Riedis BTA11 10.5'' su pripučiamomis padangomis

Dėmesio: Paskutinė prekė atsargose!

Su EasyGo išmaniąja automatinio balansavimo sistema.
12 mėn. GARANTIJA!

249,99 €

-10,00 €

239,99 €su PVM

Sumažinta kaina!

Riedis BTA11 10.5'' su pripučiamomis padangomis


Sunku išsirinkti?
Nemokama konsultacija telefonu 85 233 5522

Užsisakykite telefonu ir atsiskaitykite pristatymo metu!


Naujasis modelis BTA11 su 10.5 colių ratais suteiks neišdildomus ispudžius. Su šiuo riedžiu galėsite važinėti įvairiomis dangomis, nes pripučiamos Hollow padangos prisitaikys prie įvairių paviršių, puikiai sukibs su kelio danga ir išnaudos galingą bešepetėlinį variklį.

Ypatybės:

EasyGo - išmanioji automatinio balansavimo sistema įjungus riedį automatiškai subalansuos jo padėti taip, kad jums būtų patogu ant jo užlipti ir pradėti kelione.
Galingas bešepetėlinis variklis - riedžio variklio galingumo lengvai užtenka pakilti net į 15° statumo įkalnes, tiesioje atkarpoje įsibėgėti iki 20km/h, bešepetėlinis variklis yra atsparesnis aplinkos veiksniams.
Ratlankių apsaugos - riedžio ratlankiai apsaugoti originaliais specialiaus dizaino gaubtais, kurie apsaugos ratlankius nuo aplinkos veiksnių.
Taotao motininė plokštė - tai svarbiausia riedžio dalis, todėl ši naujos kartos motininė plokštė puikiai atlieka sklandų riedžio darbą.
Intelligent control chip - riedis turi automatinę stabilizavimo sistemą, kuri užtikrina saugumą važiuojant riedžiu.
Hollow pripučiamos padangos - specialios formos pripučiamos padangos turi puikų sukibimą su kelio danga, o padangų kietumą galite nusireguliuoti pagal savo poreikius.
Aliumininiai pedalai - naujoviški aliuminio pedalai puikiai reaguos į kiekvieną jūsų veiksmą, kietas pedalų paviršius leis jums atlikti staigius manevrus.
LED žibintai - riedžio priekyje įmontuoti LED žibintai įspės vairuotojus bei pėsčiuosius, užtikrins, jog būsite pastebėtas.
Baterijos indikacinės lemputės - viršutinėje riedžio dalyje esančios lemputės praneš jums, kuomet riedžio bateriją reikia įkrauti.
Boombox - riedis turi muzikos sistemą, todėl bevažiuojant, telefoną susiejus su riedžiu Bluetooth ryšiu, bet kada galima klausytis muzikos.

Specifikacijos:

Variklis - 1000W 
Maksimalus greitis - 20km/h

Akumuliatorius - 36V 4.4Ah
Svoris - 13.8kg
Ratų plotis - 10.5 colių / 266 mm.
Nuvažiuojamas atstumas pakrovus - iki 15km
Krovimo laikas - 2 valandos
Maksimalus leidžiamas svoris - 130kg

Komplektacija:

1 x Riedis BTA11
1 x Įkroviklis
1 x Instrukcija

3 kitų prekių šioje kategorijoje: