Gyvūnų prekės

Gyvūnų prekės skirtos sukurti pilnavertį gyvenimą gyvūnui. Urmokaina.lt siūlo įvairų gyvūnų prekių asortimentą. Čia rasite prekių šunims, katėms, avims, laukiniams gyvūnams, paukščiams. Šunų ir kačių kokybiško miego užtikrinimui rinkitės šunų gultus, kilimėlius, kačių guolius, patogiam keliavimui – transportavimo krepšius, narvus, pavadėlius, p...

Gyvūnų prekės skirtos sukurti pilnavertį gyvenimą gyvūnui. Urmokaina.lt siūlo įvairų gyvūnų prekių asortimentą. Čia rasite prekių šunims, katėms, avims, laukiniams gyvūnams, paukščiams. Šunų ir kačių kokybiško miego užtikrinimui rinkitės šunų gultus, kilimėlius, kačių guolius, patogiam keliavimui – transportavimo krepšius, narvus, pavadėlius, petnešas, gertuves, augintinio maitinimui – kokybiškus dubenėlius. Gyvūno grožio palaikymui siūlome augintinių, galvijų kirpimo mašinėles. Taip pat, čia rasite smulkių gyvūnų narvus, nameliuskačių draskykles ir kitas prekes skirtas gyvūnams.

Plačiau

Gyvūnų prekės  Yra 923 prekės(-ių).

Subkategorijos

 • Gyvūnų kirpimo...

  Turint augintinį svarbu palaikyti gyvūno estetinį vaizdą. Gyvūno kirpimo mašinėlės skirtos šunų, kačių ar galvijų plaukų kirpimui. Renkantis kirpimo mašinėles atkreipkite dėmesį į kirpimo mašinėlės galingumą, funkcijas, priedus. Rinkitės jūsų augintinio poreikius atitinkančią kirpimo mašinėlę ar kirpimo žirkles ir džiaukitės estetišku ir stilingu augintino įvaizdžiu.

 • Kačių draskyklės
  Kačių draskyklė – tai puikus daiktas atitraukti katės dėmesį nuo kilimų, užuolaidų ar baldų draskymo. Urmokaina.lt siūlo įvairų draskyklių asortimentą, nuo itin mažų, pakabinamų draskyklių, iki didelių draskyklių su poilsio, žaidimų erdvėmis.
 • Kačių guoliai
  Patogūs kačių gultai kokybiškam kačių poilsiui. Urmokaina.lt siūlo platų kačių guolių asortimentą. Čia rasite įvairių dydžių, spalvų, dizainų kačių guolius, kilimėlius ar guolius su nuimamomis pagalvėlėmis maksimaliam gulto švaros palaikymui. Rinkitės katės poreikius atitinkantį guolį ir džiaukitės kokybišku augintinio poilsiu.
 • Šunų gultai
  Patogūs šunų gultai kokybiškam šunų poilsiui. Urmokaina.lt siūlo platų šunų gultų asortimentą. Čia rasite įvairių dydžių, spalvų, dizainų šunų guolius, kilimėlius ar guolius su nuimamomis pagalvėlėmis maksimaliam gulto švaros palaikymui. Renkantis šunų gultą atkreipkite dėmesį į gulto dydį, medžiagą, skalbimo galimybes. Rinkitės šuns poreikius atitinkantį gultą ir džiaukitės kokybišku augintinio poilsiu.
 • Gyvūnų transportavimo...
  Gyvūnų transportavimo krepšiai, narvai užtikrina saugų gyvūno transportavimą. Keliaudami su augintiniu būsite užtikrintas dėl gyvūno tinkamo transportavimo – Urmokaina.lt siūlo įvairių konstrukcijų narvus bei krepšius, kurie užtikrins augintinio saugumą ir komfortą kelionės metu. Renkantis gyvūno transportavimo krepšius atkreipkite dėmesį į krepšio dydį, medžiagą, kitas funkcijas reikalingas kelionėms automobiliu, lėktuvu ar pasivaikščiojimams parke.
 • Smulkių gyvūnų narvai
  Smulkių gyvūnų narvai skirti patogiam viščiukų, paukščių, triušių, laukinių gyvūnų gyvenimui. UrmoKaina.lt siūlo voljerus viščiukams, narvus triušiams, narvus katėms ir namelius paukščiams, laukiniams gyvūnams. Rinkitės gyvūno poreikius atitinkantį voljerą, narvą ar namelį ir mėgaukitės patogia gyvūnų priežiūra.
 • Būdos ir voljerai šunims

  Būdosvoljerai tai nameliai, poilsio zonos skirtos jūsų augintinio gyvenimui lauke. Būda, voljeras apsaugo gyvūną nuo nepalankių oro sąlygų bei prisideda prie geresnio gyvenimo lauke. Būdų asortimente rasite įvairių dydžių, dizainų, spalvų būdas ir voljerus. UrmoKaina.lt siūlo būdasvoljerus tiek mažiems, tiek dideliems šunims.

 • Pavadėliai,...

  Pavadėliai, antkakliai, petnešos - tai priemonės be kurių neįsivaizduojame gyvūno vedžiojimo lauke. Pavadėliai ir kitos vedžiojimo priemonės pasirinkimas turėtų būti renkamas atsižvelgiant į gyvūno dydį, svorį, sudėjimą. UrmoKaina.lt siūlo pavadėlius, antkaklius ir petnešas kiekvieno gyvūno poreikiams. Čia rasite automatinių, reguliuojamų, įvairių medžiagų pavadėlių, antkaklių ir petnešų šunims ir katėms. Rinkitės gyvūno poreikius atitinkančią vedžiojimo priemonę ir mėgaukitės komfortu vedžiojant augintinį!

 • Dubenėliai ir gertuvės...

  Dubenėliai ir gertuvės – daiktai reikalingi pagrindiniams gyvūno poreikiams patenkinti. Kokybiški daiktai maisto ir vandens pateikimui užtikrina ilgaamžiškumą, komfortą gyvūnui. Urmokaina.lt siūlo platų dubenėlių ir gertuvių asortimentą kiekvieno gyvūno poreikiams. 

 • Žaislai šunims
  Praskaidrinkite savo augintinio nuotaiką su įvairiais žaislais. Šunys labai mėgsta bendrauti ir būti aktyvūs, todėl žaislai jiems neleis liūdėti ir būti vienišiems, kai jūsų nebus namuose. Žaislai visada padės užtikrinti nuostabią jūsų gyvūno nuotaiką ir puikia fizinę būklę.
puslapyje
Rodoma 1 - 42 iš 923 dalykų
Rodoma 1 - 42 iš 923 dalykų

Informacija

Atsiliepimai

Paskelbė Titas
Esu tikrai nustebes kokie draugiški ir malonūs ...

30-05-2021
Paskelbė Gintarė
Pirkau vaikišką paspirtuką vyresnei mergaitei, ...

20-05-2021
Paskelbė ŽYDRŪNAS
Pirkau batutą LIT-305. Visai neaukštas į lipima ...

14-05-2021
Paskelbė Rasa
Ačiū konsultantui - Velykų kiškiui Edvardui (je ...

11-04-2021
Paskelbė Olga
Labai esu dėkinga konsultantui Pauliui už greit ...

25-03-2021

Peržiūrėti visus