Kuras ir rūkymas

Mėgstantiems rūkytą maistą naudinga įsigyti rūkyklą. Parduotuvėse rūkytos mėsos, žuvies gaminiai neretai būna ne itin kokybiški. Namuose rūkytas maistas bus skanus, kokybiškas. Rūkant maistą svarbu įsigyti ne tik kokybiškus gaminius, tačiau taip pat verta pagalvoti apie papildomus priedus, kurą, nuo kurio priklauso išrūkyto maisto kokybė. UrmoK...

Mėgstantiems rūkytą maistą naudinga įsigyti rūkyklą. Parduotuvėse rūkytos mėsos, žuvies gaminiai neretai būna ne itin kokybiški. Namuose rūkytas maistas bus skanus, kokybiškas. Rūkant maistą svarbu įsigyti ne tik kokybiškus gaminius, tačiau taip pat verta pagalvoti apie papildomus priedus, kurą, nuo kurio priklauso išrūkyto maisto kokybė. UrmoKaina.lt siūlo įvairų kuro ir rūkymo asortimentą, čia rasite anglis ir briketus, įkūrimui skirtus priedus, medžio drožles, medžio pjuvenas, kaladėles, lenteles rūkymui,dujų balionėlius ir kitus kurus ir priedus rūkymui.

Plačiau

Kuras ir rūkymas  Yra 40 prekės(-ių).

Subkategorijos

 • Anglis ir briketai

  Turintiems šašlikinę, kepsninę ar grilių verta pagalvoti apie kokybišką kurą. Anglis ir briketai – kuras, kuris pasirūpins kokybiškai iškeptu maistu. Medžio anglis dega greičiau nei briketai, todėl jie tiks greitai iškepantiems gaminiams, briketai – jie dega ilgiau, todėl puikus pasirinkimas ilgai kepantiems gaminiams. Renkantis kurą įvertinkite savo poreikius ir mėgaukitės skaniu maistu keptu šašlikinėje, griliuje ar kepsninėje.

 • Medžio drožlės

  Turintiems šašlikinę, kepsninę ar grilių verta pagalvoti apie kokybišką kurą. Medžio drožles – kuras, kuris pasirūpins kokybiškai iškeptu maistu. Medžio drožlės tinka visiems rūkymo tipams. Naudodami medžio drožles suteiksite rūkytiems gaminiams ypatingo kvapo ir skonio. Renkantis medžio drožles įvertinkite savo poreikius ir mėgaukitės skaniu maistu keptu šašlikinėje, griliuje ar kepsninėje.

 • Medžio pjuvenos rūkymui

  Turintiems šašlikinę, kepsninę ar grilių verta pagalvoti apie kokybišką kurą. Medžio pjuvenos – kuras, kuris pasirūpins kokybiškai išrūkytu maistu. Medžio pjuvenos tinka visiems rūkymo tipams. Naudodami medžio pjuvenas suteiksite rūkytiems gaminiams ypatingo kvapo ir skonio. Renkantis medžio pjuvenas įvertinkite savo poreikius ir mėgaukitės skaniai išrūkytu maistu.

 • Medžio kaladėlės rūkymui

  Turintiems šašlikinę, kepsninę ar grilių verta pagalvoti apie kokybišką kurą. Medžio kaladėlės rūkymui – kuras, kuris pasirūpins kokybiškai išrūkytu maistu. Šį kuro tipą dažniausiai renkasi tie, kurie mėgsta karšto rūkymo maistą. UrmoKaina.lt siūlo platų obels, vyšnios, alksnio, ąžuolo ir kitų medžių kaladėlių asortimentą. Skirtingas medžių kaladėlių pasirinkimas lemia išrūkyto maisto kvapą.  Naudodami medžio kaladėles suteiksite rūkytiems gaminiams ypatingo kvapo ir skonio. Renkantis kurą įvertinkite savo poreikius ir mėgaukitės skaniai išrūkytu maistu.

 • Rūkymo priedai

  Mėgstantiems rūkytą maistą naudinga įsigyti rūkyklą. Parduotuvėse rūkytos mėsos, žuvies gaminiai neretai būna ne itin kokybiški. Namuose rūkytas maistas bus skanus ir kokybiškas. Rūkant maistą svarbu įsigyti ne tik kokybiškus gaminius, tačiau taip pat verta pagalvoti apie papildomus rūkymo priedus, kurie ne tik palengvinti rūkymo procesą, bet ir prisidėti prie maisto skonio kokybės. UrmoKaina.lt siūlo įvairų rūkymo priedų asortimentą, čia rasite rūkyklų valymo priemones, termometrus ir kitus priedus, kurie maisto rūkymą pavers komfortišku.

 • Lentutės rūkymui
  Mėgstantiems rūkytą maistą naudinga įsigyti papildomų priedų gurmaniškiems skoniams išgauti. Parduotuvėse rūkytos mėsos, žuvies gaminiai neretai būna ne itin kokybiški. Namuose rūkytas maistas bus skanus ir kokybiškas, o panaudojant papildomus rūkymui skirtus priedus rūkytas maistas taps tarsi aukščiausio lygio restorane. Rūkant maistą svarbu įsigyti ne tik kokybiškus gaminius, tačiau taip pat verta pagalvoti apie papildomus rūkymo priedus, kurie prisidės prie maisto skonio kokybės. Lentutės rūkymui – tai vienas iš rūkymo priedų, kuris suteiks itin intensyvų gaminio aromatą ir skonį. UrmoKaina.lt siūlo įvairių medžių lentelių asortimentą kiekvieno poreikiams.
 • Dujų balionai
  Turintiems dujines rūkyklas, kepsnines ar grilių verta pagalvoti apie kokybišką dujų balioną. Dujų balionai – kuras, kuris pasirūpins greitai iškeptu, išrūkytu maistu. Dujų balionai tinka visiems įrenginiams reikalingiems dujų balionų. Renkantis dujų balioną įvertinkite savo pasirinkimus. Dujų balionų būna skirtingų tūrių ir mąsių. UrmoKaina.lt siūlo atsakingai rinktis dujų balioną ir džiaugtis kepimo ar rūkymo malonumais namuose.
 • Granulės

  Turintiems šašlikinę, kepsninę ar grilių verta pagalvoti apie kokybišką kurą. Granulės – kuras, kuris pasirūpins kokybiškai iškeptu maistu. Medžio granulės tinka visiems rūkymo, kepimo tipams. Renkantis medžio granules įvertinkite savo poreikius ir mėgaukitės skaniu maistu keptu ar rūkytu šašlikinėje, griliuje ar kepsninėje

 • Įkūrimas
  Mėgstantiems rūkytą, keptą maistą šašlikinėje, griliuje ar kepsninėje, verta pagalvoti apie įkūrimo prietaisus. Parduotuvėse rūkytos mėsos, žuvies gaminiai neretai būna ne itin kokybiški. Namuose rūkytas maistas bus skanus, bei kokybiškas. Rūkant maistą svarbu įsigyti ne tik kokybiškus gaminius, tačiau taip pat verta pagalvoti apie rūkymo proceso komfortą. UrmoKaina.lt siūlo įvairų įkūrimo priedų asortimentą. Naudojant įkūrimui skirtus priedus pagreitinsite rūkymo procesą bei sutaupysite laiko. Čia rasite dujinių žiebtuvėlių, įdegtukų, įkūrimo kūbelių, grilio uždegiklių ir kitų prietaisų įkūrimui.
Rodoma 1 - 40 iš 40 dalykų
Rodoma 1 - 40 iš 40 dalykų

Informacija

Atsiliepimai

Paskelbė Saida
Užsakant prekes,netiksliai nurodžiau mobilu num ...

27-07-2021
Paskelbė Titas
Esu tikrai nustebes kokie draugiški ir malonūs ...

30-05-2021
Paskelbė Gintarė
Pirkau vaikišką paspirtuką vyresnei mergaitei, ...

20-05-2021
Paskelbė ŽYDRŪNAS
Pirkau batutą LIT-305. Visai neaukštas į lipima ...

14-05-2021
Paskelbė Rasa
Ačiū konsultantui - Velykų kiškiui Edvardui (je ...

11-04-2021

Peržiūrėti visus