VQA112EA

Nikon COOLPIX W150 (Orange)

Pristatymas per 1 - 4 d.d.!

188,05 €su PVM

Nikon COOLPIX W150 (Orange)

Vandeniui atsparus ir nuotykiams pritaikytas fotoaparatas

Nuostabios dienos. Nuostabios nuotraukos.

Šeimos atostogos? Savaitgalis su draugais? Pasisveikinkite su vandeniui atspariu COOLPIX fotoaparatu, kurį galite pasiimti su savimi, kad ir kur vyktumėte! Šiuo nuotykių mėgėjams skirtu kompaktišku fotoaparatu taip paprasta naudotis, kad kiekvienas gali užfiksuoti puikias nuotraukas ir įrašyti kokybiškus vaizdo įrašus. Be to, jis tvirtas kaip kokoso riešutas ir jį galima įsigyti penkių gražių spalvų.

  • ATSPARUS VANDENIUI 10 M
  • ATSPARUS SMŪGIAMS 1,8 M
  • ATSPARUS ŠALČIUI –10 °C
  • „FULL HD“ FILMAI
  • SNAPBRIDGE

Atsparus vandeniui, smūgiams, šalčiui ir dulkėms Nuo dienų paplūdimyje iki nuotykių mieste. Nuo nardymo ekskursijų iki slidinėjimo kelionių ir pasivažinėjimų džipu dykumoje – šis kompaktiškas nuotykių mėgėjams skirtas fotoaparatas pasirengęs keliauti su jumis. Džiaukitės labai paprastai naudojamu COOLPIX fotoaparatu, kuris yra atsparus smūgiams ir šalčiui bei kuriam patinka vakarėliai baseine.

Visada puikūs rezultatai

CMOS jutiklis, užtikrinantis geresnius rezultatus esant prastam apšvietimui, ir tikslus NIKKOR objektyvas padeda gauti puikias nuotraukas ir filmus.
Nuo netoliese esančių veidų iki tolumoje vykstančių įvykių – 3 k. optinis priartinimas ir 6 k. Dynamic Fine Zoom suteikia daug aprėpties. O specialiu filmavimo mygtuku galite lengvai perjungti į „Full HD“ (1080p/30 fps) filmavimą su stereofoniniu garsu.

PAPRASTAS NAUDOTI

Nepriekaištingai užfiksuokite puikius visų geriausių akimirkų kadrus. Nuo snieguoto kraštovaizdžio iki karnavalo fejerverkų – COOLPIX W150 žino, ką fotografuojate, ir automatiškai optimizuoja nustatymus.

GRAŽIOS NUOTRAUKOS

Fotografuokite gražius portretus po vandeniu patys nepanerdami! Režimu „Underwater Face Framing“ (veido aptikimas po vandeniu) fotoaparatas užfiksuoja iki keturių nuotraukų kaskart, kai pamato veidą. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai laikyti fotoaparatą po vandeniu. Paprasta.

ŽAISMINGAS

Galite fotografuoti naudodamiesi paprasta meniu sąsaja arba įjungti meniu „Variety“ (įvairovė). Jį naudodami galėsite prie nuotraukų pridėti balso pranešimų, suaktyvinti žaismingus pasisveikinimo ekranus, animuotą skaidrių peržiūrą ir kt. Vaikams tai patiks.

Paruoštas fotografuoti ir dalytis nuotraukomis akimirksniu

Kam laukti? „iOS“ ir „Android“ skirta SnapBridge programėlė iš Nikon automatiškai perkelia nuotraukas iš fotoaparato į išmanųjį telefoną ar planšetinį kompiuterį, kad galėtumėte akimirksniu jomis pasidalyti. Be to, naudodamiesi išmaniuoju įrenginiu galite fotografuoti nuotoliniu būdu ir gauti puikius autoportretus.

Jums patiks efektai

Į nuotraukas įtraukite įvairių fotoaparate esančių efektų ir iškart jomis pasidalykite per SnapBridge. Įdėkite nuotrauką į nuotrauką, kad gautumėte unikalią asmenukę. Paverskite kraštovaizdžius mažomis planetomis pritaikę efektą „Little planet“ (maža planeta)!

Pritaikytas nuotykiams

Dėl ilgo akumuliatoriaus naudojimo laiko galite padaryti daugybę nuotraukų, o nuo atspindėjimo apsaugotame LCD ekrane aiškiai matote vaizdą net po vandeniu. Vandeniui atsparūs priedai, tokie kaip Nikon lengvai pastebimas plūduriuojantis dirželis, saugo fotoaparatą.

Būkite stilingi

Šis nuotykių mėgėjams skirtas fotoaparatas yra išlenktos formos, todėl jį patogu laikyti, o dėl erdvaus mygtukų išdėstymo jį paprasta valdyti. Galite rinktis iš įvairių dizaino variantų. Nesvarbu, ar labiau mėgstate tamsų dizainą su ryškiais mygtukais, ar vientisą ryškiaspalvį dizainą – tikrai išsirinksite patinkantį COOLPIX W150.

Spalvaoranžinė
Spalvaoranžinė

30 kitų prekių šioje kategorijoje: