UrmoKaina.lt Dovanų kuponas 500 €

Kuponas atsiunčiamas per 1 d.d. nuo gauto apmokėjimo PDF formatų arba per 1-2 d.d. kurjeriu spausdintas kupono variantas. 

500,00 €su PVM

UrmoKaina.lt Dovanų kuponas 500€

Sunku išsirinkti? Nemokama konsultacija telefonu 85 233 5522
Užsisakykite telefonu ir atsiskaitykite pristatymo metu!

Apžiūrėkite parduotuvėje Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje 
(kontaktai)

Dovanų kuponas - turbūt praktiškiausia dovana! Padovanokite artimam žmogui, draugui arba kolegai galimybę pačiam išsirinkti patinkančią dovaną iš daugiau nei tūkstančio skirtingų variantų.
Dovanų kuponai atspausdinti ant gražaus popieriaus ir įdėti į firminį voką.

UrmoKaina.lt dovanų kupono naudojimo taisyklės:


1. UrmoKaina.lt dovanų kuponas (toliau – Dovanų kuponas) patvirtina išankstinį apmokėjimą ir suteikia teisę Dovanų kupono turėtojui šiose taisyklėse numatyta tvarka įsigyti prekių ar paslaugų. Dovanų kuponas turi būti pateikiamas prieš atsiskaitant už prekes ir (ar) paslaugas.

2. Dovanų kuponą galima įsigyti UrmoKaina.lt parduotuvėje adresu Žemaitės g. 22, Vilniuje bei Studentų g. 3A, Kaune, taip pat ir internetu, adresu www.UrmoKaina.lt.

3. Dovanų kupono nominalai: 25€, 50€, 100€, 200 € ir 500 €.

4. Dovanų kuponu galima atsiskaityti už prekes ar paslaugas Žemaitės g. 22, Vilniuje bei Studentų g. 3A, Kaune UrmoKaina.lt esančiose parduotuvėse arba, perkant internetu, el. parduotuvėje www.UrmoKaina.lt

5. Dovanų kuponas galioja 6 (šešis) mėnesius nuo jo įsigijimo dienos.

6. Dovanų kupono galiojimo pradžios ir pabaigos data yra nurotyta ant Dovanų kupono.

7. Dovanų kuponas gali būti perduotas trečiajam asmeniui.

8. Dovanų kuponas negali būti keičiamas į pinigus.

9. Tuo atveju, kai Dovanų kuponu atsiskaitoma už prekes ar paslaugas, kurių kaina viršija Dovanų kupone nurodytą pinigų sumą, trūkstamą įsigyjamų prekių ar paslaugų kainos dalį galima primokėti grynaisiais pinigais arba, perkant internetu, grynais pinigais pristatymo metu bei bankinių mokėjimu. Jeigu prekių ar paslaugų kaina yra mažesnė už Dovanų kupone nurodytą pinigų sumą, grąža nėra atiduodama.

10. Dovanų kuponas atsiskaitymui už prekes ir paslaugas gali būti panaudotas tik vieną kartą. Pateikus Dovanų kuponą atsiskaityti už prekes ir paslaugas, Dovanų kuponas jo turėtojui negrąžinamas.

11. Tuo atveju, jei Dovanų kuponas yra sugadintas, suteptas, suplėšytas ar kitaip pažeistas ir dėl to nėra galimybės identifikuoti Dovanų kupono numerio, Dovanų kupone nurodytos pinigų sumos dydžio, unikalaus brūkšninio kodo, Dovanų kuponu atsiskaityti už prekes ir (ar) paslaugas nėra galima, toks Dovanų kuponas nėra keičiamas ir pinigai už jį nėra grąžinami.

12. Įsigyjant Dovanų kuponą PVM sąskaita-faktūra nėra išrašoma.

13. UAB „Urmo Grupė“ pasilieka teisę keisti šias Dovanų kupono naudojimo taisykles ir įsipareigoja iš anksto apie tai informuoti interneto tinklalapyje www.UrmoKaina.lt

14. Prieš naudodami Dovanų kuponą Dovanų kupono turėtojai raginami pasiteirauti dėl Dovanų kupono naudojimo tvarkos telefonu +370 5 233 5522.

15. Daugiau infromacijos, kaip įsigyti elektroninį Dovanų kuponą teiraukitės telefonu +370 5 233 5522 arba el. paštu info@UrmoKaina.lt

4 kitų prekių šioje kategorijoje: