2004003DF

Nardymo kaukė AVATAR MASK V3 | Prekė su defektu

Dėmesio: Paskutinė prekė atsargose!

Prekė su defektu - informacija apačioje...

Kaukės spalva - oranžinė su balta.

99,99 €

-40,00 €

59,99 €su PVM

Sumažinta kaina!

Nardymo kaukė AVATAR MASK V3 | Prekė su defektu

 

Prekė su defektu:

Ekspozicinė prekė - nulūžusi apdaila.
Apibraižytas stiklas kvepavimo vietoje, naudojimui netrukdo.Sunku išsirinkti?
Nemokama konsultacija telefonu 85 233 5522

Užsisakykite telefonu ir atsiskaitykite pristatymo metu!

Apžiūrėkite parduotuvėje Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje 
(kontaktai)

AVATAR MASK V3 - naujausias 2018 metų modelis. Tai - revoliucinė nardymo kaukė. AVATAR MASK pilnai dengia visą veidą, naudojant šią nardymo kaukę panardinus veidą po vandeniu galima kvėpuoti įprastai lyg būtumėte virš vandens - tiek per burną tiek ir per nosį. Dėl specialios, atnaujintos Water-lock sistemos net panėrus po vandeniu į kaukę nepatenka vanduo, o Air-vent anti rasojimo sistema užtikrina, kad kaukės stikliukas būtų skaidrus ir mažiau rasotų. AVATAR MASK akvalangas tinka net ir tiems, kas bijo nardyti, nes suteikia saugumo ir komforto jausmą. Ši nardymo kaukė puikiai tiks plaukiojimui paviršiumi ir nardymui iki 3 metrų gylio. Naujausias modelis nuo kitų išsiskiria savo sandarumu ir stiklo skaidrumu.
 

Ypatybės:

Water-lock - specialių dvigubų vožtuvų dėka panėrus po vandeniu oro paėmimo kanalai yra iš karto uždaromi ir vanduo nepatenka į kaukę. Sistema veikia netgi po vandeniu apsivertus aukštyn kojomis ar esant dideliam bangavimui.
Air-vent - dviguba, speciali oro cirkuliacijos sistema užtikrina puikią ventiliaciją kaukės viduje taip sumažindama kaukės rasojimą. 
Easybreath - nardymo kaukę suprojektuota taip, kad panardinus veidą po vandeniu būtų galima lengvai kvėpuoti įprastu būdų - ir per burna ir per nosį.
3 kamerų vamzdelis -  AVATAR MASK nardymo kaukės vamzdelis sudarytas iš 3 atskirų kamerų, dėl kurių oras sukamas ratu ir kiekvieną kartą įkvepiamas tik šviežias oras.
Automatinis vandens nubėgimo vožtuvas - specialus vožtuvas kaukės apačioje išnirus iš vandens automatiškai išleidžia į kaukę patekusį vandenį. Jeigu panėrus kaukė patraukiama nuo veido ir į ja patenka kažkiek vandens išnėrus nereikės nusiiminėti kaukės norint vandenį išpilti - tai padarys automatinis vožtuvas. 
180 laipsnių matymo kampas - dėl unikalios savo konstrukcijos kaukė pasižymi super plačiu matymo kampu. 
Reguliuojamo dydžio elastiniai medžiaginiai dirželiai - leis patogiai užsiveržti kaukę ir ją patogiai prisitaikyti pagal veido dydį. Medžiaginiai dirželiai nepeša plaukų, kaip įprasti guminiai dirželiai. 
GoPro tipo veiksmo kameros laikiklis -  papildomai pritvirtinamas kameros laikiklis, nardymo kaukės viršuje, leidžia patogiai ir tvirtai pritvirtinti veiksmo kamerą ir nufilmuoti vaizdą nardytojo akimis. 
Fast-lock jungtis - nardymo kaukės vamzdelis greitai atjungiamas ir prijungiamas patogia sandaria jungtimi. Nuėmus kvėpavimo vamzdelį kaukę galima kompaktiškai transportuoti. 
Bekantis stikliukas - specialus lygaus išgaubimo nardymo kaukės stikliukas neturi jokių kantų, todėl galima matyti natūralų ryškų vaizdą. 
SoftTech - ypač elastinga kaukės vidinė medžiaga užtikrina ypatingą komfortą ir visišką sandarumą. 
Double bullet valve - dvigubi naujos kartos bullet vožtuvai užtikrina didesnio oro kiekio padavimą ir greitesnį apsauginių vandens vožtuvų uždarymą. 
Wide screen  - naujos formos praplatintas kaukės stiklas užtikrina dar geresnį ir platesnį vaizdą. 
 

Specifikacijos:

Modelis - AVATAR MASK V3 (Oranžinė)
Dydis - L/XL

Komplekte:

1 x AVATAR MASK V3 nardymo kaukė
1 x Nardymo kaukės vamzdelis
1 x Veiksmo kameros laikiklis
1 x Veiksmo kameros varžtas
1 x Kaukės tvirtinimo dirželis
1 x Atsarginis ventilis
1 x Atsarginė tarpinė guma

1 x Transportavimo krepšelis
1 x Instrukcija skaitmeniniu formatu (paspauskite nuorodą)

30 kitų prekių šioje kategorijoje: