėje. Vaizdo stebėjimo kameros, dėl judesio aptikimo funkcijos gali siųsti pranešimus į Jūsų įrenginį esant judesiui stebimoje patalpoje. Vaizdo įrašymo įrenginiai, slaptos kameros, mobilios auklės, žvėrių stebėjimo kameros, kamerų priedai, endoskopinės kameros – platus vaizdo stebėjimo kamerų asortimentas leis išsirinkti poreikius atitinkančią prekę.

 • Kameros imitacijos |...

  Nenorintiems investuoti daug pinigų – imitacinės vaizdo stebėjimo kameros. Imitacinės kameros tiks naudoti įvairiose vidaus ir lauko patalpose. Užtikrinkite savo namų apsaugą su netikromis vaizdo stebėjimo kameromis. Imitacinės vaizdo stebėjimo kameros gali užbėgti įvykiams už akių ir pagelbėti jums vagystės metu. Realistiška imitacinė kameros išvaizda išgąsdins kiekvieną įsibrovėlį ar vagį. Imitacinėje kameroje įmontuota raudona LED lemputė sukuria realistišką kameros įvaizdį, todėl niekas nepagalvos, kad ji netikra. Apsaugokite savo nuosavybę į tai neinvestuojant daugybės pinigų.

 • Apsaugos sistemos

  Apsaugos sistemos – judesio jutikliai, langų bei durų apsaugos, bevielės bazinės stotys. Užtikrinkite savo namų, parduotuvės ar kitų patalpų apsaugą su apsaugos sistemomis. RF antenos sistema su siųstuvu gali užbėgti įvykiams už akių ir pagelbėti jums vagystės metu. Šie elektroniniai prekių apsaugos nuo vagių sistemos rinkiniai nepriekaištingai veiks bet kuriose parduotuvėse. Žymekliai prekėms plačiai naudojami norint apsaugoti prekes nuo vagystės bet kurioje parduotuvėje su RF antenos sistema. Įvairus apsaugos sistemų asortimentas užtikrins visapusišką apsaugą namuose, parduotuvės patalpose ar kitose patalpose, kur reikalinga apsauga.

 • Signalizacijos
  Užtikrinkite savo namų apsaugą su signalizacijomis. Signalizacija puikiai tinka namų, sodo, ofiso, garažo ar kitų patalpų apsaugai. Įėjus į patalpą signalizacija sureaguoja ir aktyvuoja garsinį signalą, kuris yra ypatingai garsus. Judesio daviklio signalizacija veikia įvairiais atstumais. Signalizacija su bevieliu judesio davikliu. Kaukianti spyna idealiai tinka apsaugoti motociklus, dviračius, vasarnamius, kempingus ir t.t. Ji tampa aktyvuota tuomet, kai kas nors bando atrakinti, paliesti ar atrakinti spyną. Įvairios signalizacijos namams, sodui, dviračiams ir motociklams. 
puslapyje
Rodoma 1 - 42 iš 158 dalykų
Rodoma 1 - 42 iš 158 dalykų