DSC-RX1RM2

Sony Cyber-shot DSC-RX1R II (DSC-RX1RM2)

Pristatymas per 1 - 4 d.d.!

3 294,97 €su PVM

Sony Cyber-shot DSC-RX1R II (DSC-RX1RM2)

Viso kadro. Delno dydžio.

Šis kompaktinis skaitmeninis fotoaparatas su 42,4 MP1 35 mm viso kadro jutikliu leis lengvai užfiksuoti geresnės kokybės vaizdus, kad ir kur būtumėte.

Išskirtinis viso kadro kompaktinis fotoaparatas

Raiška pasiekia aukščiausias galimybes

Viso kadro CMOS jutiklis ir fiksuoto objektyvo konstrukcija pasiekia naujas aukštumas RX1R II kompaktiškame fotoaparate su 42,4 megapikselio1 raiška ir moderniu vaizdo apdorojimu. Greitas AF, įtraukiamas elektroninis vaizdo ieškiklis ir pirmas pasaulyje3 optinis reguliuojamas žemųjų dažnių filtras pademonstruoja, kaip sklandžiai gali būti suderintos aukščiausios charakteristikos ir visapusiškas patogumas.

Vaizdo apdorojimo naujovės

Didelės raiškos, viso kadro 42,4 megapikselio1 jutiklis, BIONZ X ir ZEISS® objektyvas užtikrina išskirtinį vaizdo detalumą.

Greitas, tikslus hibridinis AF

Jo 399 židinio plokštumos fazės aptikimo AF taškų gerokai padidina AF greitį ir aprėptį4.

Pirmas tokio tipo žemųjų dažnių filtras3

Optimizuokite nuotraukų kokybę valdydami žemųjų dažnių filtro efektą pagal fotografavimo sumanymą ar situaciją.

Įtraukiamas „XGA OLED Tru-Finder™“

Su ZEISS® T* danga, taip pat dideliu 0,74 karto išdidinimu5, raiška ir kontrastu.

Pakreipiamas LCD ekranas

Palenkiamas aukštyn apytiksl. 109 laipsnių, žemyn apytiksl. 41 laipsnių, užtikrina didesnį fotografavimo kampo lankstumą.

Išskirtinė vaizdo kokybė

Stebinantis didelės raiškos gylis

42,4 megapikselio1 iš galo apšviestas 35 mm viso kadro „Exmor R®“ CMOS jutiklis, modernus „BIONZ X™“ vaizdo apdorojimo procesorius ir fiksuoto objektyvo konstrukcija užtikrina neprilygstamą raišką ir padidintą jautrumą. Dėl šių technologinių privalumų nuotraukos bus išskirtinai raiškios, natūralios ir gerai eksponuotos nuo centro iki pat kraštų, nesvarbu, kokios būtų fotografavimo sąlygos.

Pagerinta raiška ir jautrumas

Iš galo apšviestas 42,4 megapikselio1 viso kadro „Exmor R®“ CMOS jutiklis su ISO 50-1024006, plačiu dinaminiu diapazonu, mažais triukšmais ir padidintomis grandinės galimybėmis su variniais laidais greitesniam7 duomenų perdavimui.

Kompaktiškas, šviesus, fiksuoto židinio nuotolio

„ZEISS® Sonnar T“* 35 mm F2 objektyvas padidina didelės jutiklio raiškos privalumus ir užtikrina itin aiškias nuotraukas nuo centro iki pat kraštų.

Optimalesnės apdorojimo charakteristikos

RX1R II fiksuoto objektyvo konstrukcija ir pagerintas signalo apdorojimas optimizuoja BIONZ X charakteristikas, kurios taip pat pagerinamos naudojant 14 bitų nesuglaudintą RAW formatą.

Geresnis AF greitis, tikslumas ir aprėptis

Su 399 židinio plokštumos fazės aptikimo AF taškais

RX1R II įdiegta greita hibridinio AF sistema su moderniomis fazės ir kontrasto aptikimo galimybėmis užtikrina neįprastai greitą, tikslų didelio ploto aprėpties automatinį fokusavimą ir sekimą. Galėsite daryti geresnes, aiškesnes nuotraukas kiekviena proga, nepraleisdami nė akimirkos.

Platesnė AF apimtis – greitesnis AF atsakas

399 taškai (fazės aptikimas AF) sutalpinami didelėje vaizdo srityje (apimant beveik pusę viso kadro) ir AF atsakas yra apie 30 % greitesnis7.

Sustabdykite akimirką

Naujas AF-C fokusavimo režimas ir iki 5 k./s. nuolatinis fotografavimas kartu su AF sekimu padeda užtikrinti patikimesnį svarbiausių akimirkų fiksavimą.

Pirmasis3 optinis reguliuojamas žemųjų dažnių filtras

Valdykite LPF efektą, kad išgautumėte norimą nuotrauką

Galite rinktis iš trijų optinio reguliuojamo žemųjų dažnių filtro efekto nustatymų9: išjungtas (kai svarbi nuotraukos raiška), aukštas (siekiant sumažinti muaro efektą ir spalvų artefaktus) ir standartinis (šiems prioritetams suderinti). Kiekvienas savo būdu išnaudoja vaizdo jutiklio 42,4 megapikselių1 raiškos pranašumus perteikiant aukščiausią nuotraukų kokybę, atsižvelgiant į fotografavimo sumanymą ir situaciją.

Dvigubas LPF valdymas suteikia papildomą efektą

Kaip RX1R II užtikrina dvigubą apdorojimą, kuriam kitu atveju reikėtų daugiau nei vieno įprasto fotoaparato? Krintančio šviesos srauto [1] padalijimas valdomas keičiant įtampą, tiekiamą skystiesiems kristalams [3] tarp žemųjų dažnių filtro 1 [2] ir žemųjų dažnių filtro 2 [4] siekiant aktyvinti, išaktyvinti ir keisti žemųjų dažnių filtro efektą. LPF serijos su keičiamais parametrais supaprastina LPF efekto palyginimą.

 

Spalvajuoda
Spalvajuoda

30 kitų prekių šioje kategorijoje: