Gyvūnų kirpimo mašinėlės ir priemonės

Turint augintinį svarbu palaikyti gyvūno estetinį vaizdą. Gyvūno kirpimo mašinėlės skirtos šunų, kačių ar galvijų plaukų kirpimui. Renkantis kirpimo mašinėles atkreipkite dėmesį į kirpimo mašinėlės galingumą, funkcijas, priedus. Rinkitės jūsų augintinio poreikius atitinkančią kirpimo mašinėlę ar kirpimo žirkles ir džiaukitės estetišku ir stilin...

Turint augintinį svarbu palaikyti gyvūno estetinį vaizdą. Gyvūno kirpimo mašinėlės skirtos šunų, kačių ar galvijų plaukų kirpimui. Renkantis kirpimo mašinėles atkreipkite dėmesį į kirpimo mašinėlės galingumą, funkcijas, priedus. Rinkitės jūsų augintinio poreikius atitinkančią kirpimo mašinėlę ar kirpimo žirkles ir džiaukitės estetišku ir stilingu augintino įvaizdžiu.

Plačiau

Gyvūnų kirpimo mašinėlės ir priemonės  Yra 96 prekės(-ių).

Subkategorijos

  • Avių kirpimo žirklės |...
    Avių kirpimo mašinėlės-avikirpės, žirklės avių vilnos kirpimui. Renkantis avių kirpimo mašinėlę atkreipkite dėmesį į avikirpės galią, apsukų skaičių, ašmenų plotį, skaičių. UrmoKaina.lt siūlo itin kokybišką avių kirpimo mašinėlių asortimentą, atsarginius peiliukus, avių kirpimo mašinėlių priedus.
  • Smulkių gyvūnų kirpimo...
    Turint augintinį svarbu palaikyti gyvūno estetinį vaizdą. Smulkių gyvūnų kirpimo mašinėlės skirtos šunų, kačių ir kitų gyvūnų plaukų kirpimui. Renkantis kirpimo mašinėles atkreipkite dėmesį į kirpimo mašinėlės galingumą, funkcijas, priedus. Rinkitės jūsų augintinio poreikius atitinkančią kirpimo mašinėlę ar kirpimo žirkles ir džiaukitės estetišku ir stilingu augintino įvaizdžiu.
  • Galvijų, žirgų kirpimo...

    Galvijų, žirgų kirpimo mašinėlės skirtos galvijų ir žirgų skutimui, kirpimui. Renkantis kirpimo mašinėlę atkreipkite dėmesį į kirpimo mašinėlės galingumą, funkcijas, priedus. UrmoKaina.lt siūlo įvairių galių, dydžių, greičių galvijų ir žirgų kirpimo mašinėles kiekvieno poreikiams.

puslapyje
Rodoma 1 - 42 iš 96 dalykų
Rodoma 1 - 42 iš 96 dalykų

Informacija

Atsiliepimai

Paskelbė Titas
Esu tikrai nustebes kokie draugiški ir malonūs ...

30-05-2021
Paskelbė Gintarė
Pirkau vaikišką paspirtuką vyresnei mergaitei, ...

20-05-2021
Paskelbė ŽYDRŪNAS
Pirkau batutą LIT-305. Visai neaukštas į lipima ...

14-05-2021
Paskelbė Rasa
Ačiū konsultantui - Velykų kiškiui Edvardui (je ...

11-04-2021
Paskelbė Olga
Labai esu dėkinga konsultantui Pauliui už greit ...

25-03-2021

Peržiūrėti visus