2014009

Riedis BT6 6.5'' su SafeStop saugos sistema

Su SafeStop saugos sistema!
12 mėn. GARANTIJA!

159,99 €

-20,00 €

139,99 €su PVM

Sumažinta kaina!

Riedis BT6 6.5'' su SafeStop saugos sistema


Sunku išsirinkti?
Nemokama konsultacija telefonu 85 233 5522

Užsisakykite telefonu ir atsiskaitykite pristatymo metu!


DĖMESIO! Šis riedžio modelis yra senesnės versijos. Rekomenduojame rinktis naujesnį modelį BTA6 su EasyGo išmaniąja automatinio balansavimo sistema! 

Šis mažas riedis, turintis 6 colių ratus yra puikus pasirinkimas ieškantiems taupaus, saugaus būdo keliauti į darbą, mokyklą, ar važinėti savam malonumui. Lengvas, turintis aliuminio lydinio korpusą, riedis puikiai tinka keliaujantiems, dėl savo mažo dydžio ir svorio gali būti lengvai transportuojamas. 

Ypatybės:

SafeStop - baterijos apsauga, kuri praneš jums apie baterijos išsikrovimą garsiniu signalu, baterijai likus mažiau nei 10% sistema automatiškai sumažina variklio galingumą, apsaugo nuo netikėto energijos nutraukimo.
Taotao motininė plokštė - tai svarbiausia riedžio dalis, todėl ši naujos kartos motininė plokštė puikiai atlieka sklandų riedžio darbą.
Hollow pripučiamos padangos - specialios formos pripučiamos padangos turi puikų sukibimą su kelio danga, o padangų kietumą galite nusireguliuoti pagal savo poreikius.
Aliumininio lydinio rėmas - mažas, lengvas, bet patvarus aliuminio rėmas palengvins jūsų darbą transportuojant riedį, riedis sveria vos 12kg.
LED žibintai - riedžio priekyje, bei virš purvasargių įmontuoti žibintai apšvies kelią priešais jus, indikuos važiavimo kryptį.
Baterijos indikacinės lemputės - viršutinėje riedžio dalyje esančios lemputės praneš jums, kuomet riedžio bateriją reikia įkrauti.
Boombox - riedis turi muzikos sistemą, todėl bevažiuojant, telefoną susiejus su riedžiu Bluetooth ryšiu, bet kada galima klausytis muzikos.

Specifikacijos:

Variklis - 2 x 350W

Svoris - 12kg
Ratų plotis - 6.5 colių.
Korpusas - aliuminis, anglies pluoštas, geležis
Nuvažiuojamas atstumas pakrovus - iki 15km
Krovimo laikas - 2-3 valandos
Maksimalus leidžiamas svoris - 100kg
Maksimalus greitis - 10km/h

Komplektacija:

1 x Riedis BT6
1 x Nuotolinis pultelis
1 x Įkroviklis
1 x Instrukcija

8 kitų prekių šioje kategorijoje: