Buitinė technika
Buitinė technika - tai dulkių siurbliai, šildytuvaielektriniai vandens maišytuvai ir kita buitinė technika, kuri palengvins jūsų kasdienybę. UrmoKaina parduotuvėje rasite įvairios buitinės technikos itin patraukliomis kainomis.
Buitinė technika - tai dulkių siurbliai, šildytuvaielektriniai vandens maišytuvai ir kita buitinė technika, kuri palengvins jūsų kasdienybę. UrmoKaina parduotuvėje rasite įvairios buitinės technikos itin patraukliomis kainomis.
Plačiau

Buitinė technika  Yra 57 prekės(-ių).

Subkategorijos

 • Elektriniai vandens...
  Taupo vandenį, energiją bei laiką: karštam vandeniui nereikia keliauti per ilgus vamzdynus prarandant šilumą, jis pašildomas iškart čiaupe.
 • Šildytuvai ir...
  Namų bei pramoniniai šildytuvai, infraraudonųjų spindulių šildytuvai, elektriniai šildytuvai, keraminiai šildytuvai, dyzeliniai šildytuvai, konvekciniai šildytuvai, kaloriferiai.
 • Trintuvai
  Trintuvai (Blenderiai) jūsų virtuvei !
 • Vaisių ir daržovių...
  Vaisių ir daržovių džiovyklės leis vienu metu džiovinti skirtingų rūšių uogas, vaisius, grybus ar daržoves. Džiovinant išlieka visos gerosios maistinės medžiagos ir vitaminai todėl šitaip paruošti vaisiai ar daržovės bus ne tik skanūs, bet ir naudingi organizmui. UrmoKaina rasite įvairių gamintojų vaisių ir daržovių džiovyklių itin patraukliomis kainomis.
 • Dulkių siurbliai
  Kokybiški ir galingi dulkių siurbliai itin patraukliomis kainomis: rankiniai, cikloniniai ir kiti. Dulkių siurbliai nustebins savo efektyvumu!
 • Pelenų siurbliai
  Pelenų siurbliai skirti pelenams iš židinio ar krosnelės išsiurbti. Pelenų dulkės vienos smulkiausių iš buityje sutinkamų dulkių, tačiau pelenų siurbliai yra sukurti taip, kad sulaikytų šias dulkes. UrmoKaina rasite pelenų siurblių ir jų priedų itin patraukliomis kainomis.
 • Vakuumavimo aparatai
  Maisto vakuumatoriaus veikimo principas – maisto produktai supakuojami į plėvelę ar vakuumavimo maišelį ištraukiant iš jo orą.
 • Meteorologinės stotelės
  Meteorologinė stotelė - prietaisas, tiksliai parodantis lauko ir vidaus temperatūrą. Dalis jų parodo drėgmės lygį, paros laiką, kalendorių ir debesuotumą, prognozę.
 • Įmontuojama buitinė...

  Įmontuojama buitinė technika kuria estetinį, jaukų vaizdą namuose. Įmontuojami prietaisai sukuria ne tik stilingų namų interjerą, tačiau taip pat prisideda prie funkcionalumo. Funkcionaliai išdėstyta įmontuojama buitinė technika leidžia patogiai ir su malonumu gaminti maistą, užsiimti namų ruošos darbais. Įmontuojamos orkaitės, mikrobangų krosnelės, kavos aparatai, kaitlentės, indaplovės, šaldytuvai, gartraukiai - tai viskas ko jums reikia funkcionaliems, stilingiems namams!

 • Stambi buitinė technika
  Buitinė technika, tai kokybiško, patogaus gyvenimo garantas. Stambi buitinė technika reikalinga kiekvieno namuose. UrmoKaina.lt rasite platų šaldytuvų, viryklių, indaplovių, skalbimo mašinų, džiovyklių, gartraukių asortimentą. Įvertinkite savo poreikius ir rinkitės kokybišką stambią buitinę techniką iš įvairių prekinių ženklų.
 • Smulki buitinė...

  Smulki buitine technika virtuvei - prietaisai kuriantys jaukumą virtuvėje. Naudojant smulkiąją buitinę techniką maisto gamyba gali tapti malonumu. UrmoKaina.lt smulkiosios buitines technikos asortimente rasite virtuvinių kombainų, mėsmalių, mikrobangų krosnelių, trintuvų, plakiklių, sulčiaspaudžių, virdulių ir kitų maisto ruošimui reikalingų prietaisų. Buitinę techniką rinkitės iš žinomiausių gamintojų, tokių kaip AEG, Elektrolux, Siemens, Miele ir kt. ir mėgaukitės gaminimo procesu kartu su įvairia smulkia buitine technika.

puslapyje
Rodoma 1 - 42 iš 57 dalykų
Rodoma 1 - 42 iš 57 dalykų

Informacija

Atsiliepimai

Paskelbė Rasa
Ačiū konsultantui - Velykų kiškiui Edvardui (je ...

11-04-2021
Paskelbė Olga
Labai esu dėkinga konsultantui Pauliui už greit ...

25-03-2021
Paskelbė Vilius
Puikus servisas, kilus nesklandumams tai buvo i ...

23-03-2021
Paskelbė Jolita
Malonus, atsakingas ir greitas aptarnavimas. Dė ...

22-03-2021
Paskelbė Danutė
Labai dėkoju konsultantui Žygimantui,kuris prof ...

27-02-2021

Peržiūrėti visus