Riedis BTA6 6.5'' su EasyGo sistema

Su EasyGo išmaniąja automatinio balansavimo sistema.
12 mėn. GARANTIJA!

189,99 €

-30,00 €

159,99 €su PVM

Sumažinta kaina!

Riedis BTA6 6.5'' su EasyGo sistema


Sunku išsirinkti?
Nemokama konsultacija telefonu 85 233 5522

Užsisakykite telefonu ir atsiskaitykite pristatymo metu!


Šis mažas riedis, turintis 6 colių ratus yra puikus pasirinkimas ieškantiems taupaus, saugaus būdo keliauti į darbą, mokyklą, ar važinėti savam malonumui. Lengvas, turintis aliuminio lydinio korpusą, riedis puikiai tinka keliaujantiems, dėl savo mažo dydžio ir svorio gali būti lengvai transportuojamas. 

Ypatybės:

EasyGo - išmanioji automatinio balansavimo sistema įjungus riedį automatiškai subalansuos jo padėti taip, kad jums būtų patogu ant jo užlipti ir pradėti kelione.
SafeStop - baterijos apsauga, kuri praneš jums apie baterijos išsikrovimą garsiniu signalu, baterijai likus mažiau nei 10% sistema automatiškai sumažina variklio galingumą, apsaugo nuo netikėto energijos nutraukimo.
Taotao motininė plokštė - tai svarbiausia riedžio dalis, todėl ši naujos kartos motininė plokštė puikiai atlieka sklandų riedžio darbą.
Hollow pripučiamos padangos - specialios formos pripučiamos padangos turi puikų sukibimą su kelio danga, o padangų kietumą galite nusireguliuoti pagal savo poreikius.
Aliumininio lydinio rėmas - mažas, lengvas, bet patvarus aliuminio rėmas palengvins jūsų darbą transportuojant riedį, riedis sveria vos 12kg.
LED žibintai - riedžio priekyje, bei virš purvasargių įmontuoti žibintai apšvies kelią priešais jus, indikuos važiavimo kryptį.
Baterijos indikacinės lemputės - viršutinėje riedžio dalyje esančios lemputės praneš jums, kuomet riedžio bateriją reikia įkrauti.
Boombox - riedis turi muzikos sistemą, todėl bevažiuojant, telefoną susiejus su riedžiu Bluetooth ryšiu, bet kada galima klausytis muzikos.

Specifikacijos:

Variklis - 2 x 350W

Svoris - 12kg
Ratų plotis - 6.5 colių.
Korpusas - aliuminis, anglies pluoštas, geležis
Nuvažiuojamas atstumas pakrovus - iki 15km
Krovimo laikas - 2-3 valandos
Maksimalus leidžiamas svoris - 100kg
Maksimalus greitis - 10km/h

Komplektacija:

1 x Riedis BT6
1 x Įkroviklis
1 x Instrukcija

8 kitų prekių šioje kategorijoje: