Buitinė technika
Buitinė technika - tai dulkių siurbliai, šildytuvaielektriniai vandens maišytuvai ir kita buitinė technika, kuri palengvins jūsų kasdienybę. UrmoKaina parduotuvėje rasite įvairios buitinės technikos itin patraukliomis kainomis.
Buitinė technika - tai dulkių siurbliai, šildytuvaielektriniai vandens maišytuvai ir kita buitinė technika, kuri palengvins jūsų kasdienybę. UrmoKaina parduotuvėje rasite įvairios buitinės technikos itin patraukliomis kainomis.
Plačiau

Buitinė technika  Yra 333 prekės(-ių).

Subkategorijos

 • Įmontuojama buitinė...

  Įmontuojama buitinė technika kuria estetinį, jaukų vaizdą namuose. Įmontuojami prietaisai sukuria ne tik stilingų namų interjerą, tačiau taip pat prisideda prie funkcionalumo. Funkcionaliai išdėstyta įmontuojama buitinė technika leidžia patogiai ir su malonumu gaminti maistą, užsiimti namų ruošos darbais. Įmontuojamos orkaitės, mikrobangų krosnelės, kavos aparatai, kaitlentės, indaplovės, šaldytuvai, gartraukiai - tai viskas ko jums reikia funkcionaliems, stilingiems namams!

 • Stambi buitinė technika
  Buitinė technika, tai kokybiško, patogaus gyvenimo garantas. Stambi buitinė technika reikalinga kiekvieno namuose. UrmoKaina.lt rasite platų šaldytuvų, viryklių, indaplovių, skalbimo mašinų, džiovyklių, gartraukių asortimentą. Įvertinkite savo poreikius ir rinkitės kokybišką stambią buitinę techniką iš įvairių prekinių ženklų.
 • Smulki buitinė...

  Smulki buitine technika virtuvei - prietaisai kuriantys jaukumą virtuvėje. Naudojant smulkiąją buitinę techniką maisto gamyba gali tapti malonumu. UrmoKaina.lt smulkiosios buitines technikos asortimente rasite virtuvinių kombainų, mėsmalių, mikrobangų krosnelių, trintuvų, plakiklių, sulčiaspaudžių, virdulių ir kitų maisto ruošimui reikalingų prietaisų. Buitinę techniką rinkitės iš žinomiausių gamintojų, tokių kaip AEG, Elektrolux, Siemens, Miele ir kt. ir mėgaukitės gaminimo procesu kartu su įvairia smulkia buitine technika.

 • Smulki buitinė...

  Smulki buitinė technika namams - prietaisai kuriantys jaukumą namams. Naudojant smulkiąją buitinę techniką, namų tvarkymas gali tapti malonumu. UrmoKaina.lt smulkiosios buitines technikos asortimente rasite dulkių siurblių, siuvimo mašinų, lyginimo įrangų, valymo garais įrangų,langų valymo robotų, langų valytuvų ir kitų namams reikalingų prietaisų. Buitinę techniką rinkitės iš žinomiausių gamintojų, tokių kaip AEG, Elektrolux, Siemens, Miele ir kt. ir mėgaukitės namų tvarkymo procesu kartu su įvairia smulkia buitine technika.

 • Kavos aparatai, priedai

  Praturtinkite savo virtuvės įrangą su puikios kokybės kavos aparatais ir priedais. Šie aparatai ir priedai kavą pavers dar skanesnę, o kavos ruošimą malonesniu. Urmokaina.lt rasite automatinius, pusiau automatinius, kapsulinius, lašelinius ir kombinuotus kavos aparatus, kavamalės, bei įvairius kavos aparatų priedus. Pradėk savo dieną su nuostabiu kavos puodeliu!

 • Grožio ir sveikatos...
  Kiekvieno vyro ir moters siekiamybė – graži, spindinti oda, sveiki plaukai, tvarkingi nagai. Išpuoselėtas kūnas – kiekvieno pasitikėjimo savimi garantas. Grožio ir sveikatos priežiūros aparatais galima pasiekti norimų rezultatų namuose. Mūsų asortimente rasite prietaisų skirtų grožio puoselėjimui namuose. UrmoKaina.lt siūlo plaukų kirpimo mašinėles, barzdaskutes, epiliatorius, plaukų formavimo priemones, plaukų tiesintuvus, makiažo lempas, elektrinius masažuoklius ir kitus prietaisus kiekvieno grožiui. Taupykite savo laiką ir rinkitės grožio salono procedūras namuose.
 • Šildymo ir klimato...
  Šildymo ir klimato kontrolės technika - prietaisai, kuriantys komfortą ir jaukumą namams. Naudojant šildymo ir klimato kontrolės techniką namuose galėsime reguliuoti norimą šilumą ir drėgmės lygį. Visada malonu bus grįžti į gaivius ir švarius namus. UrmoKaina.lt šildymo ir klimato kontrolės technikos asortimente rasite kondicionierių, ventiliatorių, oro valymo prietaisų, oro drėkintuvų, kvapų difuzorių, drėgmės rinktuvų, ozono generatorių, meteorologinių stotelių,šildytuvų, kaloriferių ir kitų namams reikalingų prietaisų. Šildymo ir klimato kontrolės techniką rinkitės iš žinomiausių gamintojų, tokių kaip Dyson, Elektrolux, Sencor, Standart ir kt. ir mėgaukitės namų gaivumu kartu su įvairia šildymo ir klimato kontrolės technika.

puslapyje
Rodoma 1 - 42 iš 333 dalykų
Rodoma 1 - 42 iš 333 dalykų

Informacija

Atsiliepimai

Paskelbė Titas
Esu tikrai nustebes kokie draugiški ir malonūs ...

30-05-2021
Paskelbė Gintarė
Pirkau vaikišką paspirtuką vyresnei mergaitei, ...

20-05-2021
Paskelbė ŽYDRŪNAS
Pirkau batutą LIT-305. Visai neaukštas į lipima ...

14-05-2021
Paskelbė Rasa
Ačiū konsultantui - Velykų kiškiui Edvardui (je ...

11-04-2021
Paskelbė Olga
Labai esu dėkinga konsultantui Pauliui už greit ...

25-03-2021

Peržiūrėti visus