1607001

Kėlimo magnetas Steinberg SBS 100 kg

Pristatymas per 4-8 d.d.

309,99 €su PVM

Kėlimo magnetas Steinberg SBS 100 kg

Sunku išsirinkti? Nemokama konsultacija telefonu 85 233 5522
Užsisakykite telefonu ir atsiskaitykite pristatymo metu!

Apžiūrėkite parduotuvėse Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje
(kontaktai)

„Steinberg SBS 100“ rankinis kėlimo magnetas / nuolatinis kėlimo magnetas -  idealiai tinka perkeliant ir laikant beveik visas feromagnetines apkrovas, pavyzdžiui, su plienu susijusius gaminius - svorius, komponentus, plokštes. Be patogaus ir lengvo kėlimo magneto naudojimo, nepatiriamos papildomos eksploatacijos išlaidos, todėl efektyvumą ir našumą galima žymiai padidinti.
Naudodamas ypač galingą neodimio magnetą, kuris laikomas stipriausiu nuolatiniu magnetu Žemėje, kėlimo magnetas gali pakelti net sunkiausias apkrovas 100 kg diapazone. Skirtingai nuo šakinių krautuvų ar sugriebimo įrankių, ruošinį laiko vien tik magnetizmas, dėl kurio paviršiai nėra pažeidžiami, tačiau yra saugūs. Kai magnetas uždedamas ant krovinio, kurį reikia perkelti, jums reikia tik palenkti svirtį, kad suaktyvintumėte magnetinį lauką. Baigus darbą, magnetas gali būti išjungtas ta pačia svirtimi.
Specialiai sukurtas saugos mechanizmas taip pat neleidžia atsukti įjungimo svirties. Taip pat neodimio magnetai yra ypač tvirti ir nesusidėvi. Steinberg magnetinis keltuvas SBS 100 idealiai tinka plokščiams, taip pat apvaliems ir cilindriniams objektams.

Ypatybės

Maitenance free - kėlimo magnetui nereikalinga elektros energija, akumuliatoriai, papildoma techninė priežiūra, magneto stiprumas laikui bėgant nesilpnėja.
Neodimio magnetas - laikomas stipriausiu nuolatiniu magnetu, gali pakelti sunkiausias apkrovas. Taip pat neodimio magnetai yra ypač tvirti ir nesusidėvi.
300% Safe - kėlimo magnetas gali išlaikyti tris kartus didesnį svorį nei normali kėlimo apkrova.


Specifikacijos:

Modelis: SBS-ML 100
Gamintojas: Steinberg Vokietija
Kėlimo apkrova: 100 kg
Kėlimo apkrova (nelygių paviršių): 30 kg
Apsauga nuo perkrovos: 300% (300 kg)
Išmatavimai: 13 x 6 x 7 cm
Svoris: 2,9 kg
Garantija: 24 mėn.

Komplekte:

1 x kėlimo magnetas 
1 x rankena


7 kitų prekių šioje kategorijoje: