Dovanos vaikams - TOP 12 dovanų idėjų

Ką padovanoti vaikams? Norisi, kad dovana ne tik džiugintų vaikus, bet ir būtų kiek įmanoma naudinga. Paruošėme TOP 12 dovanų vaikams idėjų pagal tai ko labiausiai pageidauja vaikai. 
1. Mašinėlė su valdymo pultu ir kiti RC modeliai
Mašinėlė su valdymo pultu

Mašinėlės, tankai, laivai, robotai su valdymo pultu ir kiti RC modeliai jau daugybę metų išsilaiko geidžiamiausių dovanų sąraše. Dėl plataus RC modelių pasirinkimo galima lengvai išrinkti tinkamą modelį kiek mažam vaikui tiek ir rimtesniam paaugliui.  
Mašinėlės ir kiti RC modeliai nuo 9,99 € čia

2. Dronai
Dronai - puiki dovana vaikams
Tik atsiradę Lietuvoje dronai greitai tapo viena iš geidžiamiausių dovanų. Mini dronai puikiai tiks mažiesiams ar norintiems skraidyti namuose, didesni dronai džiugins vyresnius vaikus norinčius skraidyti lauke, o rimčiausi dronai su kameromis ir GPS sistemomis tikrai nustebins ir išrankiausius vaikus ar paauglius. 

Dronai nuo 18,99 € čia

3. Išmanieji laikrodžiai
Išmanusis laikrodis
Išmanieji laikrodžiai ypač mėgstami vaikų dėl išmaniųjų funkcijų ir pramogų, o tėvams šie prietaisai pasitarnauja norit patogiai ir saugiai susisiekti su vaikais. Sportinės apyrankės labiau patiks sportuojantiems ar aktyviau leidžiantiems laisvalaikį. 
4. Ausinės
Ausinės
Šiuolaikiniams vaikams ausinės yra kasdienis atributas. Naudojantis kompiuteriu, telefonu, klausantis muzikos, žaidžiant žaidimus - geros ausinės visada reikalingos. Šiuo metu ypač populiarios belaidės bluetooth ausinės. 
5. Bluetooth kolonėlės
Nešiojamos bluetooth kolonėlės
Bluetooth kolonėlės jungiamos prie telefono arba naudojamos atskirai ypač populiarios tarp jaunimo, kurie mėgsta leisti laiką su draugais laike. Vienos populiariausių yra kompaktiškos, patogios nešiotis, tačiau galingos charge tipo kolonėlės. 
6. Lavinamieji konstruktoriai
Lavinamieji konstruktoriai
Įprastu lego konstruktoriumi nustebinti vaikus jau sunku, tačiau išmaniuoju lavinamuoju konstruktoriumi liks nustebintas kiekvienas. Išmanieji konstruktoriai leidžia konstruoti robotus, automobilius ir visokias mašinas varomas saulės energija ar net sūriu vandeniu.  
7. Veiksmo kameros
Veiksmo kameros
Veiksmo kamera ypač naudingas daiktas aktyviau laisvalaikį leidžiantiems vaikams. Tokia dovana labai džiaugtųsi bet kuris norintis dalintis savo nuotykiais youtube, facebook ar kituose socialiniuose tinkluose ar tiesiog mėgstantis fiksuoti smagiausias gyvenimo akimirkas. Platus diapazonas leis parinkti tinkamą kamerą nepatyrusiems jauniems vaikams ir įgudusiems video meistrams. 
8. Karaoke mikrofonai
Karaoke mikrofonai
Super dovana dainuoti mėgstančiam vaikui. Tiek mergaitės tiek berniukai dovanoms užsiprašo karaoke mikrofonų. Šiuos mikrofonus galima sujungti su išmaniuoju telefonu arba naudoti atskirai. 
9. 3D rašikliai
3D rašiklis
Inovatyvi ir įdomi dovana kiekvienam - 3D rašiklis. 3D rašiklis pritraukia ne tik vaikų bet ir suaugusiųjų susidomėjimą. 3D spausdinimas savo rankose namuose sudomins ir patį išrankiausia. Tai puiki dovana norit lavinti vaiką ir leisti jam susipažinti su naujausiomis technologijomis. 
10. Dviračiai ir paspirtukai
Paspirtukai
Įspūdingai savo dydžiu atrodanti dovana - paspirtukas arba dviratis. Renkantis tokią dovaną nušaunami 2 zuikiai - puiki dovana dabar ir iš anksto pasiruošta pavasario sezonui. Dviračiai jau seniai yra vieni reikalingiausių daiktų vaikams, tačiau neseniai ypač išpopuliarėjo ir paspirtukai. 
11. Žaidimų pulteliai telefonams
Žaidimų pultas telefonui
Žaidimų pulteliai telefonams puiki dovana kompiuterinius žaidimus mėgstantiems vaikams. Naudojant tokį pultelį žaidimus žaisti yra žymiai patogiau ir smagiau. 
12. Kalbantys žaislai
Kalbantys žaislai
Tokios dovanos ypač tiks jaunesniems vaikams. Kalbantys žaislai juokingais balsais atkartoja jam pasakytas frazes. Galima rinktis iš skirtingų žaislų - žiurkėnų, kačių, lokių, voverių, šuniukų ir kitų 
Kalbantys žaislai nuo 14,48 € čia


Reikia dovanos vyrui? Skaitykite mūsų straipsnį:
Dovanos vyrams - 9 idėjos


Informacija

Atsiliepimai

Paskelbė Titas
Esu tikrai nustebes kokie draugiški ir malonūs ...

30-05-2021
Paskelbė Gintarė
Pirkau vaikišką paspirtuką vyresnei mergaitei, ...

20-05-2021
Paskelbė ŽYDRŪNAS
Pirkau batutą LIT-305. Visai neaukštas į lipima ...

14-05-2021
Paskelbė Rasa
Ačiū konsultantui - Velykų kiškiui Edvardui (je ...

11-04-2021
Paskelbė Olga
Labai esu dėkinga konsultantui Pauliui už greit ...

25-03-2021

Peržiūrėti visus