Žaisliniai šautuvai

Žaisliniai šautuvai – vaikų kovos žaidimams. Žaisliniai ginklai imituoja tikrus ginklus ir yra skirti pramoginiam sportui arba vaikų šaudymams į taikinius. Žaidimai su šautuvais skatina vaikų strateginį mąstymą, lavina rankos koordinaciją, miklumą. Žaisliniai šautuvai yra saugūs ir nekelia pavojaus gyvybei. Internetinė parduotuvė UrmoKaina.lt s...

Žaisliniai šautuvai – vaikų kovos žaidimams. Žaisliniai ginklai imituoja tikrus ginklus ir yra skirti pramoginiam sportui arba vaikų šaudymams į taikinius. Žaidimai su šautuvais skatina vaikų strateginį mąstymą, lavina rankos koordinaciją, miklumą. Žaisliniai šautuvai yra saugūs ir nekelia pavojaus gyvybei. Internetinė parduotuvė UrmoKaina.lt siūlo platų žaislinių šautuvų asortimentą. 

Plačiau

Žaisliniai šautuvai  Yra 36 prekės(-ių).

Subkategorijos

  • Žaislinių šautuvų priedai
    Pritrūko kulkų, o gal iš vis neturite kur įsidėti jų? Norite pasitreniruoti šaudyti į taikinį? Žaislinių šautuvų priedai perkels žaidimą ginklais į dar aukštesnį ir kokybiškesnį lygį. Tegul jūsų vaikas jaučiasi drąsiai ir saugiai turėdamas įvairius priedus. Čia rasite visus reikalingus žaislinių šautuvų priedus, tokius kaip: kulkos, liemenės, diržus, elektroninius taikinius ir dėtuves.
Rodoma 1 - 36 iš 36 dalykų
Rodoma 1 - 36 iš 36 dalykų