Laistymo žarnos

Laistymo žarna, tai įrenginys be kurio neįsivaizduojame žolės, daržo ir sodo augalų laistymo. Aplinkos priežiūrai palengvinti UrmoKaina.lt siūlo platų laistymo žarnų pasirinkimą – mūsų asortimente rasite laistymo žarnas su laikikliais, laistymo purkštukusišsitempenčias laistymo žarnas ir kitus priedus skirtus augalų ir žolės laistymui. Renkan...

Laistymo žarna, tai įrenginys be kurio neįsivaizduojame žolės, daržo ir sodo augalų laistymo. Aplinkos priežiūrai palengvinti UrmoKaina.lt siūlo platų laistymo žarnų pasirinkimą – mūsų asortimente rasite laistymo žarnas su laikikliais, laistymo purkštukusišsitempenčias laistymo žarnas ir kitus priedus skirtus augalų ir žolės laistymui. Renkantis laistymo įrangą įvertinkite laistymo poreikius. Žolės laistymui rinkitės laistymo žarną su purkštuku, patogiam laistymo įrangos laikymui ir naudojimui – laistymo žarną su automatine rite, o norėdami sutaupyti vietos namuose rinkitės išsitempenčias laistymo žarnas. Laistymo įrangą rinkitės atidžiai įvertinę savo poreikius!

Plačiau

Laistymo žarnos  Yra 87 prekės(-ių).

Subkategorijos

 • Laistymo žarnos su...
  Laistymo žarnos su automatinėmis ritėmis ar su vėžimėliais
 • Laistymo žarnos
  Laistymo žarna, tai įrenginys be kurio neįsivaizduojame žolės, daržo ir sodo augalų laistymo. Aplinkos priežiūrai palengvinti UrmoKaina.lt asortimente rasite aukštos kokybės, įvairių dydžių laistymo žarnų asortimentą augalų laistymui. Laistymo įrangą rinkitės atidžiai įvertinę savo poreikius!
 • Drėkinimo žarnos

  Drėkinimo žarnos tiekia vandenį augalams tiesiai ten, kur reikia – prie šaknų. Naudojant drėkinimo žarną vanduo teka, bei išbėga per tūkstančius mikroporų tiesiai į dirvą, šalia augalų. Sistema veikia esant tiek aukštam, tiek žemam vandens slėgiui. Naudojant drėkinimo sistemą, galima išvengti lapų puvinių ar grybelinių infekcijų. UrmoKaina.lt siūlo platų drėkinimo žarnų asortimentą.

 • Išsitempiančios...
  Išsitempianti laistymo žarna – pagalbinis įrankis žolės, daržo ir sodo augalų laistymui. Aplinkos priežiūrai palengvinti UrmoKaina.lt siūlo platų išsitempenčių laistymo žarnų pasirinkimą. Mūsų asortimente rasite įvairių dydžių, ilgių, spalvų, medžiagų išsitempiančias laistymo žarnas. Renkantis laistymo įrangą įvertinkite laistymo poreikius. Vienas pagrindinių išsitempenčios žarnos privalumų – laistymo žarna neužima daug vietos, ji pasižymi ypatingu kompaktiškumu ir patogiu laikymu. Laistymo įrangą rinkitės atidžiai įvertinę savo poreikius!
 • Vandens žarnos siurbliams

  Vandens žarnos siurbliams – puikus pagalbininkas darbui su dyzeliniais ir elektriniais siurbliais vandens išliejimui iš užlietų teritorijų, pastatų, šulinių ar tranšėjos. Renkantis vandens žarną siurbliams atkreipkite dėmesį į žarnos medžiagą, ilgį, tvirtinimo galimybes. 

 • Laistymo purkštukai

  Laistymo purkštukai – sodo įrangos priedas prisidedantis prie komfortabilaus darbo atliekant sodo darbus. Laistymo purkštukai dažniausiai naudojami žolės, augalų laistymui. Renkantis laistymo purkštuką atkreipkite dėmesį į purkštuko tipą. UrmoKaina.lt siūlo įvairių tipų: statinius, turbinius, pistoleto tipo ir kt. purkštukus. Įvertinkite savo poreikius ir rinkitės iš plataus laistymo purkštukų asortimento.

puslapyje
Rodoma 1 - 42 iš 87 dalykų
Rodoma 1 - 42 iš 87 dalykų

Informacija

Atsiliepimai

Paskelbė Titas
Esu tikrai nustebes kokie draugiški ir malonūs ...

30-05-2021
Paskelbė Gintarė
Pirkau vaikišką paspirtuką vyresnei mergaitei, ...

20-05-2021
Paskelbė ŽYDRŪNAS
Pirkau batutą LIT-305. Visai neaukštas į lipima ...

14-05-2021
Paskelbė Rasa
Ačiū konsultantui - Velykų kiškiui Edvardui (je ...

11-04-2021
Paskelbė Olga
Labai esu dėkinga konsultantui Pauliui už greit ...

25-03-2021

Peržiūrėti visus