Žoliapjovės ir trimeriai
Žoliapjovės ir trimeriai, tai prietaisai be kurių neįsivaizduojame sodo vejos ir krūmų priežiūros. Šiuolaikinės žoliapjovės, trimeriai pasižymi funkcijų gausa kiekvieno norams ir poreikiams. Renkantis vejos priežiūros prietaisus atkreipkite dėmesį į prietaisų galingumą, manevringumą, papildomas funkcijas. UrmoKaina.lt siūlo platų žoliapjovių, tr...
Žoliapjovės ir trimeriai, tai prietaisai be kurių neįsivaizduojame sodo vejos ir krūmų priežiūros. Šiuolaikinės žoliapjovės, trimeriai pasižymi funkcijų gausa kiekvieno norams ir poreikiams. Renkantis vejos priežiūros prietaisus atkreipkite dėmesį į prietaisų galingumą, manevringumą, papildomas funkcijas. UrmoKaina.lt siūlo platų žoliapjovių, trimerių asortimentą, šių įrenginių priežiūros priemones - alyvas, tepalus, bei papildomus priedus. Kokybiška žoliapjovė ar trimeris gali prisidėti prie jūsų gyvenimo kokybės - rinkitės atidžiai įvertinę savo poreikius!
Plačiau

Žoliapjovės ir trimeriai  Yra 82 prekės(-ių).

Subkategorijos

 • Vejapjovės, žoliapjovės

  Žoliapjovės, vejapjovės gali būti mechaninės, savaeigės, akumuliatorinės ar benzininės. Tai prietaisas, be kurio neįsivaizduojame sodo, kiemo vejos priežiūros. Šiuolaikinės žoliapjovės, vejapjovės pasižymi funkcijų gausa kiekvieno norams ir poreikiams. Renkantis žoliapjovę, vejapjovę atkreipkite dėmesį į prietaiso galingumą, plotį, manevringumą. UrmoKaina.lt siūlo platų žoliapjovių, vejapjovių gamintojų asortimentą. Kokybiškas įrenginys prisidės prie jūsų gyvenimo kokybės - rinkitės atidžiai įvertinę savo poreikius!

 • Vejos robotai

  Vejos robotas tai nenuilstantis pagalbininkas jūsų sode. Jo pagalba jūsų veja visada bus graži ir prižiūrėta. Pamirškite varginančius pjovimus ir turėkite linksmą, prasmingą laisvalaikį. Mūsų parduotuvėje rasite išmanių ir patvarių vejos robotų, kurie visus vejos pjovimo darbus atliks už jus.  

 • Trimeriai ir krūmapjovės

  Trimeriai ir krūmapjovės gali būti akumuliatoriniai, benzininiai ir elektriniai. Tai prietaisai, be kurių neįsivaizduojame sodo vejos ar krūmų priežiūros. Šiuolaikiniai trimeriai, krūmapjovės pasižymi funkcijų gausa kiekvieno norams ir poreikiams. Renkantis trimerį ar krūmapjovę atkreipkite dėmesį į prietaiso galingumą, manevringumą, papildomas funkcijas. UrmoKaina.lt siūlo platų trimerių, krūmapjovių gamintojų asortimentą. Kokybiškas įrenginys prisidės prie jūsų gyvenimo kokybės - rinkitės atidžiai įvertinę savo poreikius!

 • Žoliapjovių ir...
  Užtikrinkite sklandų žoliapjovės ar trimerio veikimą ir turėkite nepertraukiamą darbą su įvairiais priedais. Čia galėsite išsirinkti nuo alyvų iki pjovimo būgnų su valu. Urmokaina.lt rasite patrauklias kainas ir kokybiškas prekės.
 • Vejos...
  Nepraleiskite progos turėti gražią ir kokybišką veją savo kieme! Pažangūs vejos aeratoriai-skarifikatoriai užtikrins greitą bei sėkmingą žolės augimą ir paruoš dirvą naujiems sodinimams. Čia rasite visus jūsų poreikius atitinkančius aeratoriai-skarifikatoriai už gerą kainą.
puslapyje
Rodoma 1 - 42 iš 82 dalykų
Rodoma 1 - 42 iš 82 dalykų

Informacija

Atsiliepimai

Paskelbė Titas
Esu tikrai nustebes kokie draugiški ir malonūs ...

30-05-2021
Paskelbė Gintarė
Pirkau vaikišką paspirtuką vyresnei mergaitei, ...

20-05-2021
Paskelbė ŽYDRŪNAS
Pirkau batutą LIT-305. Visai neaukštas į lipima ...

14-05-2021
Paskelbė Rasa
Ačiū konsultantui - Velykų kiškiui Edvardui (je ...

11-04-2021
Paskelbė Olga
Labai esu dėkinga konsultantui Pauliui už greit ...

25-03-2021

Peržiūrėti visus