Kinetinio smėlio rinkinys su formomis 0.5 kg

Šiuo metu prekės neturime


8,99 €su PVM

Kinetinio smėlio rinkinys su formomis 0.5 kg

 

Sunku išsirinkti? Nemokama konsultacija telefonu 85 233 5522
Užsisakykite telefonu ir atsiskaitykite pristatymo metu!

Apžiūrėkite parduotuvėje Vilniuje
(kontaktai)

Kinetinis smėlis - tai naujas išradimas žaislų pasaulyje. Lavinamasis žaidimas tinkamas vaikams nuo 3 metų amžiaus. Smėlis tinka įvairaus amžiaus vaikams ir suaugusiems pasiilgusiems naujų potyrių.
Kinetinis smėlis puikiai tinka žaisti namuose.Jis limpa tik tarpusavyje, yra neteplus, netepa rūbų bei rankų. Smėlis visą laiką išlaiko drėgną tekstūrą. Iš smėlio galima formuoti įvairias formas, arba naudoti papildomas formeles ir sukurti įspūdingus statinius. 

Smėlis byra lėtai ir dėl išskirtinės tekstūros limpa tik tarpusavyje, todėl jis neišsibarstys po namus. Jį galima net pjaustyti ir jis vis tiek išlaikys savo formą. 

Žaidimas puikiai tinka vaikams turintiems problemų su dėmesio sukoncentravimo, padeda nurimti. Tinkamas vaikams sergantiems hiperaktyvumu ar autizmu. 

Ypatybės: 

Nelimpa prie rankų;
Netepa rūbų;
Lengvai keičia formas;
Smėlis neišdžiūsta;
Limpa tik tarpusavyje;
Tinka vaikams su dėmesio sutrikimo;
Ramina;
Tinka vaikams nuo 3 metų amžiaus.


Komplekte:

Plastikinis kibirėlis smėliui;

0,5 kg smėlio;
8 vnt. formelių. Redaguoti: Kinetinio smėlio rinkinys su formomis 0.5 kgRedaguoti: Kinetinio smėlio rinkinys su formomis 0.5 kgRedaguoti: Kinetinio smėlio rinkinys su formomis 0.5 kgRedaguoti: Kinetinio smėlio rinkinys su formomis 0.5 kgRedaguoti: Kinetinio smėlio rinkinys su formomis 0.5 kgRedaguoti: Kinetinio smėlio rinkinys su formomis 0.5 kgKinetinio smėlio rinkinys su formomis 0.5 kg

8 kitų prekių šioje kategorijoje: