2014010

Riedis B6 6.5''

12 mėn. GARANTIJA!

129,99 €su PVM

Riedis B6 6.5''


Sunku išsirinkti?
Nemokama konsultacija telefonu 85 233 5522

Užsisakykite telefonu ir atsiskaitykite pristatymo metu!

DĖMESIO! Šis riedžio modelis yra senesnės versijos. Rekomenduojame rinktis naujesnį modelį BTA6 su EasyGo išmaniąja automatinio balansavimo sistema!

Šis mažas riedis, turintis 6 colių ratus yra puikus pasirinkimas ieškantiems taupaus, saugaus būdo keliauti į darbą, mokyklą, ar važinėti savam malonumui. Lengvas, turintis aliuminio lydinio korpusą, riedis puikiai tinka keliaujantiems, dėl savo mažo dydžio ir svorio gali būti lengvai transportuojamas. 

Ypatybės:

Taotao motininė plokštė - tai svarbiausia riedžio dalis, todėl ši naujos kartos motininė plokštė puikiai atlieka sklandų riedžio darbą.
Hollow pripučiamos padangos - specialios formos pripučiamos padangos turi puikų sukibimą su kelio danga, o padangų kietumą galite nusireguliuoti pagal savo poreikius.
Aliumininio lydinio rėmas - mažas, lengvas, bet patvarus aliuminio rėmas palengvins jūsų darbą transportuojant riedį, riedis sveria vos 12kg.
LED žibintai - riedžio priekyje, bei virš purvasargių įmontuoti žibintai apšvies kelią priešais jus, indikuos važiavimo kryptį.
Baterijos indikacinės lemputės - viršutinėje riedžio dalyje esančios lemputės praneš jums, kuomet riedžio bateriją reikia įkrauti.


Specifikacijos:

Variklis - 2 x 350W

Svoris - 12 kg
Ratų plotis - 6.5 colių.
Korpusas - aliuminis, anglies pluoštas, geležis
Nuvažiuojamas atstumas pakrovus - iki 15 km
Krovimo laikas - 2-3 valandos
Maksimalus leidžiamas svoris - 100 kg
Maksimalus greitis - 10 km/h

Komplektacija:

1 x Riedis
1 x Nuotolinis pultelis
1 x Įkroviklis
1 x Instrukcija
Riedis BT6 6'' mažas su BluetoothRiedis BT6 6'' mažas su BluetoothRiedis BT6 6'' mažas su BluetoothRiedis BT6 6'' mažas su BluetoothRiedis BT6 6'' mažas su BluetoothRiedis BT6 6'' mažas su BluetoothRiedis BT6 6'' mažas su BluetoothRiedis BT6 6'' mažas su BluetoothRiedis BT6 6'' mažas su BluetoothRiedis BT6 6'' mažas su BluetoothRiedis BT6 6'' mažas su Bluetooth

8 kitų prekių šioje kategorijoje: