DSC-RX100M6

Sony Cyber-shot DSC-RX100 VI (DSC-RX100M6)

Pristatymas per 1 - 4 d.d.!

944,50 €su PVM

Sony Cyber-shot DSC-RX100 VI (DSC-RX100M6)

Veiksmas iš arti

Šis kišeninis kompaktinis fotoaparatas išsiskiria neprilygstama didelio priartinimo funkcija ir itin greitu AF, todėl galite užfiksuoti kiekvieną pasitaikiusią galimybę – būtent taip, kaip norite, visiškai išlaisvindami savo kūrybinę saviraišką.

Puikus priartinimas ir fokusavimas leis aprėpti daugiau

Išskirtinės charakteristikos ir elegantiška konstrukcija

Čia yra visos funkcijos, kurių jums prireiks norint užfiksuoti akimirką – platus 24–200 mm2 priartinimo diapazonas, žaibiškai greitas automatinis fokusavimas, greitas nuolatinis fotografavimas, patobulintos vaizdo įrašų galimybės ir profesionalų lygio funkcionalumas – visa tai išskirtinai kompaktiškame korpuse.

Itin didelis priartinimo diapazonas

Tyrinėkite pasaulį per platesnį priartinimo diapazoną

Puiki, didelės raiškos vaizdo kokybė nuo plataus kampo iki teleobjektyvo

Visi RX100 VI elementai įgudusiai sukurti veikti kartu ir pasiekti neprilygstamą vaizdo kokybę. Sumaniai sukurta optika kompaktiškam įrenginiui suteikia neįtikėtinos galios, o optinis vaizdo stabilizavimas išlaiko stabilų vaizdą net fotografuojant be trikojo ir pasirinkus priartinimo diapazono teleobjektyvo galą. Pažangus vaizdo apdorojimo modulis užtikrina geresnę vaizdo raišką ir mažą triukšmą.

Ištobulinta, aukštos kokybės optika

Naujai sukurtas „ZEISS® Vario-Sonnar T“* 24–200 mm2 F2,8–4,5 objektyvas

Naujoji objektyvų sistema yra veiksmingai sukonfigūruota, kad būtų pasiekta maksimali raiška ir aiškumas visame priartinimo diapazone, taip pat koreguojamos sferinės, koma ir chromatinės aberacijos. Tai kišeninio dydžio įrenginiui suteikia išskirtinį teleobjektyvo pajėgumą, o jums – daugiau laisvės kurti.

Didelis priartinimas kompaktiškame korpuse

Objektyvo optika (15 elementų 12 grupių) užtikrina neprilygstamus aukštos kokybės vaizdus plačiame priartinimo diapazone, nepaisant kompaktiškos konfigūracijos.

Didelės raiškos optika

Objektyvo elementai, apimantys keturis AA (patobulintus asferinius) lęšius ir du ED (itin mažos dispersijos) stiklo elementus, kartu užtikrina nuostabią raišką iki pat vaizdo krašto, visame teleobjektyvo diapazone.

Didelė diafragma

Didelė diafragma visame priartinimo diapazone užtikrina didelį užrakto greitį ir plataus masto „bokeh“ efektą. Net vidutinio atstumo teleobjektyvo diapazone fotoaparatas palaiko F4 diafragmą esant 100 mm2 ir F4,5, esant 200 mm2.

Optinis „SteadyShot™“

Vaizdo stabilizavimas prilygsta 4,0 žingsniais2 didesniam užrakto greičiui

Savo pažangią vaizdo stabilizavimo sistemą „Sony“ ištobulino dar labiau – dabar stabilizavimo lygis atitinka užrakto greičio padidinimą 4,0 sustojimo3 200 mm2 teleobjektyvo gale. Fotografavimas fotoaparatą laikant rankoje yra patikimas ir stabilus, todėl aukštos kokybės vaizdus užfiksuokite net dideliu atstumu ir esant prieblandai.

Efektyvus 1.0 tipo sluoksniuotasis CMOS jutiklis

1.0 tipo CMOS jutiklio naujoviška sluoksniuotoji konstrukcija padidina apdorojimo greitį, o galinio apšvietimo technologija – apšvietimo efektyvumą, kad būtų pasiektas platus jautrumo diapazonas (ISO 804–12 800) ir sumažintas triukšmas.

Dėl pažangaus vaizdo apdorojimo modulio BIONZ X™ vaizdo kokybė dar geresnė 

Dėl BIONZ X apdorojimo algoritmo pažangos matoma didesnė raiška ir mažas triukšmas, taip pat tiksliau aptinkamas veidas ir akys. Dėl pagerinto vaizdo procesoriaus greičio sparčiau aptinkamas AF / AE.

Spartaus hibridinio AF sistema užtikrina greičiausią5 AF savo klasėje, 0,03 sek.6.

Nepaprastai greitas automatinis fokusavimas, geriausias savo klasėje5, pasiekiamas suderinus židinio plokštumos fazės aptikimo AF, išsiskiriantį dideliu greičiu ir puikiomis sekimo galimybėmis, ir kontrasto aptikimo AF, pasižymintį dideliu tikslumu.

Plačią aprėptį užtikrina 315 taškų plataus masto fazės aptikimo AF

315 židinio plokštumos fazės aptikimo AF taškų apima apie 65 % vaizdo ploto; tokia didelio ploto ir didelio tankio konfigūracija reiškia, kad iki pat nuotraukos krašto gali būti užfiksuoti net tolimi, maži ir greitai judantys objektai, kuriuos dažnai sunku sufokusuoti.
[1] Fazės aptikimo AF aprėptis (315 taškų)
[2] Kontrasto aptikimo AF aprėptis (25 taškai) 

Išliekantis AF, nepaleidžiantis judančių objektų

Kai jūsų objektas greitai juda ir keičia kryptį, didelio tankio sekimo AF technologija neatsilieka nuo veiksmo, tankiai koncentruoja AF taškus aplink objekto vietą.
[1] AF taškai, rodomi realiame ekrane [2] AF algoritmas (nerodomas realiame ekrane)

Akių AF realiuoju laiku, pritaikytas portretams

Išmani akių aptikimo realiuoju laiku AF sistema išsiskiria puikiomis sekimo charakteristikomis, nes tiksliai sufokusuoja objekto akis, kad būtų lengviau fotografuoti gerus portretus.

Intuityvios jutiklinio fokusavimo funkcijos

Naudodami jutiklinio fokusavimo funkciją, fokusavimą galite nustatyti tiesiog paliesdami monitorių, o jutiklinės planšetės AF leidžia vilkti pirštu ir taip intuityviai nustatyti fokusavimo vietą, kai naudojate vaizdo ieškiklį.

Užfiksuokite kiekvieną akimirką, naudodamiesi 24 kadr./sek.7 sparta ir AF / AE sekimu

Patikimas nuolatinis greitai judančių objektų fotografavimas

Jei norite patikimai užfiksuoti kiekvieną nenutrūkstamo veiksmo akimirką, nuolatinio fotografavimo funkcija užfiksuoja iki 24 kadrų per sekundę7 ir iki 233 nenutrūkstamo fotografavimo nuotraukų8.

Kokybiški 4K filmai9 ir universalesnis montavimas

Pirmasis iš „Cyber-shot™“ fotoaparatų, palaikantis HDR (HLG)10

Dabar esant HLG įrašymo funkcijai galima mėgautis HDR (didelio dinaminio diapazono) vaizdo įrašais ir plačiu jų spalvų bei ryškumo diapazonu nieko papildomai nedarant (USB kabeliu prijunkite šį gaminį prie HDR (HLG) palaikančio „Sony“ TV, kad būtų rodomi HDR (HLG) filmai)

 

Spalvajuoda
Spalvajuoda

30 kitų prekių šioje kategorijoje: