Biožidiniai
Biožidiniai – prietaisai, kuriantys jaukumą namams. Ekologiški, biokuru veikiami židiniai, kuriems nereikia dūmtraukio ar kamino. Biožidiniai gali būti įmontuojami, pastatomi ar pakabinami. Norite savo namams sukurti jaukią atmosferą? Naujausios technologijos sukūrė ekologišką židinį, kuris sukurs estetiką jūsų namuose. Biožidiniai neatlieka pag...
Biožidiniai – prietaisai, kuriantys jaukumą namams. Ekologiški, biokuru veikiami židiniai, kuriems nereikia dūmtraukio ar kamino. Biožidiniai gali būti įmontuojami, pastatomi ar pakabinami. Norite savo namams sukurti jaukią atmosferą? Naujausios technologijos sukūrė ekologišką židinį, kuris sukurs estetiką jūsų namuose. Biožidiniai neatlieka pagrindinės šildymo funkcijos, biožidiniai skirti sukurti jaukius namus. Biožidiniai gali būti pritaikomi bet kokiuose namuose, bet kokioje patalpoje – neabejojame dekoratyvinis židinys taps funkcionaliu dizaino elementu jūsų interjere.
Plačiau

Biožidiniai  Yra 104 prekės(-ių).

Subkategorijos

 • Pastatomi biožidiniai
  Pastatomi biožidiniai – prietaisai, kuriantys jaukumą namams. Pastatomų biožidinių įsirengimui nereikalinga siena ar speciali vieta – pastatomus židinius galima lengvai perkelti iš vienos vietos į kitą. Ekologiški, biokuru veikiami pastatomi biožidiniai, kuriems nereikia dūmtraukio ar kamino. Norite savo namams sukurti jaukią atmosferą? Naujausios technologijos sukūrė ekologišką biožidinį, kuris sukurs estetiką jūsų namuose. Pastatomi biožidiniai neatlieka pagrindinės šildymo funkcijos, biožidiniai skirti sukurti jaukius namus. Pastatomi biožidiniai gali būti pritaikomi bet kokiuose namuose, bet kokioje patalpoje – neabejojame dekoratyvinis židinys taps funkcionaliu dizaino elementu jūsų interjere.
 • Įmontuojami biožidiniai

  Įmontuojami biožidiniai – prietaisai, kuriantys jaukumą namams. Įmontuojami biožidiniai įleidžiami į sieną, nišą, ar įmontuojami į baldus. Įmontuojami židiniai sukuria tikrumo jausmą. Ekologiški, biokuru veikiami įmontuojami biožidiniai, kuriems nereikia dūmtraukio ar kamino. Norite savo namams sukurti jaukią atmosferą? Naujausios technologijos sukūrė ekologišką įmontuojamą biožidinį, kuris sukurs estetiką jūsų namuose. Įmontuojami biožidiniai neatlieka pagrindinės šildymo funkcijos, biožidiniai skirti sukurti jaukius namus. Įmontuojami biožidiniai gali būti pritaikomi bet kokiuose namuose, bet kokioje patalpoje – neabejojame dekoratyvinis židinys taps funkcionaliu dizaino elementu jūsų interjere.

 • Pakabinami biožidiniai
  Pakabinami biožidiniai – prietaisai, kuriantys jaukumą namams. Pakabinami biožidiniai tvirtinami prie lubų ar sienų. Pakabinami židiniai sukuria tikrumo jausmą. Ekologiški, biokuru veikiami pakabinami biožidiniai, kuriems nereikia dūmtraukio ar kamino. Norite savo namams sukurti jaukią atmosferą? Naujausios technologijos sukūrė ekologišką pakabinamą biožidinį, kuris sukurs estetiką jūsų namuose. Pakabinami biožidiniai neatlieka pagrindinės šildymo funkcijos, biožidiniai skirti sukurti jaukius namus. Pakabinami biožidiniai gali būti pritaikomi bet kokiuose namuose, bet kokioje patalpoje – neabejojame dekoratyvinis židinys taps funkcionaliu dizaino elementu jūsų interjere.
 • Biožidinių priedai
  Biožidiniai – prietaisai, kuriantys jaukumą namams. Ekologiški, biokuru veikiami židiniai, kuriems nereikia dūmtraukio ar kamino. Biožidiniai gali būti įmontuojami, pastatomi ar pakabinami. Norite savo namams sukurti jaukią atmosferą? Naujausios technologijos sukūrė ekologišką židinį, kuris sukurs estetiką jūsų namuose. Biožidiniai neatlieka pagrindinės šildymo funkcijos, biožidiniai skirti sukurti jaukius namus. Biožidiniai gali būti pritaikomi bet kokiuose namuose, bet kokioje patalpoje – neabejojame dekoratyvinis židinys taps funkcionaliu dizaino elementu jūsų interjere. UrmoKaina.lt rasite ne tik įvairių tipų biožidinių, bet ir biožidinių priedų. Čia rasite biokuro biožidiniams, aromatinio biokuro biožidiniams, įvairių aksesuarų, atsarginių dalių biožidiniams.
puslapyje
Rodoma 1 - 42 iš 104 dalykų
Rodoma 1 - 42 iš 104 dalykų