1607008

Kėlimo magnetas Steinberg SBS 3000 kg

Pristatymas per 10-15 d.d.

1 699,99 €su PVM

Kėlimo magnetas Steinberg SBS 3000 kg

Sunku išsirinkti? Nemokama konsultacija telefonu 85 233 5522
Užsisakykite telefonu ir atsiskaitykite pristatymo metu!

Apžiūrėkite parduotuvėse Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje
(kontaktai)

„Steinberg SBS 3000“ rankinis kėlimo magnetas / nuolatinis kėlimo magnetas -  idealiai tinka perkeliant ir laikant beveik visas feromagnetines apkrovas, pavyzdžiui, su plienu susijusius gaminius - svorius, komponentus, plokštes. Be patogaus ir lengvo kėlimo magneto naudojimo, nepatiriamos papildomos eksploatacijos išlaidos, todėl efektyvumą ir našumą galima žymiai padidinti.
Naudodamas ypač galingą neodimio magnetą, kuris laikomas stipriausiu nuolatiniu magnetu Žemėje, kėlimo magnetas gali pakelti net sunkiausias apkrovas 3000 kg diapazone. Skirtingai nuo šakinių krautuvų ar sugriebimo įrankių, ruošinį laiko vien tik magnetizmas, dėl kurio paviršiai nėra pažeidžiami, tačiau yra saugūs. Kai magnetas uždedamas ant krovinio, kurį reikia perkelti, jums reikia tik palenkti svirtį, kad suaktyvintumėte magnetinį lauką. Baigus darbą, magnetas gali būti išjungtas ta pačia svirtimi.
Specialiai sukurtas saugos mechanizmas taip pat neleidžia atsukti įjungimo svirties. Taip pat neodimio magnetai yra ypač tvirti ir nesusidėvi. Steinberg magnetinis keltuvas SBS 3000 idealiai tinka plokščiams, taip pat apvaliems ir cilindriniams objektams.

Ypatybės

Maitenance free - kėlimo magnetui nereikalinga elektros energija, akumuliatoriai, papildoma techninė priežiūra, magneto stiprumas laikui bėgant nesilpnėja.
Neodimio magnetas - laikomas stipriausiu nuolatiniu magnetu, gali pakelti sunkiausias apkrovas. Taip pat neodimio magnetai yra ypač tvirti ir nesusidėvi.
300% Safe - kėlimo magnetas gali išlaikyti tris kartus didesnį svorį nei normali kėlimo apkrova.


Specifikacijos:

Modelis: SBS-ML 3000
Gamintojas: Steinberg Vokietija
Kėlimo apkrova: 3000 kg
Kėlimo apkrova (nelygių paviršių): 1000 kg
Apsauga nuo perkrovos: 300% (9000 kg)
Išmatavimai: 49,5 x 16 x 16,7 cm
Svoris: 110 kg
Garantija: 24 mėn.

Komplekte:

1 x kėlimo magnetas 
1 x rankena


7 kitų prekių šioje kategorijoje: