Gyvūnų kirpimo mašinėlės ir priemonės

Gyvūno grožio palaikymui siūlome augintinių, galvijų kirpimo mašinėles. Turint augintinį svarbu palaikyti gyvūno estetinį vaizdą. Gyvūnų kirpimo mašinėle galėsite išlaikyti savo gyvūno kailiuką reikiamo ilgio. Gyvūno kirpimo mašinėlės skirtos šunų, kačių ar galvijų plaukų kirpimui. Renkantis kirpimo mašinėles atkreipkite dėmesį į kirpimo mašinė...

Gyvūno grožio palaikymui siūlome augintinių, galvijų kirpimo mašinėles. Turint augintinį svarbu palaikyti gyvūno estetinį vaizdą. Gyvūnų kirpimo mašinėle galėsite išlaikyti savo gyvūno kailiuką reikiamo ilgio. Gyvūno kirpimo mašinėlės skirtos šunų, kačių ar galvijų plaukų kirpimui. Renkantis kirpimo mašinėles atkreipkite dėmesį į kirpimo mašinėlės galingumą, funkcijas, priedus. Rinkitės jūsų augintinio poreikius atitinkančią kirpimo mašinėlę ar kirpimo žirkles ir džiaukitės estetišku ir stilingu augintino įvaizdžiu.

Plačiau

Gyvūnų kirpimo mašinėlės ir priemonės  Yra 117 prekės(-ių).

Subkategorijos

  • Avių kirpimo žirklės |...
    Avių kirpimo mašinėlės-avikirpės, žirklės avių vilnos kirpimui. Renkantis avių kirpimo mašinėlę atkreipkite dėmesį į avikirpės galią, apsukų skaičių, ašmenų plotį, skaičių. UrmoKaina.lt siūlo itin kokybišką avių kirpimo mašinėlių asortimentą, atsarginius peiliukus, avių kirpimo mašinėlių priedus.
  • Smulkių gyvūnų kirpimo...
    Turint augintinį svarbu palaikyti gyvūno estetinį vaizdą. Smulkių gyvūnų kirpimo mašinėlės skirtos šunų, kačių ir kitų gyvūnų plaukų kirpimui. Renkantis kirpimo mašinėles atkreipkite dėmesį į kirpimo mašinėlės galingumą, funkcijas, priedus. Rinkitės jūsų augintinio poreikius atitinkančią kirpimo mašinėlę ar kirpimo žirkles ir džiaukitės estetišku ir stilingu augintino įvaizdžiu.
  • Galvijų, žirgų kirpimo...

    Galvijų, žirgų kirpimo mašinėlės skirtos galvijų ir žirgų skutimui, kirpimui. Renkantis kirpimo mašinėlę atkreipkite dėmesį į kirpimo mašinėlės galingumą, funkcijas, priedus. UrmoKaina.lt siūlo įvairių galių, dydžių, greičių galvijų ir žirgų kirpimo mašinėles kiekvieno poreikiams.

puslapyje
Rodoma 1 - 42 iš 117 dalykų
Rodoma 1 - 42 iš 117 dalykų