Griliai, kepsninės, krosnys

Griliai, kepsninės, krosnys - asocijuojasi su kokybišku laiko praleidimu kartu su šeima ar draugais, kepant ar verdant savo mėgstamiausius patiekalus. UrmoKaina.lt prekių asortimente rasite anglinės-malkinės kepsninės, kamado-keramikinės kepsninės, traeger-granulinės kepsninės, nešiojamos kepsninės, laužavietės, griliai su kepimo plokštuma, tan...

Griliai, kepsninės, krosnys - asocijuojasi su kokybišku laiko praleidimu kartu su šeima ar draugais, kepant ar verdant savo mėgstamiausius patiekalus. UrmoKaina.lt prekių asortimente rasite anglinės-malkinės kepsninės, kamado-keramikinės kepsninės, traeger-granulinės kepsninės, nešiojamos kepsninės, laužavietės, griliai su kepimo plokštuma, tandyrai, elektrinės kepsninės, stacionarios kepsninės, dujiniai griliai, picų krosnys, kepsninių priedai, maisto ruošimo priedai, rūkyklos, kuras ir rūkymas.
Plačiau

Griliai, kepsninės, krosnys  Yra 323 prekės(-ių).

Subkategorijos

 • Dujiniai griliai

  Dujiniai griliai - vieni populiariausių grilių pasaulyje. Labai greitai ir kokybiškai įkaista, viską galima kepti vienu metu, nes dažniausiai būna didelės grotelės, ant kurių viskas telpa. Dujinių grilių būna įvairiausių tipų: namams, pramoniniai, montuojami, nešiojami. Vieni praktiškiausių ir universaliausių grilių, kurie tarnaus jums ilgą laiką. Urmokaina.lt parduotuvė siūlo platų dujinių grilių asortimentą kiekvienam.

 • Kamado-keramikinės...
  Kamado-keramikinės kepsninės yra dažnas pasirinkimas tų žmonių, kurie mėgsta leisti laiką lauke, su šeima ar draugais, valgyti tobulai iškeptą ar skaniai išrūkytą maistą. Taip pat plovo, troškinių ar sriubų mylėtojai džiaugsis, kai galės palepinti savo sukurtais šedevrais visus norinčius aplinkinius draugus. Sandari sistema ir storas korpusas leis kepti ne tik kai šilta lauke, bet ir kai šalta. Mėgaukitės kepimo procesu kaskart užkūrę savo kepsninę. Urmokaina.lt parduotuvė siūlo platų kamado-keramikinių kepsninių asortimentą kiekvieno poreikiams.


 • Griliai su kepimo...

  Griliai su kepimo plokštuma, tai labai jaukus ir malonus būdas gaminti savo mėgstamą maistą. Dažniausiai aplink šias kepsnines sklinda labai maloni šiluma, kuri leidžia mėgautis maisto gaminimu visus metus. Išskirtinis būdas gaminti ir kepti įvairiausius patiekalus. Mėgaukitės kepimo procesu kaskart užkūrę savo kepsninę. Urmokaina.lt parduotuvė siūlo platų grilių su kepimo plokštuma asortimentą kiekvieno poreikiams.

 • Anglinės-malkinės...
  Anglinės-malkinės kepsninės yra dažnas pasirinkimas tų žmonių, kurie nori greitai ir lengvai išsikepti sultingą ir skanų maistą. Su angline-malkine kepsnine galite kepti ne tik mėsą, bet ir įvairiausius kitus produktus. Mėgaukitės kepimo procesu kaskart užkūrę savo kepsninę. Urmokaina.lt parduotuvė siūlo platų anglies-malkinių kepsninių asortimentą kiekvieno poreikiams.
 • Elektrinės kepsninės
  Elektrinės kepsninės - greičiausiai nėra nieko skaniau už skaniai iškeptą maistą kepsninėje. Šviežaus, katik iškepto, skaniai kvepiančio maisto kvapas neleis nei vienam praeiti pro šalį. Elektrinės kepsninės puikiai tiks tiek mėgėjams, tiek profesionalams, ir nesudarys papildomų rūpesčių norint greitai pasigaminti ir išsikepti maisto. Džiaukitės kepimo procesu kaskart įjungę savo kepsninę. Urmokaina.lt parduotuvė siūlo platų elektrinių kepsninių asortimentą kiekvieno poreikiams.

 • Stacionarios kepsninės
  Stacionarios kepsninės, tai daugiafunkcinės, patogios ir labai lengvai naudojamos maisto gamybai. Šios kepsninės būna labai universalios, lengvai prižiūrimos ir ilgaamžiškos. Dažniausiai aplink šias kepsnines sklinda labai maloni šiluma, kuri leidžia mėgautis maisto gaminimu visus metus. Išskirtinis būdas gaminti ir kepti įvairiausius patiekalus. Mėgaukitės kepimo procesu kaskart užkūrę savo kepsninę. Urmokaina.lt parduotuvė siūlo platų stacionarių kepsninių asortimentą kiekvienam.

 • Nešiojamos kepsninės

  Nešiojamos kepsninės - tobuliausias būdas išsikepti maistą kur nori ir kada nori. Lengvai ir greitai transportuojama, galima nusineši nešiojama kepsninę be jokių papildomų rūpesčių. Žmonės, kurie mėgsta leisti laisvą laiką gamtoje, bei valgyti gardžiai paruoštą maistą, turi turėti nešiojamą kepsninę savo namuose. Urmokaina.lt parduotuvė siūlo platų nešiojamų kepsninių asortimentą kiekvieno poreikiams.

 • Traeger-granulinės...
  Traeger-granulinės kepsninės, tai puikus būdas pasigaminti norimą maistą kitaip. Traeger-granulinės kepsninės kūrenamos natūraliomis medienos granulėmis ir pasižymi tolygiu kepimu. Nereikia stovėti šalia ir laukti kol viskas iškeps ar išsirūkys. Nustačius reikiamą temperatūrą traeger-granulinė kepsninė puikiai viską iškeps be jūsų pagalbos. Džiaukitės kepimo procesu kaskart užkūrę savo kepsninę. Urmokaina.lt parduotuvė siūlo platų traeger-granulinių kepsninių asortimentą kiekvieno poreikiams.

 • Rūkyklos
  Rūkykla ypač tiks tiems kas mėgsta rūkytą maistą ir nori išbandyti dar daugiau naujų skonių. Jos pagalba praturtinsite savo stalą natūraliais ir šviežiais rūkytais gaminiais. Rūkyklose galima rūkyti mėsą, paukštieną, žuvį, jūros gėrybės ir kita. Susipažinkite su gausiu asortimentu, nes tikrai rasite tinkamiausią.
 • Picų krosnys
  Picų krosnys lengvai naudojamos, o kai kurios net nešiojamos! Sukurtos siekiant maksimalaus patogumo. Skaniai, greitai, patogiai namų sąlygomis išsikepsite picą be didelių pastangų ir pajusite Italijos dvasią. Mėgaukitės kepimo procesu kaskart įjungę picų krosnį. Urmokaina.lt parduotuvė siūlo įvairų picų krosnių  asortimentą kiekvieno poreikiams.
 • Tandyrai
  Tandyrai - tai keramikinės krosnys, kurios išlaiko šilumą žymiai ilgiau nei kitos kepsninės. Išskirtinis dizainas ir malonus maisto kepimo būdas leis mėgautis visu procesu. Iškepsite ne tik skanų maistą, bet ir papuošite savo kiemą puikia dekoracija. Tandyrams reikia mažiau malkų nei kitoms kepsninėms, tai reiškia, kad galėsite ir sutaupyti ir daugiau investuoti į skanų maistą. Su malonumu mėgaukitės kepimo procesu kaskart užkūrę savo kepsninę. Urmokaina.lt parduotuvė siūlo platų tandyrų asortimentą kiekvieno poreikiams.
 • Kuras ir rūkymas

  Mėgstantiems rūkytą maistą naudinga įsigyti rūkyklą. Parduotuvėse rūkytos mėsos, žuvies gaminiai neretai būna ne itin kokybiški. Namuose rūkytas maistas bus skanus, kokybiškas. Rūkant maistą svarbu įsigyti ne tik kokybiškus gaminius, tačiau taip pat verta pagalvoti apie papildomus priedus, kurą, nuo kurio priklauso išrūkyto maisto kokybė. UrmoKaina.lt siūlo įvairų kuro ir rūkymo asortimentą, čia rasite anglis ir briketus, įkūrimui skirtus priedus, medžio drožles, medžio pjuvenas, kaladėles, lenteles rūkymui,dujų balionėlius ir kitus kurus ir priedus rūkymui.

 • Laužavietės
  Laužavietės - saugus būdas sukurti laužą bet kokioje norimoje vietoje. Jei mėgstate gamtą ir jaukius vakarus su pora ar draugais, laužavietė puikiai pasitarnaus norint saugiai ir ramiai praleisti malonų vakarą gamtos apsuptyje prie laužo šviesos. Urmokaina.lt parduotuvė siūlo platų laužaviečių asortimentą kiekvienam.


 • Smoke Dudes kepimo...
  Kepimo bei rūkymo priedų rinkiniai
 • Maisto ruošimo priedai
  Atraskite naujus skonius ir patiekalus su įvairiais maisto ruošimo priedais. Tinkamų įrankių pagalba gaminti maistą bus smagu ir lengva. Iš didžiulio asortimento išsirinkite jums labiausiai patinkančius priedus ir suteikite savo maistui dar neragauto skonio. Urmokaina.lt rasite ketaus indų, keptuvių ir puodų, peilių, pjaustymo lentų, knygųpadažų ir prieskonių
 • Kepsninių priedai
  Kepsninių priedai pagelbės visada, kai tik norėsite gaminti lauke. Gaminkite be rūpesčių ir mėgaukitės kiekviena gaminimo akimirka. Mūsų parduotuvėje kepsninių priedų suras kiekvienas. Čia galite išsirinkti griliaus įrankių, kamado priedų, kepimo paviršių, termometrųgrotelių ir dar dagiau. 
puslapyje
Rodoma 1 - 42 iš 323 dalykų
Rodoma 1 - 42 iš 323 dalykų

Informacija

Atsiliepimai

Paskelbė Saida
Užsakant prekes,netiksliai nurodžiau mobilu num ...

27-07-2021
Paskelbė Titas
Esu tikrai nustebes kokie draugiški ir malonūs ...

30-05-2021
Paskelbė Gintarė
Pirkau vaikišką paspirtuką vyresnei mergaitei, ...

20-05-2021
Paskelbė ŽYDRŪNAS
Pirkau batutą LIT-305. Visai neaukštas į lipima ...

14-05-2021
Paskelbė Rasa
Ačiū konsultantui - Velykų kiškiui Edvardui (je ...

11-04-2021

Peržiūrėti visus