Žaidimų konsolės, priedai

Turėdami žaidimų konsolę namus galėsite paversti pramogų oaze. Žaidimo konsolės skirtos tiek suaugusiems, tiek vaikams. Žaidimų konsolė, tai viena populiariausių įrangų pramogoms namuose. UrmoKaina.lt siūlo Playstation, Nintendo, Xbox ir kt. žaidimų konsoles smagiam laikui namuose. Renkantis žaidimų konsolę atkreipkite dėmesį į įrenginio komple...

Turėdami žaidimų konsolę namus galėsite paversti pramogų oaze. Žaidimo konsolės skirtos tiek suaugusiems, tiek vaikams. Žaidimų konsolė, tai viena populiariausių įrangų pramogoms namuose. UrmoKaina.lt siūlo Playstation, Nintendo, Xbox ir kt. žaidimų konsoles smagiam laikui namuose. Renkantis žaidimų konsolę atkreipkite dėmesį į įrenginio komplektaciją, vaizdo ir grafikos kokybę, prieinamų žaidimų sąrašą. Maksimaliam žaidimų konsolių funkcijų išnaudojimui reikalingas gerus parametrus turintis televizoriusmonitorius ar projektorius. Pramogoms namuose rinkitės jūsų poreikius atitinkančią žaidimų konsolę ir mėgaukitės kokybišku laiku su šeima ar draugais!

Plačiau

Žaidimų konsolės, priedai   Yra 70 prekės(-ių).

Subkategorijos

  • TV žaidimų konsolės
    Įvairios žaidimų konsolės itin patraukliomis kainomis. Čia rasite ne tik naujausias konsoles, bet ir pasinersite į vaikystę su retro konsolėmis!
  • Nešiojamos žaidimų...
    Čia rasite įvairių nešiojamų žaidimų konsolių! Mini konsolės leis mėgautis retro žaidimais bet kur ir bet kada!
  • Žaidimų priedai
    Pilnai pasinerkite į žaidimų pasaulį ir atraskite naujus potyrius su žaidimų priedais. Jie suteiks dar daugiau neišdildomų įspūdžių žaidžiant įvairius žaidimus. Įsijauskite į lenktynininko, lakūno, ralio dalyvio vaidmenį. Urmokaina.lt rasite žinomų ir patikimų gamintojų prekes. Rinkitės iš žaidimų vairų, pultelių, vairalazdžių, įkrovimo stotelių ir daug daugiau.
puslapyje
Rodoma 1 - 42 iš 70 dalykų
Rodoma 1 - 42 iš 70 dalykų

Informacija

Atsiliepimai

Paskelbė Titas
Esu tikrai nustebes kokie draugiški ir malonūs ...

30-05-2021
Paskelbė Gintarė
Pirkau vaikišką paspirtuką vyresnei mergaitei, ...

20-05-2021
Paskelbė ŽYDRŪNAS
Pirkau batutą LIT-305. Visai neaukštas į lipima ...

14-05-2021
Paskelbė Rasa
Ačiū konsultantui - Velykų kiškiui Edvardui (je ...

11-04-2021
Paskelbė Olga
Labai esu dėkinga konsultantui Pauliui už greit ...

25-03-2021

Peržiūrėti visus