Kompiuterinė technika, biuro prekės

Šiuolaikiniame pasaulyje svarbu išlikti technologiškai inovatyviu vartotoju. Kompiuterinė technika – ji naudojama kiekviename gyvenimo procese. UrmoKaina.lt siūlo platų kompiuterinės technikos, biuro prekių asortimentą. Čia rasite nešiojamų, stacionarių kompiuterių, monitorių, UPS, spausdintuvų, skenerių, popieriaus smulkintuvų ir įvairių pried...

Šiuolaikiniame pasaulyje svarbu išlikti technologiškai inovatyviu vartotoju. Kompiuterinė technika – ji naudojama kiekviename gyvenimo procese. UrmoKaina.lt siūlo platų kompiuterinės technikos, biuro prekių asortimentą. Čia rasite nešiojamų, stacionarių kompiuterių, monitorių, UPS, spausdintuvų, skenerių, popieriaus smulkintuvų ir įvairių priedų kompiuteriams.

Plačiau

Kompiuterinė technika, biuro prekės  Yra 797 prekės(-ių).

Subkategorijos

 • Nešiojami...
  Nešiojamas kompiuteris – įrenginys reikalingas kiekvieno namuose. Nešiojami kompiuteriai naudojami mokslams, darbui, pramogoms. Renkantis nešiojamą kompiuterį atkreipkite dėmesį į įrenginio parametrus, dydį, svorį. UrmoKaina.lt rasite nešiojamų kompiuterių, jų priedų

  kiekvieno poreikiams. Rinkitės iš gausaus nešiojamų kompiuterių gamintojų, tokių kaip Asus, Apple, Dell, Acer, HP, MSI, Samsung, Lenovo, Huawei kt. ir mėgaukitės kokybišku, funkcionaliu daiktu kiekvieną dieną.

 • Stacionarūs...

  Stacionarūs kompiuteriai, monitoriaiUPS yra ypač pravartūs darbinėje veikloje, kurioje reikia dirbti su didelių apimčių failais ar norint maksimaliai mėgautis veikla kompiuteriu. UrmoKaina.lt siūlo platų stacionarių kompiuterių, monitorių,UPS  asortimentą. Įrenginius rinkitės atsižvelgdami į specifikacijas, kurios padės išsirinkti poreikius atitinkantįstacionarų kompiuterį, monitorių ar UPS. Išmaniosios technologijos privalo būti išnaudojamos maksimaliai, todėl savo kompiuterinę įrangą rinkitės atsakingai ir apgalvotai.

 • Popieriaus smulkintuvai

  Popieriaus smulkintuvai saugiam ir patogiam dokumentų naikinimui. Dokumentuose pateikta informacija dažnai būna konfidenciali, todėl popieriaus smulkintuvas ypatingai geras pasirinkimas ofisuose. Renkantis popieriaus smulkintuvą atkreipkite dėmesį į įrenginio dokumento naikinimo našumą ir dokumentų naikinimo tipą kuris vertinamas pagal konfidencialumo laipsnį. UrmoKaina.lt asortimente rasite populiariausius popieriaus smulkintų gamintojus: Fellowes, HSM, Rexel, Digitus ir kt.

 • Spausdintuvai, skeneriai
  Spausdinimas, kopijavimas, skenavimas – tai procesai, kurie reikalingi darbinėje, mokslinėje ar buitinėje veikloje. Neretai tenka kopijuoti, skenuoti ar spausdinti dokumentus. Renkantis spausdintuvą ar skenerį reikėtų gerai pagalvoti kokių funkcijų įrenginys jums yra būtinas. Šiuolaikinės technologijos siūlo rinktis spausdintuvą-skenerį viename įrenginyje. Atsižvelgdami į poreikius, rinkitės spausdintuvą, skenerį iš žinomiausių gamintojų, tokių kaip Epson, HP, Brother, Canon ir kt. greitam ir kokybiškam spausdinimui, skenavimui ir kopijavimui.
 • Išoriniai kompiuterių...
  Šiuolaikiniame pasaulyje svarbu išlikti technologiškai inovatyviu vartotoju. Kompiuterinė technika – ji naudojama kiekviename gyvenimo procese. UrmoKaina.lt siūlo platų išorinių kompiuterių priedų asortimentą. Čia rasite rasite klaviatūrų, pelių, kompiuterines kolonėles, mikrofonus, kameras. Rinkitės iš žinomiausių kompiuterinės technikos gamintojų ir užtikrinkite maksimalų komfortą dirbant, mokantis, ar leidžiant laisvalaikį kompiuteriu.
puslapyje
Rodoma 1 - 42 iš 797 dalykų
Rodoma 1 - 42 iš 797 dalykų

Katalogas

Įjungti filtrai
Operatyvioji atmintis

Informacija

Atsiliepimai

Paskelbė Saida
Užsakant prekes,netiksliai nurodžiau mobilu num ...

27-07-2021
Paskelbė Titas
Esu tikrai nustebes kokie draugiški ir malonūs ...

30-05-2021
Paskelbė Gintarė
Pirkau vaikišką paspirtuką vyresnei mergaitei, ...

20-05-2021
Paskelbė ŽYDRŪNAS
Pirkau batutą LIT-305. Visai neaukštas į lipima ...

14-05-2021
Paskelbė Rasa
Ačiū konsultantui - Velykų kiškiui Edvardui (je ...

11-04-2021

Peržiūrėti visus